Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   дабъл бабъл?????що е то? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=5802)

simona_80 7th March 2013 16:27

merilin13, някакво развитие при теб има ли ?

merilin13 11th March 2013 23:09

Момичета, благодаря ви за подкрепата! Утре на обяд съм на преглед при Стоянов и ще ви пиша като се прибера. Въпреки, че няма свободни часове сам ми предложи да ме види и то в удобно за мен време, за което съм му много благодарна :2015:

lidiya 12th March 2013 13:12

Браво на Стоянов!
Чакаме те да разказваш!
:2008:

Dessislava 12th March 2013 23:09

merilin13,какво каза Стоянов???Разказвай,че сме любопитни какво се случва с теб???

merilin13 13th March 2013 01:27

Всичко мина ок, въпреки, че имаше доста негови пациентки ме прие първа, за което евала му! От всякъде си е на Тонев грешка! При моя минимален старт и голям гръден кош е трябвало анатомични импланти и разрез под гърдите за по прецизен достъп, а и джобовете са ми направени ниско.....Но....лекарска грешка по нашия "български закон" е когато пациента остане инвалид или има загнояване или сериозни повреди! За реоперация трябва да платя 3500 евро, Стоянов прави отстъпка 800 евро за реоперация на пострадали при други лекари. Определено съм му много благодарна за всичко, но не искам да оставяме така да се подиграват с нас! Ако си мълчим и си плащаме до никъде няма да стигнем :( Ще се консултирам и с адвокат, въпреки че май е доста трудно. Реоперацията ми ще е след септември, даже според Стоянов и по-късно ако мога да изчакам. Не исках да ходя на консултация при Тонев, но Стоянов каза да отида и дано си вземе поука и спре да използва този метод и импланти при пациенти, при които се налага по-прецизна операция! Едва ли! Има още две момичета с дабъл бабъл при Тонев, писах им, но явно вече не влизат и нямам отговор. С липофилинг нищо няма да стане при мен, а другият ми предложен вариант да ми повдигне едната гърда е лудост на толкова малък бюст, а и другата какво да я правя, да си гледа надолу ли???? За съжаление една моя "приятелка" сега си призна, че не е била доволна и даже му е вдигнала скандал на Тонев, но за съжаление чак сега ми го каза, като споделих за проблема....... Не искам да съм като другите и да си мълча - "Аз да съм зле, но нека и някой друг"! Възмутена съм от това! От два месеца вместо да се радвам, че съм осъществила 20 годишна мечта, аз плача и чета! Това ли заслужаваме???

Dessislava 13th March 2013 09:45

merilil13,отиди и при Тонев.Дори и да не си признае грешката,нека му тежи на съвестта/ако има такава!/:2036:
Напълно си права да не искаш да те оперира той,но все пак направи консултация с адвокат.Не му прави чест на доктор Тонев!:sad:

simona_80 13th March 2013 15:50

Как може такива неща да се случват на такива готини хора? Днес се запознах лично с merilin13 и мога да кажа, че е супер усмихнат и позитивен човек !
Мила, стискам ти палци и се надявам да се намери най-доброто решение. Търси си правата докрай и не се оставяй!

Нелка 13th March 2013 18:41

Мерилин, от личен опит знам, че колкото повече искаш нещо, толкова по-трудно ти се получава...

Заслужаваш да имаш гърдите , които си искала, и вярвам, че ще ги имаш!
Консултирай се задължително с адвокат! Не му прави кефа на Тонев да мълчиш и мечешката услуга на другите жени след теб!

И аз мисля, че не трябва да се мълчи , а напротив! и на мен ми писна да нехаят за пациентите си!

Свържи се задължително с други негови недовони пациенти и пуснете колективен иск - на тях се гледа много по-сериозно в съда!
Аз знам за случай, в който недоволна пациентка си е взела парите обратно, но за ринопластика.

Ако се окаже, че не може да го осъдите , притесни го, че ще си отелиш иска само ако ти върне парите поне които е взел за "услугата", т,е, само за имплантите да си удържи.

В ярост изпадам от такива кретени!!! :evil:

Oompa Loompa 13th March 2013 20:13

Oooo не, на нейно място не бих му позволила да си удържи пари за имплантите! Хирурзите в Бг са вече повече от нагли !

lidiya 14th March 2013 19:30

Мерилин, станалото, станало! Не падай духом и си търси правата! Следващия път отиди при Тонев направо с адвокат, не сама! Да види, че не мислиш да го оставяш на мира! Грешката си е негова и е ДЛЪЖЕН, да те компенсира! Както се казва "На зло куче-зъл прът"!
За съжаление, не можем да ти помогнем по друг начин, освен с морална подкрепа, но да знаеш, че я имаш и сме насреща! :2017:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:52.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.