Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Въпроси към оперираните (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9215)

ivo.ny 5th July 2010 17:31

Здравейте и от мен! Преди няколко дни (30 юни) бях опериран. Съвсем рано е за резултата знам, но се чудя дали върха на носа ще пада леко надолу с времето , защото ми се струва че е малко вирнат... :shock:

Мариса 5th July 2010 18:47

Цитирай:

Първоначално написано от ivo.ny
Здравейте и от мен! Преди няколко дни (30 юни) бях опериран. Съвсем рано е за резултата знам, но се чудя дали върха на носа ще пада леко надолу с времето , защото ми се струва че е малко вирнат... :shock:

постепенно ще слезе надолу

emiko 7th July 2010 08:15

Цитирай:

Първоначално написано от crazygirllp
след операцията можете ли да носите очила?

Ако не са пипани костите може след месец-два.

Puppito 9th July 2010 08:30

абе аз да ти кажа вече минаха 4 месеца след операцията ми и слънчевите още ми правят дупки...

Luboto 9th July 2010 12:23

Цитирай:

Първоначално написано от emiko
Цитирай:

Първоначално написано от crazygirllp
след операцията можете ли да носите очила?

Ако не са пипани костите може след месец-два.

Именно по този въпрос говорих с Джамбазов и той каза, че премахване на гърбицата няма нищо общо с увисването на носа. Обясни ми, че върха се държи от връзки които са свързани някъде до страничните кости. При операция тази връзка се нарушавала и след това се възстановява с шевове. Ако се използват абсорбиращи конци имало по-голяма вероятност върха да се отпусне по-рано и да увисне, докато другите конци са по-здрави и била по малка вероятността от увисване!

Мариса 11th July 2010 17:54

няма да рискувам,чак зимата ще сложа очила :!:

want 11th July 2010 22:53

Цитирай:

Първоначално написано от marisabela
Цитирай:

Първоначално написано от ivo.ny
Здравейте и от мен! Преди няколко дни (30 юни) бях опериран. Съвсем рано е за резултата знам, но се чудя дали върха на носа ще пада леко надолу с времето , защото ми се струва че е малко вирнат... :shock:

постепенно ще слезе надолу

Зависи кой я е оперирал :)Ако е георгиев гарантирам че няма да падне :) Моя си го носих къс като зурла 2 години докато не се оперирах втори път и ми присадиха хрущял за да ми го удължат!

Мариса 12th July 2010 12:41

при мен пък беше клюмнал надолу

Liona 17th July 2010 08:31

Мина месец от операцията, а аз не виждам носът ми да става по-хубав. Носът ми последните два дена е супер подут и на всичкото отгоре загуби и правата си форма :( В профил се вижда лека гърбица там където е кълцан. И на пипане там е едно такова особено кораво. Нормално ли е това? Ще лудна! Не искам пак гърбав нос :shock: ! Иде ми да хвана ножа и да го подкастря сама :girl_cry2:

Мариса 17th July 2010 16:04

Цитирай:

Първоначално написано от Liona
Мина месец от операцията, а аз не виждам носът ми да става по-хубав. Носът ми последните два дена е супер подут и на всичкото отгоре загуби и правата си форма :( В профил се вижда лека гърбица там където е кълцан. И на пипане там е едно такова особено кораво. Нормално ли е това? Ще лудна! Не искам пак гърбав нос :shock: ! Иде ми да хвана ножа и да го подкастря сама :girl_cry2:

в началото наистина не е кой знае каква приятна гледка с неравностите и отоците.Но месец след операцията би трябвало да е станал по-хубав :roll:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:11.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.