Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Въпроси към оперираните 3 (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13010)

lidiya 15th April 2013 18:11

Цитирай:

Първоначално написано от Dessislava (Публикация 785718)
Момичета,до колко месеца максимално се смъкват и наливат гърдите?
Опс,и още нещо спите ли без сутиен???

Моите спряха да се променят драстично към 6-тия, 7-мия месец, или поне тогава спрях да ги гледам под лупа и да ги снимам. Но всички казват, че отнемало година.
За спането без сутиен - да, понякога си лягам без него. Или просто слагам ластично потниче /нещо като спортен сутиен, но с тънки презрамчици/ Абе общо взето, всякак си лягам и всякак ходя през деня, със сутиен, без сутиен, с банели, без банели... не ги пазя, не им треперя и не ги мисля много много. :1242:

Шоки 15th April 2013 18:41

Цитирай:

Първоначално написано от ina.ina (Публикация 785764)
Шоки, аз пък така съм се влюбила в твоя аватар ... само като те видя и вече съм в настроение за секси мацка. :D :girl_dance:

И аз много харесвам мацката от аватара ми - Диляна Попова.

ina.ina 15th April 2013 18:59

Цитирай:

Първоначално написано от Шоки (Публикация 785771)
И аз много харесвам мацката от аватара ми - Диляна Попова.

Нали са малко сплескани понякога аватарите, та ... ако не ми беше казала, че това е Диляна Попова, хич нямаше и да се досетя. Дааа, чаровница си е тя. :) Ама и ние не падаме по-долу. :biggrin:

simona_80 15th April 2013 20:07

Tyning, сега видях снимките ти. Страхотен резултат и имай предвид, че тепърва ще стават по-хубави.
villi777, твоите ми изглеждат по-големи от колкото в началото :) Направо ти завиждам Ние с теб сме оперирани през няколко дни :)

Аз съм много щастлива с моите, но ако трябва да съм честна се успокоих от коментарите, че като се поналеят ще се отпуснат и ще изглеждат по-големи, че вече направо ми малеят :)))))))
И да питам нещо... напипвам си доста добре имплатните в долната част,това дали ще се пооправи с времето ?

И да ви се похваля, вече си купих 2 нормални сутиена с банел от Триумф. Бял и черен. Едвам се събрах в Д чашка :)
Засега си нося спортния, но все пак, времето се стопля, исках да имам и някой нормален, ако реша да се накипря с някоя блузка или потник за няколко часа.

Dessislava 15th April 2013 21:20

От снощи и днес цял ден съм без сутиен и ми е супер комфортно:dirty_dance:,НО има един неприятен момент,че ми е адски неудобно "по зърна",а да не говорим като съм на работа:buttslap:
Тези дни отивам да си купя два "служебни" сутиена и ще се похваля или оплача в какъв размер съм се побрала:wink:

lily.ana 15th April 2013 21:30

Цитирай:

Първоначално написано от simona_80 (Публикация 785774)
И да ви се похваля, вече си купих 2 нормални сутиена с банел от Триумф. Бял и черен. Едвам се събрах в Д чашка :)
Засега си нося спортния, но все пак, времето се стопля, исках да имам и някой нормален, ако реша да се накипря с някоя блузка или потник за няколко часа.

Рано ти е да носиш сутиени с банели (ако тези, които си купила са с банели), а едвам си се събрала в чашка Д, защото е така в началото докато са "дървени" още.

simona_80 16th April 2013 10:14

Защо да ми е еано, след като Стоянов ми е казаш, че след 3тата седмица мога да нося сутоен с банели, стига да се чувствам комфортно в него?

Dessislava 16th April 2013 10:20

Цитирай:

Първоначално написано от simona_80 (Публикация 785790)
Защо да ми е еано, след като Стоянов ми е казаш, че след 3тата седмица мога да нося сутоен с банели, стига да се чувствам комфортно в него?

Защото все още има да се оформят,а в сутиен с банели нещата са по-различни...:wink:

tyning 16th April 2013 10:22

Цитирай:

Първоначално написано от simona_80 (Публикация 785790)
Защо да ми е еано, след като Стоянов ми е казаш, че след 3тата седмица мога да нося сутоен с банели, стига да се чувствам комфортно в него?

Стоянов и на мен така ми каза , Триуфа 3 седмици , а след това само да си спя с него ...
Симона , как е положението при теб , поодпуснаха ли се , чувстваш ли ги дървени все още , имаш ли чувство за контракция на мускула ?

Бижу 16th April 2013 10:24

Помня, че на въпроса ми за банелите ИС ми каза изобщо да не бързам. :2003: След 1-2 месеца. Мисля, че на първия месец сложих.

Симона, като се понаместят и поомекнат ще се събираш прекрасно в чашка Д. Ранко ти е още. :2003:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:09.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.