Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

liliann 17th November 2016 23:34

Цитирай:

Първоначално написано от Chocolate9 (Публикация 810453)
Здравейте на всички. Аз мога да отговоря на въпросите ви свързани с д-р Илхан и ултразвуковия метод, който използва. Той е един от хирурзите, които са въвели и разработили техниката и вече има зад гърба си над 800 такива операции. Така че в никакъв случай не може да се твърди, че методът е неизпитан, а напротив. Освен това, много по-щадящ и безболезнен е. Опитах се да кача тук едно клипче, което беше качил в инстаграм профила си преди 6 дни, за да придобиете представа какво представлява техниката, но не успях. Ако желаете да го изгледате, може да го последвате, dremreilhan е профилът му. Видеото представлява рисуване върху черупка от яйце чрез този ултразвук. Доста интересно и впечатляващо е, а и може да видите за какво ниво на прецизност става въпрос... за съжаление, нещо непознато за българските хирурзи.

Много благодаря за отговора! :)

Chocolate9 20th November 2016 11:57

Цитирай:

Първоначално написано от aliona (Публикация 810467)
Шоколадке това изписва :(

За съжаление тази страница не е налична.

Връзката, която сте последвали, може да е невалидна, или страницата да е премахната. Обратно към Instagram.

aliona, това може би е, защото не си го последвала в инстаграм (личния му профил: dremreilhan) или ако се опитваш да влезнеш през компютър, не си си влязла в собствения инстаграм профил. Пробвай през телефона, ако можеш. :)

gabura7 20th November 2016 14:56

Този видеоклип съм го гледала и във фейсбук профила на д-ра. С ултразвуковия инструмент реже черупката на варено яйце без да нареже белтъка

liliann 20th November 2016 16:53

Някой с ревизия,направена от д-р Дилбер,ако се включи ще съм много признателна.. операцията наближава, аз продължавам да съм болна вече на втори подред антибиотик,но дори и това не може да бутне вълнението ми около операцията...:(

Yanasim 22nd November 2016 10:28

Аз започвам да се вълнувам вече. До ревизията ми при Илхан остава седмица. Искам вече да дишам нормално след като от година и половина съм като Дарт Вейдър. Стискайте палци и след това ще разказвам и показвам.

dessi_999 24th November 2016 12:41

Здравейте на всички. Имам още 2 останали часа за консултация с доктор Дилбер за 26.11 ако някой иска нека се свърже с мен на тел. 0896629990

liliann 29th November 2016 20:45

Nose писах ти на лични съобщения. :)

Adreanna 7th December 2016 20:20

Здравейте, някой опериран от д-р Дилбер, може ли да изпрати снимки и да каже по отскоро как е преминало всичко. Предварително благодаря!

Adreanna 7th December 2016 23:31

Май няма никой наскоро опериран при д-р Дилбер:(

Ellia 8th December 2016 11:50

Цитирай:

Първоначално написано от Adreanna (Публикация 810601)
Май няма никой наскоро опериран при д-р Дилбер:(

Има много оперирани от Дилбер, но просто вече не влизат във форума. Аз също съм оперирана при него, август месец и съм много доволна както от резултата, така и от отношението му към мен. Ако върнеш малко назад в страниците ще откриеш доста изчерпателни обяснения как е преминало всичко. :-D


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:33.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.