Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Секс (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=32)
-   -   Смяна на ролите (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9556)

melon4e 19th September 2009 00:15

Смяна на ролите
 
Видях най-разнообразни теми относно секса... А пробвали ли сте с партньора да си смените ролите? Ще бъда по-точна - някоя от вас използвала ли е strap on (дилдо колан) или вибратор насочен към мъжкия анус? А вие момчета? Били ли сте "жертва" на анално навестяване от партньорките си?

i_ani 19th September 2009 07:03

:evil: ОТВРАТИТЕЛНО !!! :evil:

rosica83 19th September 2009 07:11

:wink: бих желала :lol: :lol: особенно на някой от тези за които аналния секс е нещото като химера,и не спират да обесняват колко вълнуващо прекрасно и...... е нахлуването с взлом в задния двор :P

sportakus75 19th September 2009 09:23

Re: Смяна на ролите
 
Цитирай:

Първоначално написано от melon4e
Видях най-разнообразни теми относно секса... А пробвали ли сте с партньора да си смените ролите? Ще бъда по-точна - някоя от вас използвала ли е strap on (дилдо колан) или вибратор насочен към мъжкия анус? А вие момчета? Били ли сте "жертва" на анално навестяване от партньорките си?

Ей куку,доближи ли се някой до задника ми,ако ще и Шварценегер да е ще намеря сили да му строша вратлето :D това даже немога и да си го представя

Reason 19th September 2009 10:16

Виж ся, самия факт че е нещо нестандартно и води до по-различни изживявания ме кара да мисля, че има вариант да е възбуждащо.Ако бях бисексуален сигурно щеше да ми е кеф, обаче - тц.Кво да направя, че харесвам жени, а от оная ми дупка има само изход, а не вход? :cry:

Darini 19th September 2009 11:59

:1202: Доста гадно ми изглежда това подробно описание на авторката!! :sick:
Никога не бих пробвала такава отврат,пък колкото се отнася до мъжете-едва ли биха се нарекли такива,ако се кефят на подобни изпълнения!! :2040: Адски гнусно ми изглежда!! :2014:

Цитирай:

Ей куку,доближи ли се някой до задника ми,ако ще и Шварценегер да е ще намеря сили да му строша вратлето това даже немога и да си го представя
:lachen: :2043:

jolifille 19th September 2009 12:00

Цитирай:

Първоначално написано от sharmidodka
:1202: Доста гадно ми изглежда това подробно описание на авторката!! :sick:
Никога не бих пробвала такава отврат,пък колкото се отнася до мъжете-едва ли биха се нарекли такива,ако се кефят на подобни изпълнения!! :2040: Адски гнусно ми изглежда!! :2014:

Подкрепям на 1000% :2043:

apoklistika 19th September 2009 13:06

Ти сериозно ли очакваш някой да си признае, че е пробвал или пък дори, че евентуално му е харесало :lol: :lol:

pifco 19th September 2009 13:12

е тя пита жените де,а те що да не си признаят ,че може да са чукали гаджетата си или мъжете си :D

te_dda 19th September 2009 13:20

щото е гадно само да си го пресдтавиш, камо ли да го направиш и камо ли да си признаеш...брррр.

да не говорим,че жените си падат по мъже, в краен случай по жени, а не по п****си :lol: :lol: :lol:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:52.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.