Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Устни (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Хиалуронова киселина-опасно или не? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=6536)

junglegirl 16th October 2008 09:44

И според мен 0,5СС е нормално да не си личи изобщо:)

amelya 16th October 2008 11:11

Здравейте, нова съм тук но исках да си направя усни и затова изчетах всички възможни материали. Накрая си сложих Teosyal kiss и съм много доволна. Вече три месеца не е мръднал, купих си и един гланц с хк така ефекта бил по-продължителен.

Марулка 16th October 2008 11:21

Цитирай:

Първоначално написано от amelya
купих си и един гланц .

Какъв? :roll:

amelya 16th October 2008 12:50

fillast lips се казва на базата на хк добре е да се ползва след филър удължавал ефекта, устните набъбват ама много трудно го намерих в пловдив има го само в 1-2 аптеки на някаква италианска фирма за козметика е sinchroline и е името :D

Марулка 16th October 2008 12:53

Цитирай:

Първоначално написано от amelya
fillast lips се казва на базата на хк добре е да се ползва след филър удължавал ефекта, устните набъбват ама много трудно го намерих в пловдив има го само в 1-2 аптеки на някаква италианска фирма за козметика е sinchroline и е името :D

Дали ще е проблем да го снимаш ако може да го видим?И на каква цена е ?И кой му е производителя?Затрупах те с въпроси............... :roll:

amelya 16th October 2008 13:07

ами аз си го взех за 30лв производителя е sinchroline това доколкото знам е италианска козметична фирма имат и продукти за бръчки с хк за лек лифтинг ефект и те не са скъпи поне така ми обясни аптекарката но още съм малка за да си ги слагам

Марулка 16th October 2008 13:16

А дали ще има някакъв ефект,без да е поставян филър? :roll:

amelya 16th October 2008 13:19

ами мисля, че не :( няма да набъбнат много но ще са хидратирани този гланц е и за малките бръчици, които се появяват на устните

Mena 16th October 2008 15:18

Цитирай:

Първоначално написано от Monique
Ами то не е точно белег а "тунел" между веждите ми, и има две малки дупки отстрани. незнам дали разбираш какво имам предвид точно...

10 мл е една ампула нали така?
това е достатъчно поне предполагам?

Моник, eдна ампула е 1.0 ml, a не 10 ml :D
Ако искаш мога да ти препоръчам къде да си направиш първо консултация за тези малки дупчици.
И аз мисля като Джангълчето, че 0.5 ml за увеличаване на устни е малко количество, за да видиш резултат, трябва ти задължително 1.0 ml.

Monique 16th October 2008 20:35

Цитирай:

Първоначално написано от Mena
Цитирай:

Първоначално написано от Monique
Ами то не е точно белег а "тунел" между веждите ми, и има две малки дупки отстрани. незнам дали разбираш какво имам предвид точно...

10 мл е една ампула нали така?
това е достатъчно поне предполагам?

Моник, eдна ампула е 1.0 ml, a не 10 ml :D
Ако искаш мога да ти препоръчам къде да си направиш първо консултация за тези малки дупчици.
И аз мисля като Джангълчето, че 0.5 ml за увеличаване на устни е малко количество, за да видиш резултат, трябва ти задължително 1.0 ml.

да де, грешка :oops:
Да, пиши ми на лични ако искаш да не звучи като реклама тук...
А дали цялата ампула ще стигне въобще? :?
И плаща ли се още 500 лв за още една ампула (предполагам) :(


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:21.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.