Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Общи приказки (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=19)
-   -   TATTOO и PIERCING маниа (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=1846)

sunny_7 22nd June 2006 09:15

TATTOO и PIERCING маниа
 
Има ли маниаци на боди арта? Аз съм луда по тези неща. Имам две татуировки и загубих броиката на пиерсингите ама май са 12 :) Татутата са на кръста-китайски йероглифи и на корема-пеперуда. А за обеците... ами 4 на лявото ухо 5 на дясното на нослето на пъпчето (тази ми е вторана на пъпчето първата ми я пробиха на криво пък и исках от долната страна :) ) и на езика. Много ми харесва но усещам че започвам да прекалявам. Не мога да се спра обаче сега съм решила за това лято да не дупча повече нищо. Кажете и вие имате ли татуировки какви са каде кога сте ги правили...

Chujdata 22nd June 2006 09:35

Да, на кръста преди 3 години.Много харесвам тату, но пиърсинг хич. Каквато съм рофла, сигурно всички ще ги изкъртя със закачане тук-там. Иначе цялата семейство сме татуирани.Мъжът ми има на рамото, синовете ми също - малкия три, а големия една.

invisible 22nd June 2006 09:47

Имам на гърба под плешката представлява феникс, прави ми я приятел много си я харесвам :) . Но пиърсинг също като Chujdata не съм голям фен, харесвами като видя на накоя мацка на пъпа, но аз не бих си го продупчила.

bimbi 22nd June 2006 09:59

оф, много искам и аз да се татуирам, само дето не мога да измисля къде точно :roll: иначе ще е йероглиф със сигурност.
на пиърсинга не съм голям фен, особено пък на езика. иначе обици имам, една на лявото и две на дясното, ма то си е нещо нормално.
п.п. я мацките с татусите да дадат по една снимчица да ги видим :)

uspeh 22nd June 2006 10:08

:)

karine 22nd June 2006 10:24

Аз имам пиърсинг на пъпа, доста време се каних докато го направя, но ми го направи пластичен хирург с местна упойка :lol: и сега много му се радвам 8) замислила съм сега и тату да си правя на кръста, но още не знам какво точно искам :roll:

invisible 22nd June 2006 10:39

Ето я моята http://s72.photobucket.com/albums/i2.../th_tattoo.jpg тук е още прясна.

Люксен 22nd June 2006 10:42

Пиърсинг много искам. 8) Вече второ лято се каня, но мисля това вече да осъществя намеренията си. Татуска също харесвам и имах временна миналото лято на кръста отзад малко над дупето. Смятам и тази година да си направя. За истинска не съм мислила, но по-скоро не бих направила, поне за сега. :)

sunny_7 22nd June 2006 11:33

Татусите са ми луда страст на мене. Едната тая на кръста си мечтах за нея сигурно две години. После като си я направих, като видях колко е яко и че хич не боли си казах еее тука няма спиране. Аз съм доста импулсивна, втората я реших много на шега. Имах среща с приятелки и като слязах от таксито казах на шофиора "Аи аз отивам да си правя татос" :) и така като на шега даже приятелките ми си мислеха че се шегувам. А за пиерсинга... Цаката му е веднъж да почнеш после няма спиране. Ся преди 3 4 дена си направих на пъпа за втори път ама нещо се възпали и ми лази по нервите. Инъче тея по ушите си ги дупча сама дупчих и пъпчето на една приятелка :) Ако има желаещи ще пробвам и език да дупча хахахаха

lqlqlqlq 22nd June 2006 14:19

Аз откачам по татоси... иначе преди година ми стана нещо и си пробих езика. Седях с обицата 6 месеца някъде (и родителите ми не забелязаха :lol: ) ииии ми мина меракът и я махнах :) тогава исках на носа също ама не го направих, защото не ми дадоха наште :) за тях това е малко извратено.... А да забравих....а преди 2 години си пробих веждата ( отново без знанието на родителските тела) и 1 седмица след като се пробих ме видяха и ме накараха да я махна:) не че съжалявам, напротив защото сега като си помисла не бих го повторила...сега не се харесвам как ми седи :) дано в скоро време се похваля и с татос. бтв много ми харесват тези, които са в долната част на корема....направо са лудница...едни такива мънички, нежнички.... страхотни са....иде ми да се нарисувам цялата :lol:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:40.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.