Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Chocolate9 7th March 2015 21:13

Много благодаря! :) Мемориал се намира в азиатската част, да. Операцията ми струваше 14000 лири. Мога да ви изпратя снимки на лично, ако искате. И за въпросите няма проблем. Дори е по-добре тук да пишем, за да сме полезни на всички. :)
Йоанче, много ти благодаря още веднъж! Невероятно красива си, направо нямам думи! :)

impossible is 0 8th March 2015 12:20

Наистина е най-добре да пишем в тук!Липсва движение в темата и май повечето пишат на лични,не знам защо.Благодарение на хората,които пишеха тук,аз избрах доктор при който да направя операцията,така че нека сме взаимно полезни!
Шоколад,много ще съм благодарна на снимки!

Chocolate9 8th March 2015 12:39

Напиши ми имейла си и ще ти пратя снимки. :)

rimi 9th March 2015 16:41

Най-накрая успях да намеря имейла на Авшар аз комуникирах с доктора на този мейл за тези които се интересуват bilgi@avsarestetik.com дано все още да е актуален и да не е сменен нещо.

dream_angel 9th March 2015 17:29

Здравей, Рими! Аз си пиша с асистентката на доктора, която се казва CEM на този и-мейл: dr@yakupavshar.com. Тя ми отговаря бързо и е много отзивчива.

impossible is 0 9th March 2015 20:32

dream_ange,и аз на този мейл смятам да пращам писмото.Ти на английски ли комуникираш с него?Ако е за ринопластика,каква цена ти даде ако не е тайна?

dream_angel 9th March 2015 21:34

Да, на английски си пишем с асистентката му. Аз им пратих снимки и им казах какво искам да ми се направи и ако може да ми пратят как би изглеждало и те ми отговарят бързо. Казаха ми, че цената ще бъде около 6500 евро за първа ринопластика. Аз сериозно се замислям и за Дилбер, защото неговите резултати също много ми харесват и ги прави малки носовете, той също ми отговори бързо и на него му писах на английски на този и-мейл: dr@muhammetdilber.com. Първоначално исках при Илхан, но ми казаха, че следващата свободна дата е чак през Декември, а на мен не ми се чака толкова и сега много се колебая между Дилбер и Авшар.

Мечта 10th March 2015 07:29

Подкрепям за Дилбер, без да казвам нищо лошо за другите. Вчера, най-неочаквано, получих два комплимента за носа. ми и разбира се ми стана много приятно! Хората не го казаха за да ме ласкаят. Просто имаха спонтанна реакция.

shape93 10th March 2015 08:54

А Илхан най-евтиния вариянт от тримата ли е?
Вече се чудя на кой да се спра.Кой според вас ще се справи най-добре с моя случай?Аз искам леко стесняване, като се усмихна малко се разширява, ще трябва и това да оправя, и евентуално леко да се скъси.

Di1234 10th March 2015 11:55

За първа ринопластика Илхан взема 10 000 ТЛ, което е около 7000лв. И на мен ми каза, че има свободна дата чак за Декември ;(

impossible is 0 10th March 2015 13:58

Най-ниската цена доколкото съм чела във форума е на Дилбер,след това Илхан и Авшар.И според мен Дилбер е много добър избор,аз бих избрала него,но държа на ендоскопския /затворения/ метод на Авшар.Затова трябва да се бръкна повече.

DanKem 10th March 2015 19:40

И на мен ми харесват носовете на Дилбер и май само при него има опериран мъж в темата. В страницата на Илхан май няма мъжки резултати (или не съм забелязала, ако има), за Авшар не знам нищо. Не знам дали има значение за теб, но не е лошо да проучиш кой има най-голям опит с мъжките носове.

Мечта 10th March 2015 20:02

Илхан има опериран българин. Друг е въпросът, че оперираният не пише!
Цените на Илхан и Дилбер за първа са почти еднакви.

DanKem 10th March 2015 21:05

Пропуснала съм го значи ;) А при Дилбер каква е цената за ревизия?

shape93 10th March 2015 22:00

Да, ще трябва да разгледам мъжките операции, не мога да си вадя мнение от женските, но първите за съжаление (или не), са по-малко.

DanKem 11th March 2015 23:20

Поправям се, в страницата на Илхан във фейсбук има мъжки резултати, изглеждат много добре.

shape93 12th March 2015 23:42

E да де, но там колко достоверни може да са резултатите, пък и човекът, който поддържа страницата предполагам, че качва най-успешните резулати.

dream_angel 13th March 2015 03:48

Някой може ли да ми каже дали Дилбер прави фотошоп на това как ще изглежда носа по време на консултацията?

yoube 13th March 2015 18:36

Цитирай:

Първоначално написано от dream_angel (Публикация 803461)
Някой може ли да ми каже дали Дилбер прави фотошоп на това как ще изглежда носа по време на консултацията?

Да, прави фотошоп. Някой може ли да ми каже задграничен паспорт за колко време се издава, дали има бърза и експресна поръчка. До колкото разбрах от чужбина през консулствата се чака 2 месеца, едни и същи алинеи копирани на всяка страница в гугъл, само това което те интересува го няма.

yoube 13th March 2015 23:32

Просто аз съм търсил грешно. Значи обикновена услуга за 30 дни е 40 лв, бързата (до 3 дни) 80лв, а експресната (до 8 часа) е 200 лв. :2035:

dream_angel 19th March 2015 15:20

yoube, ти при кого ще си правиш операция? Аз реших да съм при Авшар, дано да имат свободни места за лятото.

yoube 19th March 2015 19:32

Цитирай:

Първоначално написано от dream_angel (Публикация 803601)
yoube, ти при кого ще си правиш операция? Аз реших да съм при Авшар, дано да имат свободни места за лятото.

Аз съм юли месец при Илхан, разгледа ми снимките и каза, че може и да не ме оперира обаче...в такъв случай отивам при Авшар или Дилбер, ще мина и през двамата, за да видя какво ще кажат на консултациите. Авшар направо ще ме изсуши финансово, разходите при него се доближават до тия на Дейвис в Америка, така че ще го решавам на място. sweet_dreams сори за бавния отговор, писах ти на меила ;)

kati_25 20th March 2015 19:17

Ревизия при Илхан 15 000 турски лири, доста големи цени. Какви операции прави този човек?

impossible is 0 30th March 2015 18:28

Вече близо месец нямам отговор от Авшар.Нещо започна да ми се изпарява ентусиазма.Направо и аз се замислям за Дилбер.Някой знае ли колко мсеца по-рано трябва да се запиша?

dream_angel 31st March 2015 14:04

Здравей, impossible is 0, и при мен се получи така и чаках доста дълго да ми отговорят на писмото, за да си запиша час при Авшар, но днес им се обадих по телефона и веднага ме записаха и след това почнахме да си пишем по viber. Моят съвет е да им се обадиш по телефона ако имаш възможност. Аз също писах на Дилбер преди седмица, но още не ми е отговорил, но предполагам, че при него не се чака толкова дълго, както при Илхан.

kati_25 31st March 2015 16:18

Здравейте, някой имали инфо и мнението за Гьоксел Абдулкадир - турски хирург?

sweet_dreams 3rd April 2015 13:27

Здравейте! Току-що си записах час за консултация на 11 май при Авшар. Наистина с е-майлите е малко тромаво, кога отговарят, кога не, затова по-добре е по телефона. За първа ревизия казаха цена около 8500 евро, а консултацията е 200 евро. Питах дали може да си запиша направо и час за операция за края на септември, но отговориха, че час за операция могат да ми дадат само след консултация.
Първоначално мислех за Илхан, ама това чакане ме разубеди...

impossible is 0 6th April 2015 11:18

Цитирай:

Първоначално написано от dream_angel (Публикация 803885)
Здравей, impossible is 0, и при мен се получи така и чаках доста дълго да ми отговорят на писмото, за да си запиша час при Авшар, но днес им се обадих по телефона и веднага ме записаха и след това почнахме да си пишем по viber. Моят съвет е да им се обадиш по телефона ако имаш възможност. Аз също писах на Дилбер преди седмица, но още не ми е отговорил, но предполагам, че при него не се чака толкова дълго, както при Илхан.

dream_angel ,благодаря за съвета!
sweet_dreams,а защо така не искат да запишат час за консултация и след ден,два за операция,все пак е трудна организацията за още едно ходене.Аз и без това трудно ще намеря време и за едно ходене.Но е хубаво,че дават часове сравнително рано!

essmer 6th April 2015 18:14

Imate li informaciq za evtini xoteli, noshtyvki kude otsednaxte ?

lucky89 7th April 2015 17:23

Здравейте, знаете ли при Дилбер колко време се чака за консултация горе долу?

nosle 8th April 2015 22:04

Здравейте, тъй като Айше вече не работи с др. Дилбер някой може ли да ми каже към кого да се обърна, някоя мед. сестра която работи с него?

sweet_dreams 9th April 2015 12:41

Impossible, наистина е неудобно да се пътува по няколко пъти... Но е хубаво, че поне графикът му е по-разреден и не е проблем да се запише консултация. Пък знам ли, ако отидеш на консултация, може и да те оперира в някой от следващите дни, ако има възможност... Иначе консултацията се плаща, но пък би трябвало да е подробна, правят ти изследване на "nose bone, cartilage and breathing way" - така ми писаха :D и после фотошоп на очаквания резултат...

beatles96 12th April 2015 16:05

Здравейте, малко по-назад някой беше попитал за информация относно Ümit Taşkın, но така и нямаше отговор. Искам да помоля, ако някой знае нещо за този хирург, да сподели,защото ми го препоръчаха, а не намирам никаква информация за него. Благодаря ви.

yoube 12th April 2015 21:22

Predvaritelno se izvinqvam za latinicata za purvi i posleden put mi e. ;) Znachi za Гьоксел Абдулкадир i az se bqh navil po edno vreme no mneniqta za nego bqha dosta protivorechivi ot dosta dobri rezultati do karashti klientite mu posle da hodqt na reviziq i se otkazah ot nego. ,,pumpkin,, zavisi pri koi doktor i v koq klinka shte si, zashtoto Istanbul e dosta golqm, nqma da ti e mnogo udobno da putuvash v sledoperacionno sustoqnie, dori da si s pridrujitel, zatova kato se ugovorish s opredelen doktor i za klinikata pishi mi na lichni da te orientiram. Inache povecheto doktori sa dosta razbrani i moje da se ugovorite operaciqta da e na sledvashtiq den ako vi odobrqt na konsultaciqta, sushto kato men. ,,Beatles,, imash suobshtenie na lichni.

kati_25 13th April 2015 11:08

Каква е цената на консултация при д-р Дилбер?

usmivka111 17th April 2015 09:48

Привет,въпрос към оперираните от Дилбер, пък и други, след колко време върхът на носа си става отново мек. Аз съм на 9 месеца и ми е още много твърд. Знам че е индивидуално, но все пак

kiki85 23rd April 2015 15:34

Консултацията при Дилбер е 200ТЛ, което е около 135лв.

Di1234 28th April 2015 21:03

Преди месец ходих на консултация при Дилбер и нямаше такса за консултацията. Айше вече не работи с Дилбер, но Зюлейха ( знае български ) се познава с него и може да ви запише час и ако я помолите дори ще дойде с вас да ви превежда. На мен и доколкото знам и на други не е вземала пари за превод. Като отплата можете да отседнете в апартамента, който отдава под наем с/у 20евро на ден ( не съм много игурен за цената ) Апартамента е на много удобно място, чисто е и два етажа над апартамента на Зюлейха. Личните ми впечатления са, че е много добър и отзивчив човек. Който иска може да се свърже с нея по вайбър: +905382755152 ( да и пратите поздрави от Диян )

Set 7th May 2015 16:50

Здравейте :) Някой знае каква е цената на ревизията при Дилбер?

kiki85 19th May 2015 13:30

Здравейте. Имам въпрос... ако не желая да нося голяма сума пари в брой, какви са другите варианти. Ако имам сметка в бг банка мога ли оттам да си дръпна парите, или чрез някаква карта. Ако някой знае за някаква конкретна опция на определена банка моля да сподели, тъй като не съм пътувала в чужбина и си нямам и понятие от тези неща.
А за цената на консултацията да кажа... така преди време (по-малко от месец, два) писах на др. Дилбер. Той ми отговори веднага. Пишеше, че цената на консултацията е 200ТЛ, а за първа операция около 8000ТЛ, като тази цена варира в зависимост от сложността разбира се. Също така сподели, че е необходим престой от 10 дни в Истамбул.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:48.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.