Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

surita 79 25th March 2014 14:10

Благодаря titi1 :) има още да спада и да се оформя,но като цяло засега съм доволна и аз :)

valq 31st March 2014 21:16

Цитирай:

Първоначално написано от keery (Публикация 797808)
Това е чиста реклама от сътрудничката на Илхан, мината през google translate :) Освен много доволни, аз знам и за недоволни българи от него. Да не говорим, че той българите ги има за измамници и лъжци и не гледа с добро око на нас. Освен ако не си някоя сладурана, тъй-като той си пада женкар ще преглътне факта, че си от БГ.

Keery, от къде имаш това инфо? Дай линк ако си го чел в някой форум. Аз гледах нослето на Раби и много ми хареса, но освен нейното не се сещам за друго негово носле поне в този форум.

alexxandra 1st April 2014 00:29

2Прикачено(и)
момичета това не е реклама. което искам хора да имат мнение и на Емре Илхан. не съм преводила от гоогле. само слаба ми е български език, в една година си научих български. но знам че си разбираме. ето ви е един пример на ДР.Илхан. ще ви кача още снимки. които има въпроси ; да ми пита. даже имам си гсм на глобул.

alexxandra 1st April 2014 01:04

3Прикачено(и)
ревизия на моя приятелка .хрущиялите са от ребро.

alexxandra 1st April 2014 01:11

4Прикачено(и)
последната 2 снимки й е пак ревизия при др емре илхан...

keery 1st April 2014 06:13

Цитирай:

Първоначално написано от valq (Публикация 798028)
Keery, от къде имаш това инфо? Дай линк ако си го чел в някой форум. Аз гледах нослето на Раби и много ми хареса, но освен нейното не се сещам за друго негово носле поне в този форум.

Ако прочетеш темата от начало ще разбереш , че имам личен опит с него . Да сигурно е добър , но е човек с предразсъдъци и лошо мнение към нас , което за мен беше обидно и непрофесионално.

Мечта 1st April 2014 07:01

Цитирай:

Първоначално написано от keery (Публикация 798032)
Ако прочетеш темата от начало ще разбереш , че имам личен опит с него . Да сигурно е добър , но е човек с предразсъдъци и лошо мнение към нас , което за мен беше обидно и непрофесионално.

Подкрепям напълно!:2043:

Аз бях на консултация при д-р Дилбер. Имам му доверие на този човек и това си е.
Нелке, благодаря ти. Ти си знаеш защо.

ai6erasimova 2nd April 2014 08:10

Vsi4ki doktori sa dobri s nyakoi izklu4eniyaa as rabotih s mn ot tyah znam nay dobre koy kakvo moje za sivet moje dase obirnete kim men

Pipito77 4th April 2014 11:48

Здравей,Айше!!Колебая се между д-р Онур Ерол и д-р Якуп Авшар.Кой би ми препоръчала ти?Благодаря!

Pufpaf 4th April 2014 12:25

Опиши и случая и тогава питай за специалисти, защото нали се сещаш, че всеки има силни и слаби страни, едни са по добри в ревизиите от други или се справят по добре с камбести носове от други и т.н. Според спецификата на случая Айшето по лесно ще може да ти препоръча някой !

Pipito77 4th April 2014 12:36

Случая е такъв:камбест нос с гърбица,първа операция ще е.Ще съм благодарна ако и Вие помогнете по някакъв начин в избора ми.Оперираните момичета в Турция вече не влизат,затова се обърнах към Айше.Благодаря!

Pufpaf 4th April 2014 12:52

Дори и да влизат оперираните, Айшето е най-точният човек, който може да ти помогне и аз те съветвам да и изпратиш снимки на Л.С. в профил, анфас и поли профил и тя ще прецени по лесно кой е най-добрият вариант за теб. Дилбер също не е за отписване, дори той има страхотни резултати, точно със по грубите носове в които е нужно и по сериозно рязане. Бюджета също не си споменал дали е от значение, защото и цените са различни при всеки. Ако имаш нужда от фотошопи, аз съм насреща, те са доста важни и дори задължителни ако решиш да ходи на консултация, с тях най-лесно може да обясниш на хирурга какъв нос искаш да ти направи !

valq 4th April 2014 13:13

Цитирай:

Първоначално написано от keery (Публикация 785441)
... И така след близо 4ч чакане влязох около 22ч обясних му моя случай , той видя същите проблеми които му бях посочил , а именно хлътване , изкривени кости, издълбан гръб на носа, асиметрия на латералните хрущяли, висяща колумела. Говори ми за другите БГ пациенти , като имаше в гласа му леко недовослтво от това , че сме били запазвали дати при различни хирурзи и така някой хирург може да увисне с важна за него дата за ревизия. Той каза че прави по една ревизия на седмица и прави по 3 консултация с пациента преди операцията . Това внимание към пациента ми хареса . По време на консултацията , която е безплатна му звъня телефона 2 пъти и не вдигна нито един път. Тук си спомням че при консултацията при Джамбазов , консултацията ми бе прекъсната от 3 позвънявания и 3 пъти Джамбазов вдигаше и си говореше като накъсваше консултацията. Ами сега разбирам какво значи отношение към пациента. Накарах го да ми покаже снимки на случаи подобни на моя и каза, че това не го прави за да не губи време , но въпреки всичко ми показа примери подобни на моя , не бяха перфектни , но доста подобрени. Самият той каза че не харесва пациенти който търсят перфектност и каза за такъв тип хора , че имали ментални проблеми :) При мен той трябва да сложи spreаder grafts, да прибере колумелата, да се опита да симетрира хрущялите и да изправи гърба. Но най-лошото е , че ще ме оперира ако ми се оправи кожата на носа, която след операцията е по-мазна и червена. Незнам какво са правили преди , но поразиите са много и с тази кожа не знам какво да правя. Казах му че са ме карали да нося лонгета 14 дни без да ми се сменя и той се изненада. При него лонгетата стой 7 дни след това само лепенки.
Иначе болницата в която евентуално ще ме оперира е liv hospital - според Илхан е най-добрата в Европа. Аз го питах как стой въпроса с персонала и английския , на което той ми отговори че може да има и хора , говорещи български от персонала. Цената за 1-ва ревизия и моята съответно е 10000 TR


Цитирай:

Първоначално написано от keery (Публикация 785441)
Не клари, ако не съм бил ясен имах предвид , че в седмицата си планира по една ревизия, останалите дни прави първични . И тази ревизия е единствената за деня, показа ми графика си и той беше направен по този модел - в седмица 1 ревизия за целия ден и нищо друго, останалите дни имаше най-много по 2 първични ринопластики. Дните с пърбични бяха ако не се лъжа около 3/4 на седмица.
А относно консултациите имах предвид , че преди да оперира пациент, прави с него 3 консултации за да се уточни абсолютно всичко и да е ясно и за двамата - пациент - хирург какво трябва да се постигне. И иска пациента 3 дни преди операцията да е в Истанбул за консултации и след операцията се носи 7 дни шина . И затова в крайна сметка иска пациента да остане за около 11 дни в Истанбул.

Keery, това намерих за контактите ти с Илхан + че искаш още една консултация при него, но за сега не става заради проблеми с кожата на носа ти.
От това което прочетох, останах с впечатлението, че ти е допаднал и дори се замисляш за операция.
Какво става с втората консултация? Или си се отказал да се оперираш при него?

ai6erasimova 4th April 2014 13:20

Ako moje pisetemi na li4ni ili na imeila ai6erasimova@abv.bg

Pipito77 4th April 2014 14:35

Айше,изпратих ви имейл:)

Pipito77 4th April 2014 14:41

Насочих се към тези доктори,заради щадящите им инструменти,леко следоперативно възстановяване,липсата на тампони в носа след операция(с това имам голям проблем) и не на последно място-големия им професионализъм(поне това успях да разбера от форумите им)Парите в случая нямат никакво значение.Изпратих на Айше снимки,и ако ги одобри ще ги изпратя и на Вас,г-жо/г-не.Благодаря!

angelina-g 5th April 2014 18:21

Здравейте! Нова съм във форума, но го чета от доста време. От доста време искам да си направя ринопластика и все не мога да се реша. Благодарение на форума се реших и вече си записах час за д-р Дилбер на 1 май. Дано не съжалявам, ще ви държа в течение

valq 8th April 2014 06:29

Късмет angelina-g! Чакаме впечатленията ти от доктора с нетърпение.
А какъв е твоя проблем?

Pipito77, ти оперира ли се вече, записа ли час за консултация?

angelina-g 9th April 2014 10:19

Мерси Валя. Ами мояп проблем: първо рино, имам гърбица и искам малко да ми се скъси ( не знам дали правилно го обяснявам- да се прибере върха малко към лицето и малко да се стеснят ноздрите.

alexxandra 13th April 2014 13:42

1Прикачено(и)
Емре илхан 6. ден

Dii 13th April 2014 16:37

Уау, супер!:dirty_dance:

Rabiosa 13th April 2014 16:39

Какво се случва с тази тема??? Какви са тези жълтини, бе, хора???? За тези, които не ме помнят и тези, които са ме забравили, нека да обясня. Преди 1 година бях с 2 неуспешни операции, резултата беше доооста трагичен- вече имах и здравословни проблеми, да не говорим, че на външен вид за нищо не ставаше. Това беше най-депресираният ми период през живота. 2 години не знаех къде се намирам и не можех да се понасям. Тогава започнах ровене във всякакви чужди сайтове и разговори с всякакви специалисти, като стигнах и до Венецуела и Щатите. След дълги нощи безсъние е ровене къде ли не и с помощта на Зара777 се убедих, че едни от водещите специалисти са в Турция и съответно като най- близка дестинация и най-евтин вариант за качество се спрях на нея. В продължение на 6 месеца заспивах и лягах с турския форум (благодарение на Зара пак да кажа) и съм виждала и изживявала добрите резултати на Илхан и Дилбер. След консултации с двамата бях на 100% сигурна, че отивам при Илхан, тъй като определено ревизиите са му едни от най-сполучливите в света, а в Турция без конкуренция. Дори и Онур Ерол, макар да е светило с неговия начин на моделиране, няма такъв опит, каквто Илхан. Всеки ден се поглеждам в огледалото и благодаря, че след толкова ужас и самосъжаление, най-накрая се харесвам на 100%. Апелирам хората, които те първа са решени да направят тази операция да се водят главно и единствено от едно нещо- сполучливите резултати, а не клюкарски приказки за непрофесионализъм или лошо отношение. Д-р Илхан и страхотен лекар, перфектен скулптур и невероятен човек. Нито за минута не съм усетила какъвто и да е негативизам, а именно обратното. Дори сега като върна лентата назад ми става мъчно за цялото преживяване (от престоя в Истанбул, де), защото освен спокойствието, че съм в сигурни ръци, ми осигуриха и удовлетворение, че съм направила правилният избор. Снимки може да видите назад в темата и се надявам наистина да се поразровите, защото ще опознаете типа хора, които пишат, ще видите реално кой през какво е минал и наистина ще направите преценка накъде да се насочите.

Pufpaf 13th April 2014 17:10

Мислех да напиша, нещо което Rabiosa e споменала, че Илхан е много добър в ревизиите и много път съм казвал и във форума и на ЛС като са ме питали, че е много важно избора на специалист да бъде съобразен със конкретният случай, дали ревизия, корекция на върхове, ноздри, колумели и т.н. защо всеки хирург си има и по силни и по слаби страни, всеки дори си има собствен стил и почерк. Техниките в риноплстиката са много и не всеки ги владее всички еднакво добре.

Ревизиите са най-трудните операции, защото при тях не могат да се прилагат такива заучени техники като при първичните операции. Същото важи и за носове пострадали след някакъв инцидент и при тези случи се вижда кой хирург е талантлив и това е така, защото не всико опира само до опит и стаж. Това да моделираш носове на реални хора си е изкуство !

Относно отношението на Илхан не бих могъл да го коментирам, защото не съм имал контакт с него, но не ми се вярва да гледа лошо на нас българите, защото това все пак е бизнес и парите са по важни от това кой от къде е.

Rabiosa 13th April 2014 17:24

Искам да кажа още нещо във връзка с отношението му към българите. Когато му казах, че съм от България, София, той каза, че едно време като е бил по-млад е имал приятели от България и няколко пъти е ходил, но не и в столицата. Заговорихме се затова, че трябва да дойде и че реално не е изобщо далече. Впоследствие ми даде телефона на един негов приятел от България, като ми каза да го давам на хора от форума, които не могат да се свържат на неговия или не знаят английски или турски. Каза, че с него са много близки и непрекъснато държат връзка.
В същият смисъл пък, когато се върнах от Истанбул, след операцията ми паднаха лепенките и аз се обадих на асистентката му. Търсихме варианти да отида в някоя болница в България да ми ги залепят и докато и върна обаждане да й кажа, че случаят е разрешен, ми се обади един лекар, техен познат от Пловдив, който каза, че е разговарял с тях и ако желая мога да отида да ме превърже. Аз естествено отказах, а и те явно не са наясно, че София и Пловдив са бая далече. Въпросът е, че ако има някакво отношение, то по-скоро е положително, отколкото отрицанелно.

surita 79 25th April 2014 14:03

3Прикачено(и)
здравейте на всички отново :)включвам се с нови снимки 2 месеца и 10 дни от риното :)

Мечта 26th April 2014 12:32

Строхотно е нослето, surita 79. Прекрасна извивка!
След още няколко месеца ще бъде още по-нежно.
Харесвам много извивките, които прави Дилбер.

titi1 26th April 2014 12:57

Почерка на Дилбер яко си личи, не го казвам за лошо, просто го установявам всеки път като видя поредното негово носле.

simona_80 26th April 2014 16:53

surita, страхотно се оформя нослето. Браво ! Ей такива резултати да се виждат в темата

surita 79 26th April 2014 20:05

Благодаря ви момичета :)още е много подут от горе гърба но се надявам скоро да спадне още и да ми се оформи по хубава извивка.С моята дебела кожа ,доктора каза 6-9 месеца да чакам за отоците.Незнам дали като спадне върха като цяло ще изглежда малко по къс носа,че така ми се иска :)

zara_6666 27th April 2014 14:34

[QUOTE=Martin_N;797749]Малко като реклама ми изглежда това.. Първи 2 поста и... :)

Дай снимки на "многото" оперирани, де?

Chocolate9 ти при кой се оперира?
Според мен зависи какво трябва да ти се прави - тогава трябва да прецениш. А и второ рино е сериозна работа. Трябва и да минат поне 8 месеца преди първото
Здравеите:2035:Относно вашия пост мога да кажа само,че Емре Илхан съвсем няма нужда от реклама,защото дава дати за 7 -8 месеца напред:2022:Аз също смятам,че за ревизия е по-добър от останалите.Всеки избира сам дали при Дилбер или Илхан!А снимки на многото оперирани вижте в страницата на док.Op.dr.Emre Ilhan Недоволни просто няма!Вярно,увеличил е още цените,но за да се блъскат пациентите още на опашка...сигурно има за какво:roll::roll:

tititito 28th April 2014 14:29

Здравейте и от мен преди години се бях решила на ринопластика при Джамбазов, но в деня на операцията ме обзе страх и се върнах от половината път.Сега години по късно все пак искам промяната и вашите съвети и опит.Дилбер мисля че е с най ниска цена от това което прочетох стигнах до 50 стр.но веднъж се промени цената а може би вече и още и затова реших да питам директно.Моля Ви за цена и др.разходи,как протича операцията колко време минава от позвъняването до самата операция.с две думи май искам някой да ми разкаже цялата одисея.ще ви бъда много благодарна.

tititito 28th April 2014 14:31

Незнам дали стана ясно че ще ми е първа,а за проблемите-лека гърбица, много дълъг нос и много стръмен. Незнам дали го описах добре.

kiki85 28th April 2014 14:34

http://www.karacitours.bg/offers/277...-v-sveta-.html
кажете си мнението за тази оферта и аз поне не разбрах за коя клиника става въпрос

tititito 28th April 2014 14:39

http://medical.karacitours.bg/2--med...oplastika.html и аз намерих това и очаквам отзиви

Pufpaf 28th April 2014 19:38

Цитирай:

Първоначално написано от surita 79 (Публикация 798728)
здравейте на всички отново :)включвам се с нови снимки 2 месеца и 10 дни от риното :)

Well done !

Хубав нос, а аз все пак съм виждал и преди операцията как беше.
Върха ще спада и би трябвали и да се скъси малко към лицето, но и така да си остане е много хубав нос и особено ако го сравним и с предишният. Направих един фотошоп на очакван краен резултат, мисля, че е възможен !

Виж - ТУК

kiki85 28th April 2014 21:25

http://www.groupflorence.com/centers...ry-center.html
това може да е полезно тази клиника работи с http://www.medicaltour.bg/bolnici/sh...ce-nightingale

surita 79 29th April 2014 08:14

Благодаря ти pufpaf:)както винаги си много мил.Наистина бих се радвала ,като спадне връхчето да се поскъси малко. Не помня след първото ми рино как беше,но то и един резултат имах :):)Вече нямам търпение да станат 3 месеца и да ходя на контрола:)

surita 79 29th April 2014 08:19

Цитирай:

Първоначално написано от tititito (Публикация 798796)
Здравейте и от мен преди години се бях решила на ринопластика при Джамбазов, но в деня на операцията ме обзе страх и се върнах от половината път.Сега години по късно все пак искам промяната и вашите съвети и опит.Дилбер мисля че е с най ниска цена от това което прочетох стигнах до 50 стр.но веднъж се промени цената а може би вече и още и затова реших да питам директно.Моля Ви за цена и др.разходи,как протича операцията колко време минава от позвъняването до самата операция.с две думи май искам някой да ми разкаже цялата одисея.ще ви бъда много благодарна.

здравей tititito,моя съвет е първо изчети целия форум,изпрати запитване за цените и на Дилбер и на Илхан,който и от двамата да избереш няма да останеш разочарована:)а щом ще ти е и първо рино е още по добре:)ако имаш други въпроси пиши на лични :)

surita 79 29th April 2014 08:24

Цитирай:

Първоначално написано от kiki85 (Публикация 798798)
http://www.karacitours.bg/offers/277...-v-sveta-.html
кажете си мнението за тази оферта и аз поне не разбрах за коя клиника става въпрос

не мисля ,че това е добра оферта:) най -добре е да пишеш на докторите лично за да видиш какви са цените и мое лично мнение е да не се подвеждаш по такива реклами :)

tititito 29th April 2014 09:03

Да със сигурност ще изчета всичко но все пак съм нетърпелива.Имам и друг въпрос как Ви възприемаха околните след това аз си мисля че ще ме съдят много,но и това ще мине.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:53.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.