Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Д-р Заякова, "Камий" (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=1479)

brilliance 4th December 2008 16:55

Моята операция беше януари, и ми излезе 3600Е всичко си беше включено. Отделно платих само за кръвните изследвания

lusiana 10th December 2008 23:23

Днес бях при д-р Заякова на консултация и останах доволна. Наистина много мила жена, за нищо не притиска. Аз поисках нейното мнение за мен, колко кубика биха били подходящи, дали кръгъл или анатомичен имплант. Даде ми един ластичен сутиен, какъвто носели пациентките й след операцията и пъхах вътре импланти :girl_haha: И двете бяхме на мнение за по-малките, или това е около 310, 320сс, зависи от импланта. Насочих се към Ментор или Макган и като че ли искам капковидни. Стремя се към естествена форма на гърдата, показа ми снимки на момичета, които много ми харесаха. Малко се притеснявам от ''ротация'' и тя ми обясни, че едната причина за това е прекалено големия джоб, което си зависи от хирурга, а другата причина... не мога да се сетя :oops: Малко ми е каша всичко, от притеснение дори сигурно съм пропуснала да питам нещо, но за сега не се сещам. И така... Ментор или Макган? Вие как мислите?

gwendoline 11th December 2008 10:12

Цитирай:

Първоначално написано от lusiana
Днес бях при д-р Заякова на консултация и останах доволна. Наистина много мила жена, за нищо не притиска.

Много се радвам, че прие и послуша съвета ми, миличка - сигурна, съм че д-р Заякова няма да те разочарова :2003:

tweety666 22nd January 2009 21:53

аз се оперирах на 19.12.2008 и да чукам на дърво засега нямам никакви проблеми.първите 12 часа след операцията бях като пребита(бях в болницата за 24 часа да ме наглеждат).но сутринта когато ме изписаха бях много добре.

аниto 30th January 2009 18:08

Здравейте току що се регистрирвам в този сайт,и искам да попитам какво мнение схте ми дадете за д-р Янков от Клиника Камий тъй като ще ходя на преглед при него относно белега ми на ръката от изгаряне :( Някой правил ли си е при него такъв вид пластика? и какво е мнението му ? А също да ми кажете и каква е цената на прегледа и какви цени варират а тези операции Благодаря :lips:

salwa79 22nd February 2009 14:51

Здравейте
 
Здравейте,
прочетох всичко за д-р.Заякова, но все още немога да набера смелост да отида и да си оправя бюста. Някой чувал ли е за д-р Пашалиев?

luckyspt 2nd March 2009 18:27

Здравеите, някой правил ли си е повдигане и намаляване на бюст при др. Заякова. Споделете много ли са страшни белезите?

spirit2007 5th March 2009 16:24

имаше някъде линк за такава операци (за намаляване на бюста) и беше страшно... мисля в бг (не само Заякова) но по принцип рядко се правят такива операции

Бобето 5th March 2009 17:17

Д-р Заякова ни пока3а на мен и майка ми много снимки на жени след такава операция.
Отначало наистина изглеждат ужасно, но след време белезите избледняват, а синините изчезват.

Марулка 5th March 2009 17:22

Цитирай:

Първоначално написано от bobeto83
а синините изчезват.

кои синини...... :roll:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:09.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.