Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Мечта 3rd October 2014 15:00

rimi, много се радвам на резултата при теб, защото това, което си написала потвърждава и моето усещане, че с окончателната лична оценка не трябва да се бърза.
Когато ти и другите момичета пишехте, аз четях и всяка споделена дума ми беше ценна. После се осмелих да планирам, с всички трудности и рискове, най-малкото защото до тогава не бях стъпвала в Истанбул.
Сега съм абсолютно доволна от това, което предприех и продължавам да пиша, защото се радвам, когато и други се чувстват така.
Допускам, че в България също има успешни операции, но на този етап хирурзите в Турция са в пъти по-добри

rimi 4th October 2014 17:55

3Прикачено(и)
Прикачен файл 1132

Прикачен файл 1133

Прикачен файл 1134

rimi 4th October 2014 17:59

Май нищо не направих какви са тези малки снимки които качих моля да ме извините ще опитам пак

Pufpaf 4th October 2014 19:20

3Прикачено(и)
На скоро като си преглеждах и подреждах снимките и нали имам една твоя, където ти правих една снимка и се сетих за теб и си мислих, дали някога ще се появиш отново и да споделиш как са нещата при теб, защото случая ти е интересен доста.

На тези снимки обаче не можах да те позная така гримирана и с прическа, изглеждаш страхотно :razz:
Надявам се всичко да е добре при теб и в семейството, този нос доста го изстрада, но помни едно, винаги когато ти е тежко за такива неща се сещай за децата си и какво щастие са те !

Снимките ти са завъртени, но аз ги изправих ! Това е защото не държиш хоризонтално апарата или телефона и те после стават така и като се изправят па са по тесни !

rimi 4th October 2014 20:33

Пуфпаф много се радвам че все още си във форума има голяма полза от тебе тук.Много успокояващо действаш търсиш информация непрекъснато и успяваш да дадеш кураж поне на мен ми действаше така преди година.Много ти благодаря за корекцията на снимките ще се опитам да кача и по добри

rimi 4th October 2014 20:37

А относно грима напоследък много се старая защото покрай близнаците малко се бях поизоставила и голяма попара щях да сърбам с моя мъж.

titi1 4th October 2014 20:47

Рими, имаш и моите адмирации, изглеждаш превъзходно!

rimi 4th October 2014 20:58

Проблема с лекото хлътване което се получи Авшар го оправи и до ден днешен всичко е ок оказа се че там кожата ми е изтъняла много заради това че си ходих цяла година с огромна дупка на носа и кожата не се е опирала в нищо освен в хилуроновата с която Енчев непрекъснато пълнеше носа ми.Единствено белега който е скъп спомен от гадния Енчев си остана но сега почти не се забелязва дори с фондютен стои супер.Авшар ми предложи да отида пак да го запълни с мастна тъкан и гарантира че ще стане идеално гладък и аз напълно му вярвам но не мога да намеря време но и това ще направя скоро надявам се.

rimi 4th October 2014 21:00

Благодаря ти Тити

rimi 4th October 2014 21:08

Много ми липсвате всички така се бях сраснала с този форум но сега пак ще ви чета и ще влизам от време навреме.Много се радвам че толкова много момичета са избрали Турция и не им се налага да минат през ада на тези които сме избрали родното.

surita 79 5th October 2014 15:33

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 800714)
Много ми липсвате всички така се бях сраснала с този форум но сега пак ще ви чета и ще влизам от време навреме.Много се радвам че толкова много момичета са избрали Турция и не им се налага да минат през ада на тези които сме избрали родното.

Страхотно носле rimi , дано има повече такива резултати :)

Pufpaf 7th October 2014 18:16

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 800709)
Пуфпаф много се радвам че все още си във форума има голяма полза от тебе тук.Много успокояващо действаш търсиш информация непрекъснато и успяваш да дадеш кураж поне на мен ми действаше така преди година.Много ти благодаря за корекцията на снимките ще се опитам да кача и по добри

Носът ти е толкова хубав и въобще не може да се разбере, че това е опериран нос, а да не говорим за ревизия. Тази мастна тъкан, този липофилинг като се направи, така ли ле ще си остане за постоянно запълнено ? Аз все още съм във форума, но душата ми е някъде в облаците, защото любовта как ме отнесе и дано да си продължа да летя така, няма по хубаво щастие от това :girl_in_love:

Все пак намирам време да правя фотошопи на момичетата ако ме потърсят, ако и хирурзите ги правеха така както аз на фотошопа, всички щяха да са много щастливи, но тези корекции са си най-сложните от естетичните и не винаги всичко се получава перфектно, дори при най-добрите !

ai6erasimova 8th October 2014 10:07

Da to4no taka fotosopa e nesto razli4n

ai6erasimova 9th October 2014 20:17

Zdr na vsi4ki po4nahme da rabotim s edin strahoten ekip ot plasti4ni hirurzi pravim vsyakakvi vidove operasiii s mn dobri rezultati ako imate viprosi moje da se obirnete kim mwn 00905312487950 ai6erasimova@abv.bg ayshe rasimova fecbook

Chocolate9 10th October 2014 10:11

Здравейте. След няколко дни заминавам за Турция. Ще отида на преглед при Илхан и Дилбер, но ми се искаше да чуя и още едно професионално мнение. Та въпросът ми е някой от вас чувал ли е за A. Göksel и запознат ли е с работата му?

rimi 13th October 2014 23:36

Пуф паф много се радвам за теб да не те мислим щастлив си А относно липофилинга резултата ще е завинаги дори ми каза че ще ми инжектира и малко под очите страхотно се получава видях го с очите си много естествено и си като 20 годишно момиченце

Martin_N 15th October 2014 14:08

3Прикачено(и)
Здравейте,
Седем месеца след операцията ми при Дилбер смея да твърдя, че съм доволен.
Имам малко забележки, но като правих колажа на фона на предишните снимки съм си направо песен :)

На снимките не се вижда, но това са моите забележки: леко вдлъбнато от дясно на носа, миниатюрна гърбичка и леко "скокче" преди върха на носа, което се вижда в профил.

Има още да се дооформя и да спада (горе педполагам, че ще слегне още широчината), но положението изглежда добре поне според мен.

Благодаря на целия форум, както и на Ели, Айше и Зюлейха за помощта, тъй като без тях нямаше да се реша на тази стъпка в Турция, а може би щях да отида при Асенов. Който между другото също държи едно много високо ниво и е супер алтернатива за хора, които искат да минат с по-малко пари.

Поздрави.

surita 79 15th October 2014 15:25

Цитирай:

Първоначално написано от Martin_N (Публикация 800763)
Здравейте,
Седем месеца след операцията ми при Дилбер смея да твърдя, че съм доволен.
Имам малко забележки, но като правих колажа на фона на предишните снимки съм си направо песен :)

На снимките не се вижда, но това са моите забележки: леко вдлъбнато от дясно на носа, миниатюрна гърбичка и леко "скокче" преди върха на носа, което се вижда в профил.

Има още да се дооформя и да спада (горе педполагам, че ще слегне още широчината), но положението изглежда добре поне според мен.

Благодаря на целия форум, както и на Ели, Айше и Зюлейха за помощта, тъй като без тях нямаше да се реша на тази стъпка в Турция, а може би щях да отида при Асенов. Който между другото също държи едно много високо ниво и е супер алтернатива за хора, които искат да минат с по-малко пари.


Поздрави.

Разликата е поразителна ,браво на доктора :) искаше ми се да кажа същотото и за мен :( и аз имам леко вдлъбнато само че от ляво .Предложи ли ти доктора да оправи това което те дразни?

ai6erasimova 15th October 2014 20:32

Zdr za pomost moje da mi se obadite gotova sim da pomagam po vsyako otnosenie i moje po fecbook da mipisete

Martin_N 15th October 2014 20:33

Благодаря за хубавото мнение.
При теб до колкото съм видял пак се е получило добре, но не съм видял снимка от преди.
Малко ме е срам, но не съм говорил доктора след операцията. Така и не успях да намеря време да отида до Истанбул за преглед. Имам си кусури, но като гледам преди и след не мисля че може да желая повече... а според мен това вдлъбнато няма как да се оправи, освен ако не се вкара нещо вътре в носа (но не знам дали е възможно това честно казано). Ако отида до месец-два ще питам, но не знам дали ще се вдигна. Доволен съм като цяло.

surita 79 15th October 2014 21:42

Цитирай:

Първоначално написано от Martin_N (Публикация 800767)
Благодаря за хубавото мнение.
При теб до колкото съм видял пак се е получило добре, но не съм видял снимка от преди.
Малко ме е срам, но не съм говорил доктора след операцията. Така и не успях да намеря време да отида до Истанбул за преглед. Имам си кусури, но като гледам преди и след не мисля че може да желая повече... а според мен това вдлъбнато няма как да се оправи, освен ако не се вкара нещо вътре в носа (но не знам дали е възможно това честно казано). Ако отида до месец-два ще питам, но не знам дали ще се вдигна. Доволен съм като цяло.

За нос на мъж ти е идеален,да то и моя не е зле но ми се искаше да е малко по добре и това което е грешка на доктора да си го оправи .А в сравнение с преди е много по добре,защото предния си беше оставил ръцете

Мечта 16th October 2014 14:59

Martin_N , като за мъж е много повече от добре. Ако ти промени размера, изтъни и т.н. , ще стане някакъв феминизиран нос и няма да съответства на пола ти.
Така го виждам аз.

kiki85 24th October 2014 13:11

Chocolate9 как мина консултацията при Илхан и Дилбер

ros_e 31st October 2014 14:43

2Прикачено(и)
CHUMKUTE HA MOU лPUATEлU UCKAM C BAC gA CпOGENля пPEgu U CлEg OпEPAцUл
HA HUPYPгY OP.DR. MUHAMMET DİLBER KOUTO PAбOTU MHOгO BHUMATEлHO C KлUEHTUTE CU OM 10 rOgUHU

ros_e 31st October 2014 14:50

2Прикачено(и)
CHUMKUTE HA MOU лPUATEлU UCKAM C BAC gA CпOGENля пPEgu U CлEg OпEPAцUл
HA HUPYPгY OP.DR. MUHAMMET DİLBER KOUTO PAбOTU MHOгO BHUMATEлHO C KлUEHTUTE CU OM 10 rOgUHU

ros_e 31st October 2014 15:00

2Прикачено(и)
CHUMKUTE HA MOU лPUATEлU UCKAM C BAC gA CпOGENля пPEgu U CлEg OпEPAцUл
HA HUPYPгY OP.DR. MUHAMMET DİLBER KOUTO PAбOTU MHOгO BHUMATEлHO C KлUEHTUTE CU OM 10 rOgUHU

операция преразглеждане

ros_e 31st October 2014 15:58

Бих искала да споделя с вас снимките на мои приятели, преди и след операция при д-р Дилбер, който работи много внимателно с клиентите си повече от 10 години.
Ако искате да се свържете с д-р Дилбер, можете да го направите и чрез мен. Тел: 05382755152
Прегледът и преводът са безплатни.

surita 79 1st November 2014 18:01

Цитирай:

Първоначално написано от ros_e (Публикация 800834)
Бих искала да споделя с вас снимките на мои приятели, преди и след операция при д-р Дилбер, който работи много внимателно с клиентите си повече от 10 години.
Ако искате да се свържете с д-р Дилбер, можете да го направите и чрез мен. Тел: 05382755152
Прегледът и преводът са безплатни.

Голяма реклама на Др.Дилбер ,да добавя обаче че когато има грешки които той е допуснал не иска да си ги оправя .Така че всички първо добре да мислят преди да се оперират при него.Много хубави резултати.Но да качват и не толкова прекрасните си резултати и да подвеждат хората

lucky89 6th November 2014 17:38

surita 79 какво е станало, отказал ли ти е д-ра корекция на нещо, което не харесваш? :neutral:

surita 79 8th November 2014 19:38

Цитирай:

Първоначално написано от lucky89 (Публикация 800841)
surita 79 какво е станало, отказал ли ти е д-ра корекция на нещо, което не харесваш? :neutral:

Да,имам си някои дефекти които според мен не са се получили в процеса на зарастване.Той много добре си ги знае но ми каза,на контролния който беше преди 5 месеца че всичко ще ми се оправи до 9тия месец.Да ама не ,колкото повече време минава си личат дефектите.А той се скатава

Мечта 9th November 2014 07:46

surita 79, организирай още един контролен преглед.
Дилбер е човек, който държи на името си и няма да остави нещата така.
За мен свързването с него винаги е било трудно и ако "скатава" означава, че не ти отговаря на писмо, опитай чрез човек.
Не губи надежда и не прибързвай с негативните оценки. Понякога нещата не са каквито ни се струват.

surita 79 10th November 2014 14:38

Цитирай:

Първоначално написано от Мечта (Публикация 800845)
surita 79, организирай още един контролен преглед.
Дилбер е човек, който държи на името си и няма да остави нещата така.
За мен свързването с него винаги е било трудно и ако "скатава" означава, че не ти отговаря на писмо, опитай чрез човек.
Не губи надежда и не прибързвай с негативните оценки. Понякога нещата не са каквито ни се струват.

Mечта,имах желание за още един контролен преглед .Писах му на пощата,изпратих му снимка на проблема не ми отговори.Айше която ме уреди с него му звъня,исках на 12.12 да отида казал и че ще отсъства.След което дори и тя ми потвърди,че явно не иска да си оправя грешката.Много жалко,защото не съм го очаквала а го мислех за добър човек.Дори когата трябваше да избирам Илхан или Дилбер избрах втория,защотото чисто визуално изглеждаше мил и добър:(

Мечта 10th November 2014 17:47

Сурита, след около два часа виж на лични, че съм в движение и не мога да пиша.

ai6erasimova 11th November 2014 10:30

Ako imate nyakikvi viprosi moje da mi se obadite ili po fec book da mi pisete bih pomognala po vsako otnoseniye kogato jelaete povsyako vreme moje da se svirjete s men 0905312487950 ayshe rasimova ai6erasimova@abv.bg

Chocolate9 12th November 2014 10:15

Здравейте и от мен. Съжалявам за забавянето, но известно време нямах възможност да пиша. Относно прегледите ми при Дилбер и Илхан, и двата минаха много добре, обнадеждиха ме доста, че проблемът ми не е непоправим. И аз като вас бях много впечатлена от отношението на д-р Дилбер, много мил и добър човек. Но в крайна сметка се спрях на Илхан, повече ни съвпаднаха вижданията относно това как искам да изглежда носът ми, а и имах усещането, че наистина той е по-опитен в ревизиите. Надявам се всичко да бъде наред този път и разбира се ще ви държа в течение след операцията.

kiki85 12th November 2014 12:24

Пожелавам ти всичко да мине успешно и резултатът да е страхотен:2043:

Martin_N 17th November 2014 15:33

Оо, реши ли се на ревизия?
Успех ти желая! Дано дадените пари си заслужават....

ai6erasimova 17th November 2014 23:42

Dano da zaslujava mn vnimavayte pri kogo kakvo pravite tova e nesto vajno zdrave i mn pari ako imate nujda ot siveti asim tuka povsyakovreme moje da pitate

ds21 19th November 2014 15:04

Здравейте!
Някой чувал ли е, има ли мнение за Prof. Dr. Tamer KOLDAŞ ? Работи в Şişli Florence Nightingale Hospital.

ai6erasimova 23rd November 2014 23:58

Poznavam pove4eto hirurzi v istanbul i znam kak rabotyat tozi doktor kak raboti neznam


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:28.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.