Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Има ли оперирани при д-р Людмил Пеев, МБАЛСМ "Н. И. Пир (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=6994)

Stanimira 27th July 2008 18:47

Има ли оперирани при д-р Людмил Пеев, МБАЛСМ "Н. И. Пир
 
Здравейте, аз се казвам Станимира и съм от Варна.
Интересува ме има ли някой с лични впечатления от мамопластика правена от д-р Людмил Пеев, МБАЛСМ "Н. И. Пирогов?

did_kata 12th November 2011 12:53

Здр.Искам и аз да попитам за др.Людмил Пеев.Има ли някои с лични мнения за него добър хирург ли е?Не съм сигурна дали да се подложа на пластична хирургия при него.Ще съм ви благодарна ако ми помогнете.

ЛИСКУ 12th November 2011 17:54

И откъде го намери този доктор и даде ли ти някой референции за него?

mishelle1607 12th November 2011 18:29

Аз никога не съм го чувала.....нито познавам някоя да се е оперирала при него

Шоки 12th November 2011 19:26

Прочетох някъде че предлага промоция на силикон плюс устни за ниски цени. Напълно неизвестне ми е и не бих му се доверила за нищо на света. А и щом го е ударил с промоции явно го е закъсал.

Dessislava 12th November 2011 22:56

Лятото имаше такава промоция нови гърди срещу 4000 лв.,т.е. наполовина.Сайта е Колектива.Имплантите бяха "Мотива",а операторът Людмил Пеев.
Тогава от любопитство проверих и излезе такова име в "Пирогов",но нищо повече.И без това офертата ми се видя "дървена"

mongab 13th November 2011 11:14

Моята операция беше при него. Изключително прецизен доктор. Резулата е наистина много добър-красиви и симетрични гърди.Разрезите, които ми направи са под гърдата и са само 4см.
Препоръчвам го с две ръце. Докторът направи точно това, което аз исках да постигна. А екипа е наистина прекрасен, изключително внимателни и добри. Анестезиоложката в екипа, д-р Петрова е началник на отделение по анестезиология в Пирогов и е изключителен специалист.

pimcidinci 13th November 2011 12:46

http://paper.standartnews.com/bg/art...&article=93540

Знам само ,че той е бил лекуващия доктор.

И дано не спамя но има доста обширна дискусия в този форум относно неговата работа: Ако сметнат моля модераторите да премахнат мнението ми.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=500923.0

ssuny 25th November 2011 09:42

Много интересно. И защо тази клиника е на 30 км. от София, в с. Доганово?

ssuny 25th November 2011 09:44

Цитирай:

Първоначално написано от mongab (Публикация 762017)
Моята операция беше при него. Изключително прецизен доктор. Резулата е наистина много добър-красиви и симетрични гърди.Разрезите, които ми направи са под гърдата и са само 4см.
Препоръчвам го с две ръце. Докторът направи точно това, което аз исках да постигна. А екипа е наистина прекрасен, изключително внимателни и добри. Анестезиоложката в екипа, д-р Петрова е началник на отделение по анестезиология в Пирогов и е изключителен специалист.

Къде беше направена твоята операция? Изпрати снимки на лични, ако можеш.

FaerY 26th November 2011 17:55

Здравейте момичета. От известно време чета форума, защото ми предстои операция за увеличаване на бюста, но до сега никога не съм се включвала в дискусиите. Сега обаче реших да го направя точно защото операцията, която ми предстои ще е при д-р Людмил Пеев. Операцията ми е на 01.12, след няколко дни. В същата тази клиника в с. Доганово. Бях 2 пъти на консултация при д-р Пеев. Беше много внимателен и отзивчив. Отговори на всичките ми въпроси, даде ми визитка с личен телефон и ми каза, че е нормално от тук до операцията да ми изникнат още един куп такива и да не се притеснявам да му звънна по всяко време за да питам каквото и да е. Не мога да изкажа още лично мнение за него. Търсих доста в нета и попаднах тук там на няколко коментара за него и бгмама форума има няколко отзиви, не са много, но няма и отрицателни. Искам просто да съобщя, че аз ще се подложа на операция при него. Стискайте ми палци, а след 01.12, живот и здраве всичко да мине наред ще ви разкажа как е минало и какви са резултатите и моите лични отзиви и впечатления спрямо него и клиниката. Надявам се с това да мога да помогна на други момичета, които търсят малко повече информация за него. Забравих да споделя, че освен мен и моя приятелка ще се оперира при него, двете с нея заедно бяхме на консултации и помолихме операциите ни да са в един и същи ден, за да се подкрепяме взаимно :). Той каза че няма проблем и избрахме дата така че да е свободна за нас двете. Ще мога после да ви кажа как е минало и при нея понеже ще сме заедно.

Джуфи 15th December 2011 11:58

Здравеите,и аз ще се оперирам при др.Пеев..Имам няколко въпроса.Ще се се почуствам по спокоина ако ми отговорите.
1-мисля че по това време ще съм в цикъл,а четох че не трябва.Проблема е че ако сега променя цикала си,януари по същтото време ще правя биопсия и не трябва да съм в цикъл.
2-сутиена ако не е еластичен 75С при 300 сс..добре ли ще е.
3-има ли разлика зад гръдния мускул и под гръдниа мускул...Моля Ви момичета за отговор..

Шоки 15th December 2011 13:25

Вече ти отговорих в другата тема в която беше публекувано това съобщение. Биопсията, която ще правиш си е твоя работа, но ако имаш здравословен проблем заради което се налага биопсия не трябва да се оперираш. Аз се оперирах при Стоянов, той ми даде списък с един куп изследвания и ми каза че едно нещо ако не ми е в ред или не го направя операцията се отлага. За сутиена също доктора ми написа точно кой модел и размер да си взема. Сега това зад и под гръдното го разбирам, че имаш в предвид подмускулно или надмускулно - подмускулното е по-добрия вариант.

Джуфи 17th December 2011 11:57

Маркова изпращам ти много голяма прегръдка
Отговорих ти в другата тема.
А някои опериран от др.Пеев ?

Шоки 17th December 2011 13:13

FaerY вече трябва да е оперирана, датата й беше на първи. Ще очакваме да се включи и да разкаже.

Джуфи 30th December 2011 10:44

Здравеите...Ето ме прясна прясна....На 28 от комсултация дирекно в операцоната..
Др.Пеев много внимателен,много прецизен,,много то4ен...По моята структура ми предложи 400 ,,но ми се видя много та сложихме 350..много тежко изкарах но6та...но мина ,Днес ве4е ходя ,по малко болки,,БЯх 24 4аса с дренажи...Пропускам празнуването на новата година...

Шоки 30th December 2011 11:39

Честито и със здраве да си ги пъчиш. Не ти ли дадоха нещо да заспиш за ноща. Мен ми биха една инжекция и спах непробудно като бебе, като се замисля това беше последната ми нормална нощ до сега.

Джуфи 30th December 2011 15:35

Биха ми 5 мускулни ,4 венозни и 3 през устата....и зле ....
От сно6ти имам температура,дадоха ми антибиотик..
Но съм цялата схваната,силни мускулни болки,,и от страни са ми много хвръкнали и ходя като бор4е...на кръста ми излезна не6то като мехур,,,много са ми подути..офф..

Нелка 30th December 2011 16:22

Цитирай:

Първоначално написано от jufka (Публикация 764252)
Биха ми 5 мускулни ,4 венозни и 3 през устата....и зле ....
От сно6ти имам температура,дадоха ми антибиотик..
Но съм цялата схваната,силни мускулни болки,,и от страни са ми много хвръкнали и ходя като бор4е...на кръста ми излезна не6то като мехур,,,много са ми подути..офф..

Леле, аз много се наплаших.... Кво ли ме чака и мен? :sick:
Бързо възстновяване!

П.С.: Високата температура нещо нормално ли е? Някои казват, че е нормална.?

Шоки 30th December 2011 20:49

Цитирай:

Първоначално написано от jufka (Публикация 764252)
Биха ми 5 мускулни ,4 венозни и 3 през устата....и зле ....
От сно6ти имам температура,дадоха ми антибиотик..
Но съм цялата схваната,силни мускулни болки,,и от страни са ми много хвръкнали и ходя като бор4е...на кръста ми излезна не6то като мехур,,,много са ми подути..офф..

Божее, за какво ти дадоха толкова лекарства - болки ли имаше? За температурата да нормално е в първите няколко дни, но не ми се вижда нормално толкова много лекарства да се дадат на куп - ама и аз не ъм толкова компетентна де.

Джуфи 31st December 2011 18:30

Здр..
Ами имах жестоки болки,,но нали ви казах 4е съм карък,,Та мензиса ми доиде о6те на 26...та по врема на операцията ми беше пред последен ден.сложиха ми витамин С и операцията запо4на.Но после жестоки не търпими болки.И нали да е пълен комплекта от каръщина,излезна ми херпис зостер,,та сега и с това се боря.Днес ходих в клиниката,и доктора и дерматоложката бяха на линия,,,Доктора каза 4е вси4ко с операцията е наред,но аз ги 4уствам напращели от страни и отгоре...нормално ли е?

Шоки 31st December 2011 18:35

Цитирай:

Първоначално написано от jufka (Публикация 764272)
Здр..
Ами имах жестоки болки,,но нали ви казах 4е съм карък,,Та мензиса ми доиде о6те на 26...та по врема на операцията ми беше пред последен ден.сложиха ми витамин С и операцията запо4на.Но после жестоки не търпими болки.И нали да е пълен комплекта от каръщина,излезна ми херпис зостер,,та сега и с това се боря.Днес ходих в клиниката,и доктора и дерматоложката бяха на линия,,,Доктора каза 4е вси4ко с операцията е наред,но аз ги 4уствам напращели от страни и отгоре...нормално ли е?

Слагаха ли ти дренажи? Може би имаш отоци все още и за това са напращели. Но по принцип в началото са твърди като камъни и са доста неудобни така да се каже. Дано да се оправиш по-бързо.

Джуфи 2nd January 2012 22:25

Да,бях 24 4аса с дренажи..Много ме боли гръбнака,към то 3/4/5 прешлен,спя седнала,усещам нещо като въздух или по скоро те4ност която се движи.Да не говоря за болките в кръста.Схващат ми се ръцете. Като камък са. Лелее нормално ли е вси4ко това.?

mishelle1607 3rd January 2012 00:19

Просто се консултирай с хирурга си,за мен тези оплаквания не са нормални.А и момичетата които,познавам,с мамопластика,не са имали нито един от посочените симптоми.

Шоки 3rd January 2012 09:05

О и мен гърба адски ме болеше и кръста също, след това от неудобното спане явно възпалих нещо от дясната страна на гърба та от нея ме болеше и врата и ръката чак. Вземи си фламексин прахчета, Стоянов ми ги изписа. Те са обезболяващи специално за болки в гърба. Вземи си и Волтарен гел за мазане на гърба. Прахчетата около 5 дена ги пиех по едно сутрин и едно вечер, задължително по време или след храна. Този въздух или течност както казваш също е нормално първите няколко дена. Аз също имах такова нещо и попитах доктора и той каза че това е течност, която постепенно организма ми ще изхвърли. И аз имах дренажи, но въпреки това е останала малко течност. И наистина до няколко дена изчезна това усещане.

Шоки 3rd January 2012 09:07

А и да добавя, спането седнала не е добър вариант. Пробвай на по високи възглавници и от долу матрака трябва да е мек. Аз съм си сложила един юрган сгънат на две и спя върху него и ми е страшно удобно.

ЛИСКУ 3rd January 2012 10:00

Въпросната течност не може да изтече през дренажите за по-малкоот 3 дни.
Тази течност трябва да достигне нива около 30-40 мл на ден, което не става по-рано от 3-ия ден, освен това при двете гърди става по различно време.
Затова е възможно някои да имат такива усещания.

Джуфи 3rd January 2012 13:47

Моми4ета,незнам ама много ме боли.Още от първия ден пия фламексин,но не ми помага.От 2 дена имам и синини отстрани .хематоми са това нали.снощи не съм спала цяла ве4ер,от болка в гръбнака.Незнам ама рева от болка.Нито с възглавници помага,нито с мек матрак...кихане ,кашляне ,4ак се подпиквам от болка.Страх ме е от инфекция,КК,или 4е организма не приема 4уждото тяло,,на 5 трябва да ми махат конците и да си заминавам.Ами ако стане нещо ,и аз на 2000 км,какво ще правя.....

Шоки 3rd January 2012 14:02

Миличка, аз се отревах първата седмица та даже и по натам. Като писах тук във форума че изпаднах в депресия някои момичета ми се скараха да не ги плаша. Същите страхове ги имах и аз от КК и от всички нежелани възможни реакции на организма, даже се разболях от страхова невроза. Исках да върна времето назад и да не правя тази операция, постоянно си казвах не не си заслужава да изтърпя това за едни гърди. Сега вече един месец след операцията вече съм по-добре, не мога да кажа че съм във форма но съм добре. След около две седмици от операцията ще почувстваш облекчение. Синини не съм имала, но ако нещо те притеснява обади се на доктора, даже отиди на преглед, поне ще се успокоиш.

ЛИСКУ 3rd January 2012 14:39

Аз исках да пропищя форума, че дренажи трябва да се правят - именно защото тези неща стават от не-правенето на дренажи!
Яд ме хваща просто!...
Хематомите не са никак безобидни, но няма да се простирам в обяснения.
А някои наречени пластични хирурзи нарочно смъкват цената, за да приласкаят клиентки и жалко, че все още има момичета, които само от това се водят.

И все пак - пожелавам бързо възсатновяване и отшумяване на проблемите.

Джуфи 3rd January 2012 14:55

Благодаря ви...просто исками се да не бях правила тази операция...само ако знаех..
Lucky моля те,кажи за тези хематоми,,,ама аз имах дренажи,защо ми се е полу4ило?..
4етох 4етох,и разбрах 4е трябва да се резорбират,а следващата стапка е инфекция,,греша ли....?
офф офф...

Шоки 3rd January 2012 15:01

Недей да се вманиачаваш в четене за лошите последствия защото ще психясаш. Аз правех така в началото и накрая просто спрях да чета. Незнам дали синините точно са хематоми. Но ако наистина много те притесняват се обади на доктора и отиди до него. Аз бях предупредена от една позната че има голяма вероятност да изпадна в стрес и депресия след операцията и да съжалявам и така и стана, само че тя като е била така всеки ден е ходила до доктора си и всеки ден си е поставяла някаква диагноза от прочетени негативни неща. Даже един ден отишла да му се моли да й маха имплантите. Е всичко отминава и се забравя.

Шоки 3rd January 2012 15:02

Но определено ако точно ей сега в ози момент ми се каже - връщаме времето малко назад сега искаш ли да се опарираш пак или не, няма да го направя. Но съм сигурна че след месец - два ще съм на обратното мнение.

ЛИСКУ 3rd January 2012 16:12

Djufka,
ще ти пиша на лични.

ina.ina 4th January 2012 19:22

Цитирай:

Първоначално написано от jufka (Публикация 764308)
Благодаря ви...просто исками се да не бях правила тази операция...само ако знаех..
Lucky моля те,кажи за тези хематоми,,,ама аз имах дренажи,защо ми се е полу4ило?..
4етох 4етох,и разбрах 4е трябва да се резорбират,а следващата стапка е инфекция,,греша ли....?
офф офф...

Ей, недей така, по-спокойно. Никой не е получил инфекция от липсата на дренажи. За мен всички тези неща, които си писала са нормални, само за болката (че е толкова силна и не минава от фламексин) - според мен е от херпес зостер. Знам, че при този херпес има много силна болка - прочети и из интернет за това. Дерматоложката не ти ли каза, обясни, че е свързано с болка. Трябва да имаш и изписани противовирусни лекарства за херпеса. Къде е Лива - тя е лекар, ще ти обясни по-добре. Ей, да му се не види, все по-малко хора пишат тук.

liva 4th January 2012 23:31

При херпес зостер се засягат и интеркосталните нерви,така че може да боли от него ,лекува се с антивирусни медикаменти например изопринозин по-схема,не се шашкай толкова

liva 4th January 2012 23:43

Цитирай:

Първоначално написано от jufka (Публикация 764302)
Моми4ета,незнам ама много ме боли.Още от първия ден пия фламексин,но не ми помага.От 2 дена имам и синини отстрани .хематоми са това нали.снощи не съм спала цяла ве4ер,от болка в гръбнака.Незнам ама рева от болка.Нито с възглавници помага,нито с мек матрак...кихане ,кашляне ,4ак се подпиквам от болка.Страх ме е от инфекция,КК,или 4е организма не приема 4уждото тяло,,на 5 трябва да ми махат конците и да си заминавам.Ами ако стане нещо ,и аз на 2000 км,какво ще правя.....

Ама ти в големи филми си се вкарала,тези неща не стават за няколко дни след операцията,дерматолога явно не ти е обяснил за херпеса,а хирурга за възстановителния период

Джуфи 7th January 2012 20:22

Здр /те мацки...
Тази сутрин се прибрах,,Пътуването малко неудобно но мина.Болките наистина са ми били от зостера.Преди да се прибера получих и друго странично мнение.Всичко е ток.
За оттоците слагам компреси от реванол,Синките ми се разнесоха вече.
От резки движения на ръцете ме боли,,охкам си и ми минава.
Но не мога да си наперча напред аербега ми,боли ме..
И са едни напращели до болка,,не ми помагат обезболяващите,,,
Ама са ми супер :–))))
Кога да се мажа с крема за белези??..След колко време мога да си направя една хубава вана,че съм ужас.???
Определено съм по добре,ааа започнах и нов антибиотик ...

Джуфи 7th January 2012 20:28

Здр Ливия..дерматоложката каза и доктора ми каза ,4е болките са от зостера,но на мен ми се струваха странни и самненията ме глождеха..Оправяам се ....

Шоки 7th January 2012 20:53

Миличка внимавай с движенията на ръцете - без резки движения до месец. За "аербега" не се притеснявай, в началото си носим всички гърбици като камилки, аз даже все още не съм си върнала моята си поза. Още е рано за крема за белези. Трябва хубаво да заздравее операцията и да няма никакви корички. като отидох за сваляне на конци при Стоянов ми казаха че след като мина на консултация месец и половина след операцията ще мога да почна да се мажа с крем за белези и да слагам обикновен сутиен за през деня. Въпреки че моите са все още много твърди и не знам какъв сутиен просто ще стане да сложа.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:41.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.