Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   повдигане на бюста (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=1535)

beibi1 2nd June 2006 08:05

После задължително да се похвалиш тук,а кога ще се оперираш или още не знаеш :?: Наистина не рискувай с Калудов,има много оплаквания от този касапин :lol:

Желая ти успешна операция и да си носиш вирнатите :lol: гърди с удоволствие и самочувствие :D
Да кажем ДА на изрязаните деколтета :wink:
нямам търпение и аз да легна под ножа 8)

beibi1 2nd June 2006 08:10

Цитирай:

Първоначално написано от bimbi
Цитирай:

Първоначално написано от beibi1
дъщеричката ми е на годинка и три месеца и все още се кърмим :wink:

:shock:

Що се кокориш така :?:

bimbi 2nd June 2006 08:28

Цитирай:

Първоначално написано от beibi1
Цитирай:

Първоначално написано от bimbi
Цитирай:

Първоначално написано от beibi1
дъщеричката ми е на годинка и три месеца и все още се кърмим :wink:

:shock:

Що се кокориш така :?:

голямо кърмене бе мацко :?

beibi1 2nd June 2006 08:45

Ами голямо я,и аз това разправям на мацките от форума на бг-мама,а те ми викат че било нормално,там има и 4-годишно кърмаче :shock: В момента мисля как да я отбия :?:

bimbi 2nd June 2006 09:10

Цитирай:

Първоначално написано от beibi1
Ами голямо я,и аз това разправям на мацките от форума на бг-мама,а те ми викат че било нормално,там има и 4-годишно кърмаче :shock: В момента мисля как да я отбия :?:

е тая вече определено е луда :roll: ще ходи по пързалките и ще идва да си цоква по малко :roll:

zuzka 2nd June 2006 09:26

При Калудов няма да ходя,и мен ме достраша от него тук никой не пише нищо хубаво за него.Незнам точно кога ще бъде операцията,но ще е по късно.Когато всичко мине ще пиша.А засега събирам още инфо.Човек трябва да внимава за здравето си :D

beibi1 7th June 2006 10:26

Здравейте мацки,вчера пратих e-mail на д-р Бояджиев със запитване относно цената на повдигане на бюст,днес ми отговори и за съжаление леко ме разочарова-цената е 4 000лв.,които са непосилни в момента за мен :( ,а bimbi е видяла,че при д-р Динев е 2 000лв.
Защо има такава разлика не мога да си обясня,да кажеш,че д-р Динев е безизвестен,мога да си го обясня,но като гледам тук много го хвалите :?:

bimbi 7th June 2006 10:35

еми цената на Динев е от сайта. ако искаш му пиши или му звънни да питаш, защото напоследък май всички имат увеличение на цените.

beibi1 7th June 2006 12:31

Цитирай:

Първоначално написано от bimbi
еми цената на Динев е от сайта. ако искаш му пиши или му звънни да питаш, защото напоследък май всички имат увеличение на цените.

Тъкмо ще събера парите и те вдигнали цените :lol: ,ама кво да прайш ще събирам още :wink: ,а какъв е сайта на Динев,че май там не съм влизала и не го знам :?:

beibi1 8th June 2006 07:35

Здравейте,пратих e-mail и на д-р Динев,при него цената е 1 200евро,доста по-ниска от тази на Бояджиев,за моя радост :wink:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:47.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.