Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Устни (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Хиалуронова киселина-опасно или не? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=6536)

боряна христова 29th January 2010 19:36

На консултацията ми като говорих с Динев ми каза че хиуроновата киселина се слагала само за контур ,ако се слагала за обем много бързо организма я "изяждал"...Не питах обаче точно за какъв вид х.к. говореше..Искам и аз устни...

Divinemouse 29th January 2010 23:08

Аз си попълних вчера отново устните :lol: и назолабиалните бръчки..
Говорих с докторката за бързото абсорбиране и ,тя ми обясни ,че трябва пред 2-3 месеца да се донатрупва хилароновата киселина..
Назолабялните ги пълня на една година и няма проблем :cool:

p1p1r1p1 26th October 2010 12:34

Искам да попитам по-компетентните, дали е възможно при поставяне на хиалуронова киселина да се образува съединителна тъкан или нещо друго, което да възпрепядства резорбирането й, или просто връщането на предишната форма на устните. :? питам, защото аз си правих устните 2 пъти, като последния беше преди 1 год и 7-8 месеца.Не, че не искам да ми е по- трайно, но започна да ми личи асиметрията още преди година, аз реших да изчакам да се резорбира напълно, за да си сложа друг филър (сега съм със Stilage L).Времето си минава, устата си ми стои голяма и няма намерение да мърда, и вече започвам да се чудя дали грешката не е в "моя телевизор" :lol: .

Iliana81 26th October 2010 13:46

По принцип няма проблем да се смесват филъри на основата на хялуронова киселина. Аз например първия път си поставих Restylane Lipp, втория Juvederm 4 и третия Juvederm 3. Но за всеки случай, когато решиш да си постяваш, информирай доктора/докторката за предишните интервенции. Ако смесването е неприемливо, те ще откажат да поставят.

p1p1r1p1 26th October 2010 20:40

Аз не се притеснявам дали мога да ги смеся.Знам, че няма проблем, но при първото поставяне имах много голяма асиметрия.Втория път ми я поправиха, но това беше след около 6 месеца.А сега все едно ми се е резорбирала киселината от 2рия път и отново е с асиметрия, както първия път.Много объркано го обясних, но и на мен ми е странно.За това се чудех дали може да се образува съед. тъкан или нещо подобно :roll: .
Извинявайте за тъпия въпрос ама си сложих киселина, ня която и дават 4-5 месеца трайност, а вече 2 години си ходя крива. :?

gwendoline 26th October 2010 21:25

Какво точно си сложи първия път?

p1p1r1p1 26th October 2010 21:33

Ами Stylage L, знам че не е за устни.Разбрах го в последствие, като си слагах за 2ри път при друг лекар.Дадох си картончето от предния и ми казаха, че това било за скули :lol: .

gwendoline 26th October 2010 21:39

Цитирай:

Първоначално написано от p1p1r1p1
Ами Stylage L, знам че не е за устни.Разбрах го в последствие, като си слагах за 2ри път при друг лекар.Дадох си картончето от предния и ми казаха, че това било за скули :lol: .

Така си и мислех :? Това е хиалур. киселина с доста по-голяма плътност и по-скоро замества имплант за брадичка или скули, отколкото да става за устни! Чудя се кой ли би ти поставил нещо подобно, ако изобщо си е направил труда да се информира по въпроса къде се поставя! :evil: :evil: :evil:
Чакай го сега да се разгради след година-година и половина :evil: Пуууу....ама яд ме хваща така като гледам какво се слага наляво надясно... :evil:

p1p1r1p1 26th October 2010 21:43

Ясно :lol: .Поне не е нещо непоправимо, ще си чакам, че асиметрията се оправя трудно.Не ми се рискува да стана по-голяма маймуна :lol: .
Благодаря ти, Гвен! :2020:

gwendoline 26th October 2010 21:52

Няма опасност, просто по-бавно ще се резорбира....

palavnica20 28th October 2010 20:42

koi lekar ti e pravil ustnite? , az imam stilage M sega lekarq mi kaza 4e ako iskam po dobra plytnost slagame stilage L!zatova me interesuva!

hristianaaneva 15th March 2011 11:04

Цитирай:

Първоначално написано от fifinka88
а за д-р Паскова нещо да сте чували ... :roll: една моя приятелка ми каза че си е правила устни при нея и около 1 год е издаржало....малко по скъпичко било но пък 1 год си доста

Аз ползвам услугите на д-р Паскова и съм много доволна!!! Клиниката е страхотна, а и тя е наистина страхотен професионалист!!!
За устните специално имам приятелки, които са ходили при др. лекари и след това ходят посинени доста време, а аз никога не съм имала подобни проблеми!!! Още след няколко часа се чувствам прекрасно!!!
А цените не съм сигурна дали са по-високи отколкото на др. места с доказан опит и качество!!!
Ползвам и др. процедури и досега не съм била разочарована!!!
Горещо препоръчвам тази клиника, ще останете доволни!!!
Успех на всички!!!

Geri25 2nd September 2016 09:19

Аз лично си пия хранителни добавки с хиалуронова киселина и ефектът е супер ;)
Сега пия тези http://www.bulgaricus.bg/hialuronova...0-kapsuli.html

prosperity^ 11th November 2018 11:54

Благодаря Ви за информацията! :)
спално бельо,ипотечен кредит,мото гуми,ортодонт софия

MariaMmm 10th November 2023 15:57

Хиалуроновата киселина за устни е безопасна. Дулала вече има 4 инжекции по различно време, всичко е наред, няма странични ефекти


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:15.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.