Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Красота (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Как се гримирате? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9326)

emiko 7th March 2011 20:46

Аз пък за зло или добро, никога не се научих да се гримирам....... то няма и за кога вече :lol:

Babri 7th March 2011 20:58

[quote="Nells"]И аз не излизам без грим. Дори на фитнес като ходя, слагам водоустойчива спирала и очна линия. На плаж също. Който иска да ми се смее, на мен така ми е добре! ;)


Мислех че само аз ходя гримирана на плаж и фитнес :lol: Вече не обяснявам на никой що не си мокря главата в морето.

Oompa Loompa 7th March 2011 22:01

Цитирай:

Първоначално написано от Nells
И аз не излизам без грим. Дори на фитнес като ходя, слагам водоустойчива спирала и очна линия. На плаж също. Който иска да ми се смее, на мен така ми е добре! ;)
През деня Фдт, коректор, пудра.. най-ми е важно тена ми да е изравнен. И не разбирам защо хората си мислят, че като се гримираш старателно, винаги трябва да изглеждаш като клоун. Естествения грим изисква най-много време и матрял.

А мъжете, милите, изобщо не са в час. Онзи ден един приятел ме гледа изучаващо 10 мин преди да ме пита дали днес съм без грим. А аз бях доста добре нагримирана, единствено не бях подчертала с тъмно окото отдолу.

Иначе грима ми е голяма мания. За дрехи може да се ограничавам, но не и за грим и козметика..

Aбсолютно съм убедена че и без грим изглеждаш добре :)

Нелка 7th March 2011 22:05

Цитирай:

Aбсолютно съм убедена че и без грим изглеждаш добре Smile
Ауууу, вече знам, че червено вино пиеш! :lol:

Има един мн тънък момент при мен - очите ми винаги трябва да са подчертани, за да отклоняват вниманието от големия ми нос.. :idea: :wink:

Oompa Loompa 7th March 2011 22:40

Пия и JD :)

A носа не ти е никакъв проблем :) Това е последното нещо което някой би забелязал :)

teenbeen 8th March 2011 09:19

ас слагам сенки, след това молив и спирала и съм готова! не съм от момичетата, които се гримират един час.. въпреки, че имам такава приятелка и винаги ми е било чудно как го постига!

simone 8th March 2011 10:11

Зависи от случая, но за ежедневния "грим" отделям не повече от 10 мин. Задължително подходящ крем за основа, след това ФДТ тип коректор стик - предимно за под очите, малко пудра - матираща или с блясък, черен молив, спирала в/у предварително извити мигли, а понякога и без спирала излизам, поне миглите ми са дълги и плътни :cool: ааа и задължително балсамче за устни - без него никъде не ходя :!:

Oksana_ 9th March 2011 23:29

Задължително винаги съм със спирала и гланц (ако много бързам или отивам до магазина например, много рядко се случва да изляза без нищо). Когато разполагам с повече време подчертавам леко веждите с молив, ФДТ, очна линия или молив по горния клепач, спирала и гланц или червило... Вечер или за по-специален повод харесвам тъмен, опушен грим. :girl_dance:

ангелче 10th March 2011 10:08

Цитирай:

Първоначално написано от Taneva`
Как слагате тая очна линия бе....
Аз колкото и пъти да се опитам...все се разхлепвам и ставам като Черен петър...ужас........
А иначе вечер,задължително съм с по тежък грим...

Аз я сагам само на горнич клепач , взела съм си с твърд писец и не очертавам целия клепач , а само от средата на окото, към края/надявам се да съм обяснила добре/...
И аз в началото ставах , не като черен петър , а по лошо ,нооо след 3 път се научих, до тренировки си е !

Мариса 13th March 2011 12:04

Цитирай:

Първоначално написано от ангелче
Аз я сагам само на горнич клепач , взела съм си с твърд писец и не очертавам целия клепач , а само от средата на окото, към края/надявам се да съм обяснила добре/...

Добре си го обяснила,и аз така я слагам:)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:10.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.