Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Секс (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=32)
-   -   Какво би направил ако имате сексуални проблеми с половинката (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9782)

Целувчица 6th November 2009 20:19

Какво би направил ако имате сексуални проблеми с половинката
 
Идеята ми дойде от един въпрос на Бабри!Моето мнение е веднага го сменям!А сега сте вие!

жоро66 6th November 2009 20:25

А ако проблемите се дължат на теб! :?: :idea: Например, проблема е, че половинката ти иска да го дариш с орални ласки, а ти не желаеш и Точка!

Кво прави половинката. Аз ако съм, по твоите думи или те отсвирвам завинаги, или си намирам някоя да ме задоволява орално и ..... оная работа в п****а и душата в рая едновременно!

Как ще се почустваш при подобно положение!

За мен, трябва в една двойка да се говори спокойно за секса, предпочитанията, техниките и желанията! Ако щеш и за перверзиите. След като се хвърлят картите на масата, и се анализират нещата, едва тогава мога да взема по крайни мерки!

Babri 6th November 2009 20:25

Първо,бих поговорила с него съвсем искрено и откровено.Ще искам да сподели какъв е проблема и защо сексуалния ни живот не върви.Какво го притеснява,какво очаква от мен,иска ли да разнообразим нещо.Общо взето това.

А ако няма промяна,не знам какво ще направя,да се надяваме че никога няма да ми се случи :wink:

жоро66 6th November 2009 20:28

И то, когато съм сигурен, че желанията ми не поставят под угроза достойнството и зачитането на личноста на партньора - разбира се.

Много неща съм постигнал в изграждането на партньорките ми! Всички са научили по нещо от мен, аз от тях и съм им благодарен за което! Те на мен също - сигурен съм в това :wink:

want 6th November 2009 23:52

По всяка вероятност ще го сменя иначе рискувам да съм перманентно фрустрирана :)

резервна модераторка 8th November 2009 17:46

Ако сексът не върви, значи нищо не върви, сменям и толкоз...Когато оношенията между хората са наред, би трябвало и сексът да върви гладко, хората да говорят за желанията си един към друг и да се разнообразяват.

heavenkata 8th November 2009 19:40

Цитирай:

Първоначално написано от Babri
Първо,бих поговорила с него съвсем искрено и откровено.Ще искам да сподели какъв е проблема и защо сексуалния ни живот не върви.Какво го притеснява,какво очаква от мен,иска ли да разнообразим нещо.Общо взето това.


apoklistika 8th November 2009 20:57

Бе как тъй сменяте с един замах :shock: Подобни изказвания ме водят само до един извод- че всъщност въпросния партньор въобще не съществува, затова го сменяте толкова лесно, щото е само на теория. Да, ама в действителност не стават баш тъй работите... освен ако не е само и единствено секс партньор.

kardoula 8th November 2009 23:02

Цитирай:

Първоначално написано от apoklistika
Бе как тъй сменяте с един замах :shock: Подобни изказвания ме водят само до един извод- че всъщност въпросния партньор въобще не съществува, затова го сменяте толкова лесно, щото е само на теория. Да, ама в действителност не стават баш тъй работите... освен ако не е само и единствено секс партньор.

:bravo:

A_N_I_T_O 9th November 2009 01:49

Ще говоря открито с него, най-важното между нас преди всичко е да си имаме доверие, да намерим "ритъма" на телата си и просто да не се срамуваме да искаме това, което желаем!
Въпреки, че мен понякога ме хваща срам :lol: :roll:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:24.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.