Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

chikitaa 5th November 2016 16:12

Здравейте. Аз имам доста притеснения относно положението в Турция. Доста напечено изглежда :( Вие какво мислите? Бихте ли се отказали от рино на този етап, предвид случващото се?

aliona 5th November 2016 16:13

Цитирай:

Първоначално написано от mitkui (Публикация 810359)
Пичове , ще ми се да споделя мнение на БГ УНГ специалист , относно операцията на Илхан .
Та така , днес ходих при него по повод хрема и дразнене в гърлото , тъй като той беше от хората , които ми помогнаха да се реша на операция и беше запознат с проблема ми , с интерес разгледа работата на Илхан и сподели , че се е справил перфектно . Трябва да отбележа , че докторът е бил част от екипа на д-р. Джамбазов и по-принцип ме беше насочил към него , като най-добрият БГ ринопластик /поради ред причини така и не се стигна дори и до преглед при Джамбазов , и аз се отказах тотално от БГ хирурзите /. Сподели също така , че Илхан е направил по-добра операция от най-добрата операция , която би направил Джамбазов .
Еми на , сами си правете изводите . Много здраве на всички . :)

:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

Inche Dimova 5th November 2016 20:06

Цитирай:

Първоначално написано от chikitaa (Публикация 810360)
Здравейте. Аз имам доста притеснения относно положението в Турция. Доста напечено изглежда :( Вие какво мислите? Бихте ли се отказали от рино на този етап, предвид случващото се?

Аз лично мога да ти кажа, че напрежение в Истанбул и за секунда не усетих, а бях там 10 дни!

mitkui 5th November 2016 20:27

Цитирай:

Първоначално написано от chikitaa (Публикация 810360)
Здравейте. Аз имам доста притеснения относно положението в Турция. Доста напечено изглежда :( Вие какво мислите? Бихте ли се отказали от рино на този етап, предвид случващото се?

Никакви грижи нямаш , аз изкарах опита за преврат там и нямаше проблеми , така че
спокойно .

Shtur4e 5th November 2016 21:33

Цитирай:

Първоначално написано от chikitaa (Публикация 810360)
Здравейте. Аз имам доста притеснения относно положението в Турция. Доста напечено изглежда :( Вие какво мислите? Бихте ли се отказали от рино на този етап, предвид случващото се?

И аз си притеснявах като слушах новините, но в момента съм в Истанбул и изглежда доста спокойно, според мен няма от какво да се притесняваш.

И аз да се похваля, моята операция при Емре Илхан мина на 26.10 и утре се прибирам в БГ. Доволна съм, а освен това доктора каза, че носа тепърва има още много да спада и връхчето ще стане още по-фино. ☺

gabura7 6th November 2016 16:34

И аз се бях притеснила, тъй като моето ходене беше малко след опита за преврат, а и преди това слушах за доста нападения, но отидох и не усетих никакво напрежение там. Просто няма да обикаляте много-много и това е.
Не се отказах и съм много щастлива, че отидох!

Lakme 29 7th November 2016 22:53

Made in Emre Ilhan
 
Цитирай:

Първоначално написано от Shtur4e (Публикация 810364)
И аз си притеснявах като слушах новините, но в момента съм в Истанбул и изглежда доста спокойно, според мен няма от какво да се притесняваш.

И аз да се похваля, моята операция при Емре Илхан мина на 26.10 и утре се прибирам в БГ. Доволна съм, а освен това доктора каза, че носа тепърва има още много да спада и връхчето ще стане още по-фино. ☺

Много се радвам, че се харесваш. Аз бях сигурна в резултата, защото когато те видях на 3 ден от операцията, нямаше почти никакви отоци.
Групичка, да се похваля и аз, че вече съм с ново носле - Made by Emre Ilhan :)
Ще резюмирам набързо всичко, без да навлизам в подробности, защото повечето неща ще се препокрият с предишните коментари.
На 15.10 бях в Истанбул за първата консултация. Кабинета беше пълен и доста почаках, около 4 часа, за да дойде редът ми. Докато чаках дочух българска реч и така се запознах с две дами,които бяха на първи преглед след операцията им. Заговорих се тах и така времето мина по-бързо. Самата консултация продължи около 10 минути, като доктора си отбеляза какво не харесвам и какво бих искала. Всъщност, аз самата нямах на представа как точно би стоял идеалния нос на моето лице, така че му се доверих. Той самия каза, че най-хубавите носове стават на тези пациенти, които му дават картбланш. Прегледа ме набързо, като отбеляза, че кожата ми е много тънка и трябва да работи много внимателно. Взехме си довиждане и ни изпрати при секретарката, за да вземем час за следващия ден.
На следващия ден имах две консултации - една с Джансу, където разписах необходимата документация. Искам да вметна, че единствено Джансу не ми направи добро впечатление от целия екип на доктора. Държа се малко надменно, изпя си ,,песента,, и това беше. Честно, тогава почти се отказах от операцията... След това платих и зачаках срещата с доктора. На консултацията доктора направи фотошоп, прегледа ме и пак преповторихме какво ще се прави на операцията, която беше на следващия ден.
На денят на операцията малко закъснях, заради трафика, но нямаше проблем. Настаниха ме в стаята и там на място ми направиха всички необходими изследвания. Доктора мина преди да влезе в операционната. Този ден имаше две операции, като аз бях втората. Влезнах в операционната около 16.00ч. , а май се събудих около 19.00ч. в болничната стая. Като се събудих бях замаяна, усетих, че имам ледена маска на лицето и нямах никакви отоци и синини. Бях жадна, но следващите три часа не дават да се пият течности. Малко по късно ми се догади, заболя ме глава и за капак повърнах. Нощта мина леко, нощната сестра редовно минаваше, за да ми пръска от спрея в носа, сменя системи и пр. На сутринта все още нямах отоци, закусих и като цяло се чувствах добре. Малко по-късно мина Джансу, а след това и доктора, за да ме видят и да кажат кога да дойда в в кабинета. Към обяд си тръгнах от болницата с начална фаза на оток. Като се прибрах вече приличах на нокаутирана от Кличко, но страшните отоци при мен бяха първите 4 дни.
По лични причини първия преглед го пропуснах и отидох направо на 6 ден от операцията. Не чаках в кабинета. Доктора свали гипса, тампоните, проми носа, мисля, че свали и някакви конци.Сложи му лепенки и си тръгнах. Бях отишла със зълва ми, която бе свидетел на процедурата и каза, че носа е прекрасен, макар и подут. От този ден си дишам нормално през носа.
На 11 ден бе следващия ми преглед. В този ден в кабинета нямаше място за сядане от оперирани пациенти. Процедурата се повтори, но.... този път видях нослето си. Тогава мислех, че това ще е последната ни среща, но доктора ,,опакова,, творението си и се рабрахме да се видим след 4 дни.
15 ден - последен преглед в Истанбул. Процедурата позната - ,,разопаковане,, , сваляне на конци, почистване и си тръгвам само по носле.
Сега да напиша малко мой лични впечатления - в Истанбул е спокойно, така че не се притеснявайте. Доктора е великолепен - професионалист, естет и самоуверен. През всичките ми посещения кабинета му бе пълен. Наистина много работи, което бе един от основните мотиви да го избера . И да не забравя най - важното - доволна съм от резултата :)

chikitaa 8th November 2016 14:29

Благодаря ви :)
А може ли някой да ми изпрати точния адрес на Зюлейха на ЛС?

mitkui 8th November 2016 21:24

Не е възможно да ти се изпрати съобщение .

chikitaa 8th November 2016 23:34

не знам защо така. Тогава на мейл ако може - .....
Благодаря


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:52.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.