Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Общи приказки (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=19)
-   -   Любими сериали и филми (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=14026)

Katnip 5th March 2014 11:48

Любими сериали и филми
 
Здравейте :) Напоследък нещо съм зациклила откъм сериали - търся си нещо интересно да подхвана. :)
В момента гледам True Detective, но той за съжаление скоро ще свърши. Гледам и the Originals, но веднъж на седмицата, защото в момента го излъчват. Игри на тронове пък ги чакам да започнат....

Затова се чудя да този Breaking bad, гледам че го хвалят по тракерите. Някой гледал ли го е? Да го дърпам ли се чудя. Или да препоръчате някой сериал.
Интересни филми също събирам :Д

Aris 5th March 2014 12:12

Не съм го гледала този, но ти препоръчвам руският Кухня- много забавно сериалче. :-)

Katnip 5th March 2014 12:21

Ааа, аз него го гледах по тв7, ако не се лъжа. Свеж беше, но нищо особено като цяло. Не е нещо, което ще стоиш да гледаш цяла нощ.

Viksinka 5th March 2014 17:39

Много добра темичка! И аз гледам True Detective и ми харесва, жалко че са само 8 епизода и скоро ще свърши. Мога да ти препоръчам горещо Bates motel - страхотен е, нещо като психо-трилър, аз много се зарибих по него, в момента върви 2ри сезон. Също друг интересен който гледам е Twisted - мистерийка, много заплетен и динамичен. А иначе от комедийните много ми допадна Baby daddy - по-смешен сериал не съм гледала до момента! :girl_haha: Та... това са моите предложения. :1224:

Katnip 6th March 2014 13:06

Ще ги прегледам в Замундата, мерси. :) Към психо-трилъра клоня.

True Detective и аз съжалявам, че е само 8 серии. Супер интересен е, скоро нищо не ми е харесвало толкова откакто свърши и Dexter.
А втори сезон ще е с друг сюжет, както е при American Horror Story, аз се надявах да е и със същите актьори, но Матю каза на пресконференцията след Оскарите, че няма да участва в него. Ще видим кого ще вербуват :) Може пък да има попадения.

Viksinka 6th March 2014 14:06

Цитирай:

Първоначално написано от Katnip (Публикация 797246)
Ще ги прегледам в Замундата, мерси. :) Към психо-трилъра клоня.

True Detective и аз съжалявам, че е само 8 серии. Супер интересен е, скоро нищо не ми е харесвало толкова откакто свърши и Dexter.
А втори сезон ще е с друг сюжет, както е при American Horror Story, аз се надявах да е и със същите актьори, но Матю каза на пресконференцията след Оскарите, че няма да участва в него. Ще видим кого ще вербуват :) Може пък да има попадения.


Да и аз така дочух за True Detective. Ще видим кои ще играят, зарибяващ е наистина, ще видим сега как ще свърши 1вия сезон. :-)

Katnip 6th March 2014 15:46

Доста неща има да се изяснят в тази последна серия.
А аз забелязах, че този, когото черните детективи питаха да ги упъти за църквата (в 7еп.), който косеше тревата и очевидно е белязания, е същият, който нашите хора питаха за някакво училище в 3 еп., само че там имаше брада. :) Те са се разминали още тогава с него.

Maria_Vass 25th March 2014 12:14

Не гледам "модни" сериали... Иначе съм чувала от мои приятели за "Breaking bad", знам за какво става въпрос и мисля, че е добър.

atreides 7th April 2014 14:30

Цитирай:

Първоначално написано от Katnip (Публикация 797179)
Здравейте :) Напоследък нещо съм зациклила откъм сериали - търся си нещо интересно да подхвана. :)
В момента гледам True Detective, но той за съжаление скоро ще свърши. Гледам и the Originals, но веднъж на седмицата, защото в момента го излъчват. Игри на тронове пък ги чакам да започнат....

Затова се чудя да този Breaking bad, гледам че го хвалят по тракерите. Някой гледал ли го е? Да го дърпам ли се чудя. Или да препоръчате някой сериал.
Интересни филми също събирам :Д

True Detective се оказа много силен, великолепна игра!

molly13 10th April 2014 16:21

Аз много харесвам забавни филми и сериали. How I Met Your Mother ми беше един от любимите. Жалко, че свърши :(


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:42.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.