Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Красота (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Експериментите с косата (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=11496)

gabriela91 15th December 2010 18:37

Експериментите с косата
 
Такаа..по принцип обичам да си правя промени във външния вид и то често, което не е много добре :D ..била съм с какъв ли не цвят..сега съм на каре и ми е хрумнало да я удължа при положение, че преди месец съм я отрязала хаха :D..споделете ваши експерименти и склонни ли сте към "екстрийм" прическите ?

toni_nl 15th December 2010 23:24

аз ще се въздърja от коментар заради изкушението,на което се подлагам всеки път,помисля ли за някакъв експеримент с косата.Бих казала,че 70 % от мненията ми в този форум са свързани с дилемата да правя ли кичури,да боядисвам ли,да режа ли.. :lol:

само ще споделя най-щурото нещо,което ми се случи навремето.
Мисля,че бях в 3 клас,когато сестра ми и нейна приятелка взеха супра да си изсветляват косата (приятелката на сестрата помня искаше да си изрусява мустака :lol: )..
хванаха ме за опитно зайче и ми направиха само бретона рус..аз незнаех дали се харесвам,беше твърде странно,за да преценя.
на следващия ден отивам на училище с русия бретон и кестенява коса..добре,че бях от по-отраканите,защото не ми се подиграваха..само ме оплакваха :lol: .
Толкова се притесних от погледите на връщане към къ6ти,че взех една ножица и си отрязах бретона в дъно.Наложи се да нося лента за коса 4 месеца. :lol:
Един ден обаче не можах да я намеря и се наложи да стоя половин ден между етажите (на стълбите) :lol:

gabriela91 15th December 2010 23:35

Цитирай:

Първоначално написано от toni_nl
аз ще се въздърja от коментар заради изкушението,на което се подлагам всеки път,помисля ли за някакъв експеримент с косата.Бих казала,че 70 % от мненията ми в този форум са свързани с дилемата да правя ли кичури,да боядисвам ли,да режа ли.. :lol:

само ще споделя най-щурото нещо,което ми се случи навремето.
Мисля,че бях в 3 клас,когато сестра ми и нейна приятелка взеха супра да си изсветляват косата (приятелката на сестрата помня искаше да си изрусява мустака :lol: )..
хванаха ме за опитно зайче и ми направиха само бретона рус..аз незнаех дали се харесвам,беше твърде странно,за да преценя.
на следващия ден отивам на училище с русия бретон и кестенява коса..добре,че бях от по-отраканите,защото не ми се подиграваха..само ме оплакваха :lol: .
Толкова се притесних от погледите на връщане към къ6ти,че взех една ножица и си отрязах бретона в дъно.Наложи се да нося лента за коса 4 месеца. :lol:
Един ден обаче не можах да я намеря и се наложи да стоя половин ден между етажите (на стълбите) :lol:

Хахахаха, ама много ти е готина историята, добре се посмях :D :D .. Мен така като по - мъничка трябвало да ми режат косата и я отрязли с ножицата, с която се подстригват овцете ии то на паница..не питайте колко трагично е било, добре че съм била мънечка, че да не ми е разбирал мозъка :lol: :lol:

toni_nl 16th December 2010 00:00

Цитирай:

Първоначално написано от gabriela91

Хахахаха, ама много ти е готина историята, добре се посмях :D :D .. Мен така като по - мъничка трябвало да ми режат косата и я отрязли с ножицата, с която се подстригват овцете ии то на паница..не питайте колко трагично е било, добре че съм била мънечка, че да не ми е разбирал мозъка :lol: :lol:

и твоята си заслужава предни позиции :lol: ...
незнам дали си 91 набор,аз съм 89-и и помня,че като бях малка..прическата тип купа (или паничка) беше актуална при мъjките подстриjки. Повечето момчета си правеха път по средата,а в края им се получаваха странни чупки.,,като рогчета напред :lol: .

Първото ми гадже в детството беше един русоляв,с такава прическа ,и често си спретвахме ''скандали'' заради фибите,които ми крадеше да изправя точно тези две чупки :lol: Но имаше най-хубавото червено колело в квартала и му прощавах :lol:

gabriela91 16th December 2010 06:02

Цитирай:

Първоначално написано от toni_nl
Цитирай:

Първоначално написано от gabriela91

Хахахаха, ама много ти е готина историята, добре се посмях :D :D .. Мен така като по - мъничка трябвало да ми режат косата и я отрязли с ножицата, с която се подстригват овцете ии то на паница..не питайте колко трагично е било, добре че съм била мънечка, че да не ми е разбирал мозъка :lol: :lol:

и твоята си заслужава предни позиции :lol: ...
незнам дали си 91 набор,аз съм 89-и и помня,че като бях малка..прическата тип купа (или паничка) беше актуална при мъjките подстриjки. Повечето момчета си правеха път по средата,а в края им се получаваха странни чупки.,,като рогчета напред :lol: .

Първото ми гадже в детството беше един русоляв,с такава прическа ,и често си спретвахме ''скандали'' заради фибите,които ми крадеше да изправя точно тези две чупки :lol: Но имаше най-хубавото червено колело в квартала и му прощавах :lol:

Ами 91ви съм, незнам колко време е била актуална тази "прическа" ... нооо си е заслужавала :lol: :lol: :lol:

i_ani 16th December 2010 13:11

В 7 клас , без да уведомя никого за решението си :lol: , отидох на фризьор и боядисах кестенявата си коса (супер дълга по онова време) в гарваново черно :1242: .............Прибрах се доволна вкъщи :D , а майка ми като се прибра от работа , само дето не ме уби :2010: :evil: :2047: :2011: :2001:
:lachen: :lachen:

gabriela91 16th December 2010 13:39

Цитирай:

Първоначално написано от i_ani
В 7 клас , без да уведомя никого за решението си :lol: , отидох на фризьор и боядисах кестенявата си коса (супер дълга по онова време) в гарваново черно :1242: .............Прибрах се доволна вкъщи :D , а майка ми като се прибра от работа , само дето не ме уби :2010: :evil: :2047: :2011: :2001:
:lachen: :lachen:

Хахах и аз по същия начин - от бели кичури на светло кестенява коса, за които ми се реве в момента - гарваново черно и до днес :D Само дето по телефона ме изяде, а на живо ме хареса..нищо че още ми го натяква :D

irka-b 24th January 2011 16:59

Аз в 10-ти клас реших, че ще се боядисвам с шампоан оцветител. По принцип съм със светло кестенява коса, но исках руса.Купувам си аз шампоан и стриктно следвам инструкциите. Нестига, че на петна, но и цвета неразпознаваем :lol:

teenbeen 24th February 2011 10:31

Като по-малка бях по-склонна да експериментирам с косата. Боядисвала съм я в какви ли не цветове, вклучително и синьо, измисляла съм какви ли не прически.. Но вече не съм така и много по-трудно се решавам за някаква драстична промяна..

Ladyto 3rd March 2011 22:30

1-vo se izvinqvam 4e pi6a na latinica, no mi e se precakal flextype. Eksperimenti sam pravila dosta na kosata si ot kum boq ne, zashtoto sam si kestenqva i v 7mi klas slojih 4erna kana..i do den dneshen taka. Pri4eski mnogo kakvi li ne. Mnogo pati sam se podstrigvala dori sama. Do minalata godina imah kosa do krasta i kato po4nah malko po malko da q skasqvam,iztunqvam i da pravq razli4ni pri4eski vseki mesec, stigna do ramenete i si kazah pone kato sam tragnala da reja, da e do krai, i se podstrigah na kasa 4erta..a sega kato e tolkova kasa pone si puskam estestveniq cvqt. Mislq da q naprvq svetlo kestenqva..oshte kolko li promeni shte rodi akala mi neznam :D :lol:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:18.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.