Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Има ли оперирани при д-р Людмил Пеев, МБАЛСМ "Н. И. Пир (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=6994)

traqni 8th May 2015 22:39

Цитирай:

Първоначално написано от Лейла (Публикация 804454)
traqni, разкажи за твоята операция и възстановяването след това. Аз съм с твоите мерки и теглилки и всичко би ми било от полза и интересно. Насочила съм се към Пеев и Стоянов. Консултациите предстоят. Много ще се радвам ако пуснеш снимки на ЛС. Благодаря!

От снимките които съм гледала останах с впечатлението, че отначало гърдите изглеждат по-малки и после като се отпусне мускула и се наместят изглеждат по-големи. Аризона примерно е с 395 и са и супер, а е по-висока. Според мен изчакай поне още месец преди да съжаляваш за по-големия имплант (поне с такова впечатление останах - че съжаляваш).

здравей напиши ми мейла си!

Лейла 8th May 2015 23:12

Не мога да ти пусна ЛС. Пише, че ти е изключена тази опция. И аз досега се лутах докато открия как да го оправя при мен:

Бързи връзки/редактирай опциите/позволи лични съобщения

Бързите връзки - намират се точно под името на темата горе в най-десния ъгъл.

Мейлът е с личните ми имена и предпочитам да не публикувам в темата. Ако има проблем с ЛС само дай знак и утре специално ще си направя нов мейл :)

traqni 9th May 2015 06:29

Цитирай:

Първоначално написано от Лейла (Публикация 804456)
Не мога да ти пусна ЛС. Пише, че ти е изключена тази опция. И аз досега се лутах докато открия как да го оправя при мен:

Бързи връзки/редактирай опциите/позволи лични съобщения

Бързите връзки - намират се точно под името на темата горе в най-десния ъгъл.

Мейлът е с личните ми имена и предпочитам да не публикувам в темата. Ако има проблем с ЛС само дай знак и утре специално ще си направя нов мейл :)

Лейла мисля че се получи ако искаш пробвай да го напишеш на лс

Лейла 9th May 2015 07:33

Цитирай:

Първоначално написано от traqni (Публикация 804457)
Лейла мисля че се получи ако искаш пробвай да го напишеш на лс

имаш ЛС

traqni 9th May 2015 08:45

Цитирай:

Първоначално написано от Лейла (Публикация 804458)
имаш ЛС

Писах ти!

rnspe 9th May 2015 09:40

Цитирай:

Първоначално написано от traqni (Публикация 804450)
Здравей Пеев ме оперира преди 2седмици аз сьм 395 анатомични162 сьм вис.50кг.Не са големи и аз като теб трябваше да избирам между 420 и 395 сега като се замислям трябваше да избера по големите....Моят сьвет е да избереш по големите...

Eмейла ми е rnspetrova@abv.bg .
Благодаря предварително.

traqni 9th May 2015 10:19

Цитирай:

Първоначално написано от rnspe (Публикация 804460)
Eмейла ми е rnspetrova@abv.bg .
Благодаря предварително.

Имаш поща!

rnspe 9th May 2015 11:01

Много ти благодаря. Не изглеждат големи, значи да избирам 420 сс. Ти с какъв размер сутиен на триумф .

rnspe 9th May 2015 12:04

Цитирай:

Първоначално написано от silvi4ka (Публикация 801646)
Моята е на 26.01...и съм много притеснена дали ще ги побера тези 425 куб.

Silvi4ka ако е възможно и на мен да пратиш снимки, за да видя как стоят 420 сс. В петък е моята операция и трябва да реша 395 сс или 420 сс. Емейла ми е rnspetrova@abv.bg

spetrova 9th May 2015 21:55

и аз искам снимки ако може, с д-ра говорихме за 420 сс!искам просто да видя ,не мога да придобия представа колко е това ! s_r.cvetkova@abv.bg


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:01.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.