Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Нелка 21st March 2013 00:21

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 784323)
ако с тези пари си реша проблемите един път завинаги халал да са им на хората да си ги харчат със здраве.

И аз все това си повтарям!
Не ме е яд да давам пари за добре свършена работа. Яд ме е само на некадърници да давам.
Рими, пожелвам ти носът ти да си струва всеки евро цент! :)

Нелка 21st March 2013 00:24

Цитирай:

Първоначално написано от кукумицинка (Публикация 784314)
В Турция съм ходила доста пъти, наистина им е кеф да се пазарят на пазара и дори в малките магазинчета, но не мога да си представя да ида в болница, да викам "кач пара" и да се пазаря.

Абсолютно!
Аз бях в шах, като ми казаха, че е практика да се пазариш за хирургическа намеса! :1202:
В Европа биха го изяли с парцалите този хирург.
А там и най-добрите се пазарят.

кукумицинка 25th March 2013 15:17

Цитирай:

Първоначално написано от Nells (Публикация 784329)
Абсолютно!
Аз бях в шах, като ми казаха, че е практика да се пазариш за хирургическа намеса! :1202:
В Европа биха го изяли с парцалите този хирург.
А там и най-добрите се пазарят.

Може и да се е коментирало, предварително се извинявам, ако е така (чета отгоре-отгоре темите, че носът все още си го чувствам прекалено пресен за реоперация), но знаят ли английски турските хирурзи? Не ми се занимава да си търся преводач, специално, за да се пазари за моя нос.

Melfi 25th March 2013 15:36

Якуп Авшар говори английски език. За други турски лекари немога да кажа.

Rabiosa 25th March 2013 17:36

Цитирай:

Първоначално написано от кукумицинка (Публикация 784575)
Може и да се е коментирало, предварително се извинявам, ако е така (чета отгоре-отгоре темите, че носът все още си го чувствам прекалено пресен за реоперация), но знаят ли английски турските хирурзи? Не ми се занимава да си търся преводач, специално, за да се пазари за моя нос.

Емре Илхан също знае, макар и не отлично. Но определено можеш да се разбереш с него идеално.

кукумицинка 25th March 2013 19:48

Лятото, ако някой иска, да си организираме групово една екскурзийка до Истанбул, съчетана с консултация, на която ще падне яко пазарене :)

кукумицинка 25th March 2013 19:49

Може да си искаме даже отстъпка за група :)

Нелка 25th March 2013 20:27

Цитирай:

Първоначално написано от кукумицинка (Публикация 784591)
Може да си искаме даже отстъпка за група :)

АХха за някои от нас ще е късно да се включим.. :)

С Илхан говорих по телефона, английският му не е блестящ, но на фона на средния турчин, направо е бомба! :mrgreen:

Много по-трудно ще ни е със сестрите, персонала, таксиметровите шофьори, сервитьорите и пр. и пр..

Изобщо не е лесно да се уреди оп в Истанбул, но да се благодарим, че поне ни е наблизо..

Melfi 25th March 2013 21:01

Нелс аз се ужасих в Истанбул, когато разбрах, че не говорят английски език. Моят английски е далече от това да се нарече перфектен, но като чух двете момичета от клиниката и д-р Авшар да говорят английски все едно чух български език. От тук нататък в МОЛ-а, в таксито изобщо никой дума не казва на английски.

Нелка 25th March 2013 21:20

Цитирай:

Първоначално написано от Melfi (Публикация 784595)
Нелс аз се ужасих в Истанбул, когато разбрах, че не говорят английски език. Моят английски е далече от това да се нарече перфектен, но като чух двете момичета от клиниката и д-р Авшар да говорят английски все едно чух български език. От тук нататък в МОЛ-а, в таксито изобщо никой дума не казва на английски.

И аз имам фобия от липсата на комуникация! :2005:

Много ми е напрегнато в Истанбул - движението, тълпите, друга култура.. и това плюс невъзможността да се разбираш с хората..
Аз се притеснявам, че ако ми стане зле след оп, няма да мога да им обясна какво ми е... :shock:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:54.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.