Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Общи приказки (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=19)
-   -   Какво правите,когато ви е прекалено напрегнато и задълбавате (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9971)

patrizia 5th December 2009 22:26

Какво правите,когато ви е прекалено напрегнато и задълбавате
 
Когато имате натрапливи мисли и не можете да ги избиете от ума.Когато станете прекалено сериозни и се замислите за живота ...

Serpentina^ 5th December 2009 22:42

Сипвам си една голяма и викам някой за компания :biggrin:

Поне при мен, от такива настроения освен че се сдухвам, друга полза няма-колкото и да разсъждавам и анализирам, обикновено нищо не мога да променя

patrizia 5th December 2009 22:50

Аз започвам да се самосъжалявам и от там всичко което правя ми коства голямо усилие и неудовлетвореност.Затваря се в себе си и непрекъснато анализирам.Може би е от зодията-дева.Надувам буквално главата на приятелката ми,и след това ме избива на бъзик...да се майтапя...Абе пълен цирк. :?

Serpentina^ 5th December 2009 22:58

Трябва да се опиташ да гледаш на нещата от смешната страна-така най-лесно минава и да си постоянно заета да правиш нещо,за да не ти остава време за размисли :D

patrizia 5th December 2009 23:02

Цитирай:

Първоначално написано от Serpentina^
Трябва да се опиташ да гледаш на нещата от смешната страна-така най-лесно минава и да си постоянно заета да правиш нещо,за да не ти остава време за размисли :D

Абсолютно си права!Остана ли дълго време на саме със себе си започвам да психясвам.Да си мисля за болести...Хумора винаги помага,но отрицателната страна е,че ако се държиш прекалено добре ли и аз не знам как да го кажа,мъжете започват да се вкарват в некви филми понякога. :lol: Което не е кой знае какъв проблем.

Serpentina^ 5th December 2009 23:20

Мъжете са така,да. Аз имах предвид по-скоро приятелка

patrizia 5th December 2009 23:23

Цитирай:

Първоначално написано от Serpentina^
Мъжете са така,да. Аз имах предвид по-скоро приятелка

Дам,знам че прекалявам да я занимавам с моите настроения.Но тя винаги е намирала начен да ме изслуша :P

Serpentina^ 5th December 2009 23:27

Цитирай:

Първоначално написано от patrizia
Цитирай:

Първоначално написано от Serpentina^
Мъжете са така,да. Аз имах предвид по-скоро приятелка

Дам,знам че прекалявам понякога да я занимавам с моите настроения.Но тя винаги е намирала начин да ме изслуша :P

Нали затова са приятелите :)

patrizia 5th December 2009 23:30

Цитирай:

Първоначално написано от Serpentina^
Цитирай:

Първоначално написано от patrizia
Цитирай:

Първоначално написано от Serpentina^
Мъжете са така,да. Аз имах предвид по-скоро приятелка

Дам,знам че прекалявам понякога да я занимавам с моите настроения.Но тя винаги е намирала начин да ме изслуша :P

Нали затова са приятелите :)

Така е! Затова нямам нужда от психотерапевт. :lol: И аз се опитвам да и помагам..

jolifille 5th December 2009 23:31

Re: Какво правите,когато ви е прекалено напрегнато и задълба
 
Цитирай:

Първоначално написано от patrizia
Когато имате натрапливи мисли и не можете да ги избиете от ума.Когато станете прекалено сериозни и се замислите за живота ...

Когато ми е зле,ползвам joker -обади се на приятел(добър познат де),.....ако никoй не се отзовава на помощ,....просто си сипвам чаша вино и се черпя с шоколад,.........не обичам да задълбавам и да прувеличавам,не е в мои стил,.....пак и колкото повече мислиш върху например някакъв пробел,не ти олеква ами напростив,става още по зле :cool:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:31.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.