Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Секс (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=32)
-   -   Влияят ли сезоните на сексуалноста ви! (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=8347)

жоро66 11th March 2009 20:07

Влияят ли сезоните на сексуалноста ви!
 
На мен определено ми влияят! Имам чувството, че каквото става с природата и обстановката, това става и с мен самия и със сексуалните ми идеи и желания.

През зимата ... май повече ме изнасилват мен - признавам си. За разлика от общоприетите правила, че зимата не се работело а само се спи и се яде - едва ли не, то при мен е обратно. Седя и работя до късно, нещо нямам много време за секс. Още повече всички наоколо са надурлени с някакви дебели дрехи, абе нищо дето да ти полъхне на секс!

Зимния секс, за себе си, го определям като лежерни ласки върху меча кожа, пред запалената камина!

Виж, като се зададе пролетта, нещо се надига със страшна сила в мен. Задържаните през зимата емоции почват да напират с всичка сила. Започвам да виждам еротиката дори в извивките на женски профил, в мекотата на женската шия, деколте. (Много съм плодовит в това време. И двете ми деца са заченати в този период :lol: )
Почва да не ми се работи толкова, търся откритите места за срещи и директната комуникация с хората (жените най вече) Зареждам, зареждам, зареждам и вечерта ..... буууум!!! Взрив.

Лятото, дори сънувам разголена женска плът, ... та тя е навсякъде, на улицата, на съседната маса в кафенето, на зъболекарския стол ... вятъра си играе с материите, разкривайки гледки способни да надигнат и мъртвец. Еееех, трудно е да си Мъж в този сезон.

За плажа да не говорим - монокини, прашки ... готов съм за секс по всяко време и на всяко място. Запотената женска плът, полъха, галещ голите тела, навлизащ от отворения прозорец, виковете от удоволствие, които си представяш как съседите слушат ....

......и ето я и есента, като циганското лято - лекомислена, щастлива и ненаситна похот, като за последно връхлита най неочаквано и нахално, ....... за да се завърти отново и отново кръговрата на сезоните на любовта, онази циганска люлка в чиито синджири се оплитаме постоянно!

Бахти :2014: аз ли го написах това :shock:

Е.....как е с вас :D

Т-Е-Д-И 11th March 2009 20:10

На мен не ми влияят. :)

tais 11th March 2009 20:16

много оригинален текст :bravo: не,не ми влияят-по-скоро хората около мен предизвикват положителни или отрицателни емоции свързани със секса-зависи от тях...

bibetyyy 11th March 2009 20:21

НЕ МИ ВЛИЯЕ по никъкъв начин!!!

мауз 11th March 2009 20:23

Няма сезони като си млад. Хормоните играят през всеки сезон - както при теб. Ти май си "винаги готов", като пионерче? :lol: :lol:

jolifille 11th March 2009 20:23

Цитирай:

Първоначално написано от goldi
На мен не ми влияят. :)

:2043:

жоро66 11th March 2009 20:31

Хората и обкръжаващата ни среда наистина имат голямо влияние върху възприята ни. Интересно, другите мъже как мислят по въпроса.

Да не се окаже, че мъжете сме по сексуални от жените, дето има една дума - от въздуха сме готови!

Ето сега започвам да си търся причини да съм по често извън офиса. Почва да ми се иска да седна на вън на кафето, да се радвам на красотата на жените наоколо, обръщам по голямо внимание на ниските талии, .... май и колегата като гледам, често, често взе да зачезва ... -"ще взема да се поразходя малко". Абе с две думи, май почват други части на тялото, да ръководят действията ми :lol:

xxxxx 11th March 2009 21:51

Ами сексът през различните сезони определено е различен. Примерно зимата не бих се навила да го правя на терасата :girl_haha: :girl_haha: :girl_haha:

От друга страна пък лятото едва ли бих издържала дълго време на себе си корсети и жартиери, дори не бих се и пробвала да ги обличам.

Пролетта ми е любим сезон, много красив, а и тогава започвам да разсъбличам тялото си от тежките зимни дрехи. Не е прекалено топло и изпитвам някаква лекота и жажда за слънце, любов и нови приключения.

Есента е сезон, в който се чувствам много силна и жизнена от натрупаната през лятото енергия.

ходи ми се на море! :1246:

Beautiful_ 11th March 2009 21:57

Зимата много не ми действа добре. Вижте, ако имах камина може би, щеше да е различно :girl_in_love:

Divinemouse 11th March 2009 21:59

Имам ли сексуално привличане към някой мъж ,хич не ме вълнува лято ли е ,зима ли е ...все съм си активна :wild_sex:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:19.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.