Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Устни (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Хиалуронова киселина-опасно или не? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=6536)

боряна христова 23rd October 2008 05:17

лелеее и тука е голямо обърквция ...за тия устни.А си мислех че нещата са по-прости,а не е така. :!:

gwendoline 23rd October 2008 07:35

Цитирай:

Първоначално написано от боряна христова
лелеее и тука е голямо обърквция ...за тия устни.А си мислех че нещата са по-прости,а не е така. :!:

Всъщност рисковете са малко повече от поставянето на гръдни импланти... :cool: да, може ефектът да страшно добър, но..ако не може човек да се храни с вилица или лъжица без употребата на огледало - за какво говорим... :roll: Все пак съм оптимистично настроена, но... когато става дума за устните на другите... :wink: :cool:

Beauty 23rd October 2008 10:45

Цитирай:

Първоначално написано от gwendoline
може ефектът да страшно добър, но..ако не може човек да се храни с вилица или лъжица без употребата на огледало - за какво говорим..

Аз даже не мисля, че и ефекта е толкова добър.. :oops: :lol:
Толкова мъки и рискове за едни недотам добре оформени, контурирани и сочни устни...липсва ми и тази чаровна детска пухкавина и "нацупеност", които всъчност придават най-големия чар в едни устни..
Тези ми изглеждат твърди и не вярвам да предизвикват в партньора чести позиви да бъдат целунати... :lol: :lol:

Но най-вече някои точки в рисковете ме притесняват сериозно...

боряна христова 23rd October 2008 13:45

Не искам даже и да си помислям какво е да не можеш да се храниш без огледало..това ще е някакъв ад
:!:

fifinka88 27th October 2008 16:04

аз бих ви препорачала една докторка която прави много хубави устни и доста траини казва се Антоанета Йорданова дерматолог във ВМА моя приятелка си слага при нея и около 10 месеца и стоят последно си сложи преди 3 месеца а устните и в момента са супер.Ако някои се интересува мога да ви дам номера и.Аз също ще си слагам при нея.

trigers 27th October 2008 19:17

Цитирай:

Първоначално написано от fifinka88
аз бих ви препорачала една докторка която прави много хубави устни и доста траини казва се Антоанета Йорданова дерматолог във ВМА моя приятелка си слага при нея и около 10 месеца и стоят последно си сложи преди 3 месеца а устните и в момента са супер.Ако някои се интересува мога да ви дам номера и.Аз също ще си слагам при нея.

киселина ли?
кажи да

fifinka88 27th October 2008 19:31

да с хиалуронова киселина

Monique 28th October 2008 06:27

Цитирай:

Първоначално написано от fifinka88
аз бих ви препорачала една докторка която прави много хубави устни и доста траини казва се Антоанета Йорданова дерматолог във ВМА моя приятелка си слага при нея и около 10 месеца и стоят последно си сложи преди 3 месеца а устните и в момента са супер.Ако някои се интересува мога да ви дам номера и.Аз също ще си слагам при нея.

Аз малко ги подозирам тия докторки...преди седмица си сложих при една и няма никаква разлика, и през цялото време ме караше да не си слагам цялата ампула... :roll:
Предпочитам да си правя устните при мъж, там поне няма някакъв риск да се пробва да използва моя материал да си прави назолабиалните гънки или устните :lol:
Е. такава съм си... Съмнявам се във всеки :twisted:

doll 28th October 2008 09:32

Моник,защо не отидеш и кажеш на докторката,че не си доволна?
Съжалявам,че се е получило така при теб!

боряна христова 28th October 2008 14:42

Цитирай:

Първоначално написано от doll
Моник,защо не отидеш и кажеш на докторката,че не си доволна?
Съжалявам,че се е получило така при теб!

Kазваш че не си доволна ,ако не иска да ги поправи поне да ти даде или инжцектира и другата част на ампулата(да се надявам да е на ампули)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:09.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.