Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Нелка 28th May 2013 19:37

Цитирай:

Първоначално написано от Pufpaf (Публикация 788025)
Имаш ли си на представа, когато го пишеш това, че половината менения по тази логика трябва да бъдат изтрити, това дали го осъзнаваш ? Колко мнения има само, за поздравления и от този сорт и естествено, че за хората, които са странични наблюдатели, дадено мнение няма да има стойност, но когато е насочено към определени хора, то е важно за тях каква стойност има и как ще се почувстват !
Прекрасно съм запознат как дългите постови винаги дразнят определени хора, поради причини, които аз няма как да разбера, какво усещат тези хора ! По същата логика и твоето мнение, което написа, няма абсолютно никаква стойност, но то въобще не е безсмислено !

Брат, не се засягай лично! :) Явно ти е напушено от вчера, но сега всички се впущаме в излишни спорове.

И аз пиша дълги постове. Който не му се чете - да не чете.

А за поздравите и пр - няма начин всеки да си мониторира всяко мнение и да се старае да не излиза встрани - хора сме.

Мистерия е защо изчезват твоите мнения, но не си го изкарвай на нас! Не помня до този моемент някой от пишещите да ти се е издразнил.

Pufpaf 28th May 2013 20:13

Ако моето писане е голям проблем за хората, които ще търсят информация тук и дразни други, няма никакъв проблем да се оттегля. Извинявам се на хората, които търсят някаква информация и моите постове са ги затруднили в намирането и ! Това наистина странично мое писане за изтритото ми мнение, нямаше да стане, ако не ми го бяха изтрили, а то беше и много по кратко ! Но абсурда е налице, защото ми е изтрито второто мнение, а тези другите в които писах, защо са ми го изтрили си седят, е това как си го обяснявате ?

кукумицинка 28th May 2013 21:57

Пуфпаф, прекалено навътре го вземаш. И в темата за Йорданов също има изтрити мнения. Не виждам кой знае какъв проблем в това. Както споменах, мен лично прекаленото ти фамилиарничене към непознати на моменти и назидателно-снизходителният ти тон ме карат да се чувствам леко некомфортно, но в никакъв случай дотам, че да се дразня сериозно и да горя от желание да спреш да пишеш във форума. Причината да се трият мнения е, че не са по темата (и това също не е). Както казва Нелка, няма да е лошо да се създаде тема, където да се коментират психологическите аспекти и процеси при ринопластиката.

Elly Stefanov 29th May 2013 22:32

Имам малка изненада - за др Дилбер вече сме двама :1301:

Мой приятел ще дойде с мен в Истанбул - доктора беше така добър да се съобрази, че сме чужденци и отложи втората си операция на моята дата за следващия ден, за да ни оперира заедно:1203:

titi1 30th May 2013 08:10

Eли, кога ще е това?

Elly Stefanov 30th May 2013 08:28

След две седмици :)

Nose 30th May 2013 08:38

Ели,искаш да кажеш,че и приятелят ти ще се оперира заедно с теб? :smile:

Elly Stefanov 30th May 2013 08:51

Да, точно така, др. Дилбер прави по 2 операции на ден 6 дни в седмицата и доколкото разбрах заради нас ще оперира и в неделя, за да можем с моя приятел да се оперираме в един ден

Nose 30th May 2013 09:16

Супер!Ще си имаш компанийка :2035: Дано всичко мине гладко и при двама ви!

Elly Stefanov 30th May 2013 09:22

Благодаря :) ще имам двойно какво да разказвам като отидем


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:44.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.