Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Устни (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Хиалуронова киселина-опасно или не? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=6536)

Mena 14th October 2008 21:48

i_ani, в интерес на истината съм се убедила, че всичко е много индивидуално.
Моите устни ги правих с дентална упойка и после ми беше неприятно, че тази упойка я чувствах още 5-6 часа.
А съм гледала как устни могат да се увеличават и без никаква упойка, дори без намазване с анестезиращо кремче, и момичето не трепна. Всичко е въпрос на техника на инжектиране и на праг на болка.

Monique 14th October 2008 22:23

Цитирай:

Първоначално написано от Mena
i_ani, в интерес на истината съм се убедила, че всичко е много индивидуално.
Моите устни ги правих с дентална упойка и после ми беше неприятно, че тази упойка я чувствах още 5-6 часа.
А съм гледала как устни могат да се увеличават и без никаква упойка, дори без намазване с анестезиращо кремче, и момичето не трепна. Всичко е въпрос на техника на инжектиране и на праг на болка.

моя праг на болка е доста висок ако мога така да се изразя. Изтърпявала съм всякакви "мъчения" само раждане не съм, и този път стисках зъби...вече в един момент не издържах. Е, казаха ми че съм била "железна" но да ви кажа не се чувствах така. Оф айде спирам да мрънкам че ставам смешна. Просто болката там е много остра и гадна. все едно да ви режат устата с нож. Казвам го за да знаят всички да не си правят без упойка.

Mena 14th October 2008 23:16

Моник, много ми е мъчно, че толкова те е боляло :(
Пожелавам ти сутринта да си вече добре и да се харесаш!

Monique 15th October 2008 02:21

ами аз си се харесвам и даже виждам че скоро ще имам нужда от останалата част от ампулата.
Мена, понеже виждам че имаш информация относно хилуароновата киселина и къде се прилага, искам да те питам дали може да се използва за запълване на дупка от пиърсинг ? Говоря за един между веждите ми, който свалих и сега имам две малки дупки , откъдето е минавала обецата... ?

Monique 15th October 2008 21:15

имам чувството че устните ми са почти същите като преди...чудя се дали да останалата част от ампулата ще стигне.

Mena 15th October 2008 21:44

Моник, по принцип 0.5 ml въобще не е достатъчно количество за увеличаване на устните, а и както разбирам на теб ти е оформен само контура.
На горната устна или и на долната имаш от филъра?
Докторката направи ли ти снимка преди инжектирането?
Там най-добре ще се види разликата.
Да, можеш много успешно да запълниш белези с хиалуронова киселина! Виждала съм много добри резултати при коригиране белези на лицето.
Виж например на снимката долу белега "Преди" по средата на дясната буза, кликни върху нея, за да видиш по-ясно.
http://www.restylane.com/Templates/Page.aspx?id=20494

Monique 16th October 2008 00:15

Ами то не е точно белег а "тунел" между веждите ми, и има две малки дупки отстрани. незнам дали разбираш какво имам предвид точно...

10 мл е една ампула нали така?
това е достатъчно поне предполагам?

Monique 16th October 2008 08:22

хаха , с интерес открих че нямам никаква разлика от преди....вчера явно съм била с оток и днес устните са ми същите... :?
Нали уж ми е сложила половин ампула Restylane , какво е това.....
:?
колко ампули трябва да си сложа за да заприличам на нещо баси :evil:

Марулка 16th October 2008 08:51

Цитирай:

Първоначално написано от Monique
хаха , с интерес открих че нямам никаква разлика от преди....вчера явно съм била с оток и днес устните са ми същите... :?
Нали уж ми е сложила половин ампула Restylane , какво е това.....
:?
колко ампули трябва да си сложа за да заприличам на нещо баси :evil:

Милата....... :roll: и за какво беше цялата-инквизиция.......... :roll:

sweety_L 16th October 2008 08:56

Цитирай:

Първоначално написано от Monique
колко ампули трябва да си сложа за да заприличам на нещо баси :evil:


Трябвало е да си сложиш цялата наведнъж (1 куб), защото имам леко предчувствие, че и това количество не би ти се сторило достатъчно, след спадането на отока.
Масово момичетата харесват устните си най-вече, когато са оточни. След това идва мигът на леееекото разочарование. :cry:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:52.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.