Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Секс (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=32)
-   -   Vlubena v kolega.... (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=12267)

Decu 7th October 2011 09:43

хахахахаха няма страшно, като видна фермерка ше го спъна с мотиката през краката :p

Шоки 7th October 2011 09:44

Цитирай:

Първоначално написано от sweety_desire (Публикация 756242)
Zdraveite na vsichki,
Neznam dali pisha na pravilnoto mqsto, no se nadqvam nqkoi da mi dade otgovor. Imam kolega, s koito rabotim ot izvestno vreme. V rabotata e mnogo mil, vnimava kak govori s vsichki i se starae da ne narani nikoi. Sled rabota se chuvame po telefona, pishem po skype, ponqkoga izlizame s kompaniq na zavedenie ili samo na razhodka. Kogato sme navanka se navarta okolo men, griji se za men, pomaga, gleda vsichko da mi e nared vapreki, che ima i drugi hora v kompaniqta. Ot vsichki tezi jestove az reshavam, che moje da se poluchi neshto mejdu nas. Da ama ne. V momenta, v koito otvorq duma da izleznem sami ili izobshto za neshto po-lichno mejdu nas, toi se darpa i vednaga namira nqkakvo opravdanie da mi otkaje. Neznam kakvo da mislq. Kogato resha, che nqma shans da se poluchi nishto, toi stava po-mil ot vsqkoga, a kogato resha da nastoqvam, zapochva da se darji rezervirano. Sas sigurnost si nqma priqtelka. Molq vi daite mi nqkakvo razreshenie na tazi obarkana situaciq.

Повечето мъже предпочитат жените да им се подърпат, ако им се предлагат сами това ги отблъсква. Този господин може и да не е наясно какво иска и като вижда, че сама му се предлагаш значи те е приел като "винаги готова" и не си дава зор. Отдръпни се малко, започни да се държиш по-студено и резервирано. Не приемай веднага всяка негова покана за излизане. Нека види, че започва да те губи и ако има интерес тогава ще излезне наяве.

lily.ana 7th October 2011 09:53

Цитирай:

Първоначално написано от Decu (Публикация 756723)
хахахахаха няма страшно, като видна фермерка ше го спъна с мотиката през краката :p

Само така! :girl_kiss2:

Decu 7th October 2011 14:55

:girl_kiss2:

Melly88 12th October 2011 09:53

Цитирай:

Първоначално написано от sweety_desire (Публикация 756242)
Zdraveite na vsichki,
Neznam dali pisha na pravilnoto mqsto, no se nadqvam nqkoi da mi dade otgovor. Imam kolega, s koito rabotim ot izvestno vreme. V rabotata e mnogo mil, vnimava kak govori s vsichki i se starae da ne narani nikoi. Sled rabota se chuvame po telefona, pishem po skype, ponqkoga izlizame s kompaniq na zavedenie ili samo na razhodka. Kogato sme navanka se navarta okolo men, griji se za men, pomaga, gleda vsichko da mi e nared vapreki, che ima i drugi hora v kompaniqta. Ot vsichki tezi jestove az reshavam, che moje da se poluchi neshto mejdu nas. Da ama ne. V momenta, v koito otvorq duma da izleznem sami ili izobshto za neshto po-lichno mejdu nas, toi se darpa i vednaga namira nqkakvo opravdanie da mi otkaje. Neznam kakvo da mislq. Kogato resha, che nqma shans da se poluchi nishto, toi stava po-mil ot vsqkoga, a kogato resha da nastoqvam, zapochva da se darji rezervirano. Sas sigurnost si nqma priqtelka. Molq vi daite mi nqkakvo razreshenie na tazi obarkana situaciq.

Може да иска да те изчука на работното ти място....Пробвай!

резервна модераторка 8th November 2011 15:16

Цитирай:

Първоначално написано от Melly88 (Публикация 757501)
Може да иска да те изчука на работното ти място....Пробвай!

Мели, може би не знаеш, но има професии и работни места, където ковашкият занаят не е позволен или поне не е препоръчителен.

ЛИСКУ 8th November 2011 15:28

Ахах! Секс в офиса! Откога си мечтая :-)
Откога врънкам мъжа ми да отидат с колегата в Икеа и да си купят най-после диван :-)

lily.ana 8th November 2011 15:43

Ох тва с дивана как ме разсмя :girl_haha:

ЛИСКУ 8th November 2011 15:51

Нямат диван още, лоша работа...
Мен затова ме изволниха отвсякъде, щото все за секс на работно място мисля. Ама тея офиси са ми фетиш..:roll:

Decu 8th November 2011 16:08

Аз пък забравих рожденния ден на колежката...


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:03.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.