Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Устни (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Филър за устни - Crystal (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9098)

SilverStar 25th June 2009 09:45

Филър за устни - Crystal
 
Здравейте,
Доста четох за какви ли не филъри, но нищо не намерих за crystal. Някоя от вас чувала ли е нещо за този продукт? Интересно ми е, защото го предлагат в Aesthe clinic, а го няма написан в ценовата им листа, но въпреки това е горещо препоръчван от екипа.
Също така, ще съм благодарна, ако дадете мнения за д-р Мирчевска, която работи във въпросната клиника.

Stunning 25th June 2009 10:14

Не съм чувала абсолютно нищо за crystal и никъде не знам да го предлагат. За това пък горещо мога ти препоръчам Juvederm.

ina79d 25th June 2009 12:30

На мен ми прави контур - уста с този филър- немски.
Тази д-рка е отскоро там , тя ли ти е правила нещо?

SilverStar 25th June 2009 12:46

Да, тя извърши манипулацията. Отидох с нагласата да си сложа Jivederm, но докторката ме убеди, че crystal бил аналогичен на френския.
Но честно казано като не намерих никаква информация в интернет за този вид филър малко се притесних.

Stunning 25th June 2009 13:01

сигурно купуват crystala по-евтино и гледат да го пробутат на една цена с juvederm. Тъкмо го пуснах в google и нищо не излиза за този филар. Много съмнително ми се струва...

SilverStar 25th June 2009 13:09

От тук идва и моето притеснение!
Дано да пише някой, който знае нещо за продукта.

Benadit 25th June 2009 13:19

Цитирай:

Първоначално написано от ina79d
На мен ми прави контур - уста с този филър- немски.
Тази д-рка е отскоро там , тя ли ти е правила нещо?

Здравейте и от мен :)
Ina79d, , имаш ли някаква информация за този филър - на базата на хиалуронова киселина ли е? Какво е мнението ти, след като ти направиха контур с този филър - оплаквания или нещо притеснително....

ina79d 25th June 2009 14:34

Цитирай:

Първоначално написано от Benadit
Цитирай:

Първоначално написано от ina79d
На мен ми прави контур - уста с този филър- немски.
Тази д-рка е отскоро там , тя ли ти е правила нещо?

Здравейте и от мен :)
Ina79d, , имаш ли някаква информация за този филър - на базата на хиалуронова киселина ли е? Какво е мнението ти, след като ти направиха контур с този филър - оплаквания или нещо притеснително....

Нямам оплаквания , като другите филари е. Когато ми го слага аз я питах как се казва, тя отговори -" ами те са с различни наименования според доставчика ", и не ми каза името. Но ,остана малко, тя ми предложи или в мен да стой или тя ще го надпише.Аз естествено, бързо, бързо го взех и видях на спринцовката,че пише кристал и ,че е немски. На мен преди този филар са ми слагали Естелис -същата работа. Когато ми го дослагва ,аз исках само в горния контур, тя ме боцна и точно на връхчетата на устните и сега на пипане усешам ,че имам оше като подутичко- в смисъл хубаво е ,че ти се очертава връхчетата на устните. Допреди няколко дни бе доста изразително на връхчетата.

SilverStar 25th June 2009 14:40

ina79d, на опаковката пише ли съдържанието на филъра?

Stunning 25th June 2009 14:59

Момичета, как може да не знаете какво ви слагат!!! Тази лекарка според мен е абсолютно некомпетентна или си мисли, че клиентите и са невежи (нищо лично към никоя от вас). Просто всички продукти са различни, може да са на една основа, но да кажеш че доставчика лепи на едни етикет juvederm, на други crystal е пълна глупост. В тема Пластична хирургия има мини енциклопедия на филарите. Погледнете там много добре са описани съществените разлики между различните филари. Злоупотредата на някои доктори е наистина безгранична...

Освен това винаги настоявайте да отворят опаковката пред вас ( в смисъл кутията, която е фабрично запечатана), погледнете срока на годност (трябва да е отбелязан на кутията), не позволявайте да ви слагат остатъци от други клиенти, винаги задавайте въпроси за препарата и знайте какво ви инжектират.

Не се притеснявайте да задавате въпроси на докторите и не се оставяйте да ви се налагат!!!
Извинете за тона, но бг лекарите направо ме удивляват с изказвания!


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:46.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.