Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Как ви възприемат околните? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=12249)

lily.ana 21st September 2011 08:06

Цуце, верно трябва да отскоча до Лондон (хем да се видя с теб, хем със завистливата Нелка :girl_haha: ). Общо взето и аз имах предвид това, което казваш ти!

emiko 21st September 2011 08:17

Цитирай:

Първоначално написано от lily.ana (Публикация 754958)
Не вярвам само аз да съм обградена от хора, които носят положителното в себе си.

Не си само ти, Лил :-)

Аз пък мисля, че много мацки отдават прекалено голямо внимание на силикона си. Все им се струва, че другите им завиждат, че злорадстват, че тайно им се присмиват....Ми това си е вид протеза, бе хора. Като нямаш ръка, слагаш протеза, като нямаш крак - също, като нямаш коса, слагаш перука. Какво толкова има да го мислите, а пък най-вече да се вкарвате в някакви филми, кой какво мисли и дали завижда. Толкова много глад, мизерия, нещастие, болести, смърт, несправедливости има около нас, а вие - силикона, та силикона. Ма тоя свят не се върти около ничий силикон, разберете го това. Ако се опитате да вложите енергията (мисловната) която влагате в силикона си, може би ще промените света към по-добро...поне с частица.

ЛИСКУ 21st September 2011 08:30

Аз пък мноогу обичам да си ги пристегна в сютиена и да ми се вижда цепката
Е, не при всяко излизане и навсякъде, де. Но пък е толкова женствено..;-)

И ако "приятелка" ми направи забележка за това - значи просто не е приятелка. Приятелската завист /дори да я има/ е благородна, признаваш че другият е по-добър, по-хубав, по-умен от теб. Ти пък имаш други достойнства, които са по-.....

Все едно двама приятели - единият с по-скъп и по-марков часовник или с по-скъпа и маркова кола, когато излязат заедно, единият да прави забележка на другия защо е излязъл с този скъпия часовник или кола
Мъжете не правят така. :-)

emiko 21st September 2011 08:33

Ех, Лъки, Лъки.....

lily.ana 21st September 2011 09:01

Охххх Лъкета как ме разсмя :girl_haha:

Ааааааааа и да добавя, защото някъде по-горе прочетох, че и мъжете злобеели... ако питате сичкото мъш вярвам, че 99% ще искат колкото повече толкова повече цици. Не бъркайте влажния мъжки поглед със злоба, такова животно нема!

lily.ana 21st September 2011 09:07

Анджак Ем, ама хора разни.

ЛИСКУ 21st September 2011 09:07

Е анджък, де :-D

Моят мъж например харесва да излизам така, с деколте, но не "злобее" и не му пука, че някой друг може да ме загледа или пожелае :-)

Разбира се, в тази работа има много греховност, но..това е друг въпрос. ;-)

Oompa Loompa 21st September 2011 09:23

Цитирай:

Първоначално написано от Nells (Публикация 754970)
Аз пък завиждам на силиконките! Много даже! И потривам ръце кога и аз ще имам... :1246:

Завистта е нещо нормално - виждаш нещо, което харесваш и ти го искаш същото за себе си. Вече как реагираме на зависта ни различава. Аз си признавам, че съм искала циците/чантата/обувките/носа на ближния... ;) но никога не съм реагирала с яд и злоба - казвам си - щом някой го има, значи и аз мога да го имам! И се надъхвам!:) Приемете ги тези неща за нормални - една "приятлека" ако почне да те храни зад гърба, за дето си си направила цици, утре ще почне да те храни, че имаш готино гадже, а тя нама. Не е до силикона - до хората около нас е.

Неллс малко неправилно го изтълкува :) И аз харесвам новите ти сандали , но това не поражда нито злоба нито завист в мен :) По скоро бих те помолила да ги обуя за една вечер! :girl_haha:

Oompa Loompa 21st September 2011 09:28

Цитирай:

Първоначално написано от LUCKY* (Публикация 754974)
Аз пък мноогу обичам да си ги пристегна в сютиена и да ми се вижда цепката
Е, не при всяко излизане и навсякъде, де. Но пък е толкова женствено..;-)

И ако "приятелка" ми направи забележка за това - значи просто не е приятелка. Приятелската завист /дори да я има/ е благородна, признаваш че другият е по-добър, по-хубав, по-умен от теб. Ти пък имаш други достойнства, които са по-.....

Все едно двама приятели - единият с по-скъп и по-марков часовник или с по-скъпа и маркова кола, когато излязат заедно, единият да прави забележка на другия защо е излязъл с този скъпия часовник или кола
Мъжете не правят така. :-)

ЛъкЕ на времето имах една позната която беше метър и 20 на токчета ,но с огромен бюст , мацката редовно ходеше с дълбоки деколтета от които се виждаха чак гащите и .Хората като я видеха я зяпаха в захлас, а приятеля и ходеше гордо изправен до нея и изобщо никога не им дойде на ум защо аджеба ги гледат така :girl_haha:

Oompa Loompa 21st September 2011 09:29

Цитирай:

Първоначално написано от lily.ana (Публикация 754972)
Цуце, верно трябва да отскоча до Лондон (хем да се видя с теб, хем със завистливата Нелка :girl_haha: ). Общо взето и аз имах предвид това, което казваш ти!

Ще е усетиш ти най накрая , че сме от една порода :crazylove:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:05.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.