Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Пластична хирургия (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Mини-енциклопедия на филърите (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=2231)

Yansi 4th March 2007 13:26

Снимки с такива и къде по-ужасяващи последствия могат да се пуснат и на оперирани гърди след поставянето на импланти(което не е силикон в свободно състояние)Всяка интервенция крие рискове и пак се връщаме на собствения избор за вида манипулация ,хирург-уменията и възможностите му и др.Доста съм разпитвала относно това дали е забранено поставянето на чист силикон в различни части на тялото и отговорът е бил -Да, забранен е с изключение на устата, защото тя имала някаква физиологическа особеност ,която възпрепятствала мигрирането му из други части на лицето и тялото.А за да не се получават такива неприятни и неестетични последици всичко трябва да е направени изключително прецизно и с мярка. :wink:
Лично аз съм склонна да вярвам на това твърдение ,защото ми е казано от хора ,които са изключителни професионалисти в областта на пластичната хирургия и освен това съм виждала устни направени от тях които нямат нищо общо с фолк изпълненията :lol: (имена няма да споменавам, не са от тукашните специалисти)

diastemma 4th March 2007 17:41

Добре, Янси, обясни каква е физиологическата особеност на устните, която позволява инжектирането на свободен силикон. И напомни, моля те, кой специалист го е казал.
Иначе си голословна. Но никой не ти отрича правото да избереш на кого да вярваш:)

П.П. В Европа и САЩ инжектирането на свободен силикон в меките тъкани е забранено.
П.П.П. Силиконът е разрешен за инжектиране само в очната ябълка, с цел заместване на стъкловидното тяло. Именно този силикон в повечето случаи се използва за инжектиране в устните.

Beauty 4th March 2007 17:44

:D

morganlefei 4th March 2007 18:00

Всички явно знаем, че е вреден. А познавате ли някой, който е пострадал от слагането на силикон?

diastemma 4th March 2007 18:09

Jeni84 не си хареса устните и 2 години след поставянето си го махна. Доколкото е възможно...

morganlefei 4th March 2007 18:14

Не са и харесали, защото са станали на бучки в последствие или просто не се е получило добре първоначално?
Това е един от основните проблеми явно, че ако не се получи трудно се корегира.

Yansi 4th March 2007 18:50

Цитирай:

Първоначално написано от diastemma
Добре, Янси, обясни каква е физиологическата особеност на устните, която позволява инжектирането на свободен силикон.

Аз ако я знаех ,щях да съм доктор :lol:
Не попитах за подробно обяснение тъй като имам способността да забравям на секундата дори и най-дребни и незначителни неща свързани с физиологията на човешкото тяло :oops: :?
(аз и за събирането на гърдите не помнех подробности за това как става номера, но както разбрахме се оказа ,че не са ме подвели :) , дано и с тази информация да е така. )
Цитирай:

Първоначално написано от diastemma
И напомни, моля те, кой специалист го е казал.

Не мисля ,че имам право да боравя с имената на тези доктори , или поне не и докато не ги попитам :)


Цитирай:

Първоначално написано от Beauty
Янси,много те уважавам,но се надявам,че осъзнаваш отговорността,която поемаш пред новите момичета с едно такова изказване!

Ох ,те докторите в болшинството си не са се научили да поемат отговорност ,та аз ли...
Бюти знаеш ,че и аз те уважам не по-малко :) но нека да приключим спора за това кой, каква отговорност поема, и нека новите веднъж завинаги разберат ,че единствено и само те си носят отговорността за собствените решения :!: Както и трябва да разберат, че ние тук изказваме мнения и впечатления, къде компетентни ,къде не чак толкова :)

diastemma 4th March 2007 18:58

Благодаря, това е добър отговор! :)

Beauty 4th March 2007 18:58

:D

diastemma 4th March 2007 19:00

Цитирай:

Първоначално написано от morganlefei
Не са и харесали, защото са станали на бучки в последствие или просто не се е получило добре първоначално?
Това е един от основните проблеми явно, че ако не се получи трудно се корегира.

Ами да я попитаме...

Това е темата.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:31.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.