Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Хранителни добавки и препарати (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=15)
-   -   моля за съвет (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=4648)

paradoxical 12th July 2007 13:29

моля за съвет
 
Здравейте,аз съм бивша спортиска и все нещо спортувам до преди една година.Малко помързелувах и качих 3 кг.Сега от 1 месец спортувам колело лост коремни гири пия l-carnitine top leanne стегнах се много мазнините ми паднаха но килограмите не.Моля за съвет сега съм 168/58 :)

Enerdji 13th July 2007 06:14

Не разбрах какъв съвет искаш!?
Щом си постигнала сваляне на обиколки от тялото и на мазнини, стягане на мускулатурата, какво искаш :roll:
Вярвам че не ходиш с табела на врата колко кила си, важно е как изглеждаш!

paradoxical 13th July 2007 13:00

Благодаря ти Bendji, имах нужда да чуя това продължавам в същия дух а между другото нещто да знаеш за ANADROX купих си го а за него знам само че намаляжа мазнини и помпа мускули

asen1985 26th March 2010 09:06

може...
 
здр.ФЛП имат чудесна програма за отслабване!!!

superkosta 26th March 2010 13:26

Re: моля за съвет
 
Цитирай:

Първоначално написано от paradoxical
Здравейте,аз съм бивша спортиска и все нещо спортувам до преди една година.Малко помързелувах и качих 3 кг.Сега от 1 месец спортувам колело лост коремни гири пия l-carnitine top leanne стегнах се много мазнините ми паднаха но килограмите не.Моля за съвет сега съм 168/58 :)

щом мазнините намаляват значи си на прав път..........но един съвет от мен...не подценявай храненето(то е по важно от приема на l_carnitin).....най-малкото което е важно е да хапваш по малки порций по на често(вместо големи порций 2-3 пъти дневно)...

Solver 26th March 2010 21:33

Спокойо, kosta, за 3 години все се е научила да се храни. Не подценявай датата на постовете ; )

superkosta 28th March 2010 01:12

Цитирай:

Първоначално написано от Ivanin
Спокойо, kosta, за 3 години все се е научила да се храни. Не подценявай датата на постовете ; )

хах.....да, наистина........почти 3 години са вече.................извиявай за глупавия въпрос, но какво означава "сънсилк" ???

Solver 28th March 2010 01:55

Ми това е една добавка за покачване на мускулна маса в няколко разновидности.
Но няма нищо, извинен си.

superkosta 5th April 2010 01:44

Цитирай:

Първоначално написано от Ivanin
Ми това е една добавка за покачване на мускулна маса в няколко разновидности.
Но няма нищо, извинен си.


ами да ти кажа честно в момента не използвам нищо, тъй като за последните 3 години имам всичко на всичко 10-тина тренировки.....но мисля вече лека-полека да започна пак да си тренирам.......но лекичко.....т.е. за здраве и удоволствие.....

в годините когато тренирах сериозно, не съм използвал нищо за покачване на мускулна маса. Разчитал съм единствено на правилното хранене(и тренировките)......единствен то което съм използвал са хранителни добавки - белтъчини(т.е. протеини и протеинови вафли) и аминокиселини.............взима съм ги(освен протеиновите вафли)
предимно след тренировка(момента в който храносмилането е трудно и ми трябва течна, вместо твърда храна)...


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:59.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.