Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Rabiosa 6th April 2013 01:29

Цитирай:

Първоначално написано от Нелка (Публикация 785280)
Ели, не може да няма негативи за него?

Имаш поща! ;)

Нели, не търси под вола теле, че който търси намира :1242: Че е внимателен и отзивчив- знаеш, че е е така. По презумпция и другото е вярно, като гледаме резултатите. Останалото е на късмет...и 1 на 100000 да е неуспешна, ако ти е писано...
ПС: Днеска съм на 180 градуса, забелязваш ли? :angel:

Нелка 6th April 2013 02:01

Цитирай:

Първоначално написано от Rabiosa (Публикация 785283)
Нели, не търси под вола теле, че който търси намира :1242: Че е внимателен и отзивчив- знаеш, че е е така. По презумпция и другото е вярно, като гледаме резултатите. Останалото е на късмет...и 1 на 100000 да е неуспешна, ако ти е писано...
ПС: Днеска съм на 180 градуса, забелязваш ли? :angel:

Биполярно разтройство се нарича това! :D
Или градусът, който си обърнала е бил алкохолен...

Майтапа на страна - права си! Не искам да знам! Каквото - такова!

katia13 6th April 2013 11:03

Здравейте, изчетох няколко теми и се ориентирах и аз към турските хирурзи.
От доста години искам ринопластика. Надявам се да ме приемете сред Вас.. и да помагате на въпросите ми..а те в момента са много :)
За момента съм се спряла на Дилбер .
Искам да питам преводачи не осигуряват ли в клиниката..видях че ангажирате познати с турски език да ви придружават..
При мен не се касае за ревизия а за първа операция .
Успех на всички . :)

Нелка 6th April 2013 11:10

Цитирай:

Първоначално написано от katia13 (Публикация 785291)
Здравейте, изчетох няколко теми и се ориентирах и аз към турските хирурзи.
От доста години искам ринопластика. Надявам се да ме приемете сред Вас.. и да помагате на въпросите ми..а те в момента са много :)
За момента съм се спряла на Дилбер .
Искам да питам преводачи не осигуряват ли в клиниката..видях че ангажирате познати с турски език да ви придружават..
При мен не се касае за ревизия а за първа операция .
Успех на всички . :)

Здравей и добре дошла! :)
Поздравления за Избора на място първо! Мисля, че който и да избереш от турските, няма да сгрешиш!

Дилбер е изключително учтив и благ , но преводачи не осигурява! Сама трабва да помислиш за това. Това е единственото неприятно в случая.
Щом си първа операция си лесен случай! :)
Защо не му пишеш на мейла и да му пратиш снимки? ЧОвека отговаря, там вече със сигурност използва преводач.

Nose 6th April 2013 12:28

Нелка,съжалявам,че си отменила операцията! Оправяй се бързичко!

Вчера се чух с моята другарка,влезе да търси къде е чела за Илхан,така и не можа да намери.После ми каза,че като се върне от работа ще провери по-обстойно и ще ми прати линк на Фб,но и това не се случи.
Освен аз да вляза да ровя и да пробвам с Гугъл преводача,не знам и аз... Съжалявам,че ви подведох,но ако разбера нужната информация ще пиша веднага!

Катя,добре дошла!

Редактирам се: Написах в гугъл : недоволни Емре Илхан и 1вото,което ми излезе : http://www.kadinlarkulubu.com/burun-...etigi-215.html Това момиче Sevgi1980 .. Доколкото разбирам има асиметрия.С гугъл преводача,толкова...

Rabiosa 6th April 2013 12:48

Цитирай:

Първоначално написано от Нелка (Публикация 785284)
Или градусът, който си обърнала е бил алкохолен...

Е искрено ме разсмя :2055:
Nose, то със сигурност все някъде има нещо негативно за него. Не знам дали сте ровили по-обстойно, но освен тази тема, която е актуална във форума в момента за Емре Илхан, има още една тема в архива, която е от повече от 1000 стр. Просто е абсурдно всичко да е положително. Въпроса е какво е масовото мнение за доктора. Иначе пък да тръгнеш с Гуугъл транслейт е страшна работа или поне аз нищо не мога да разбера. Много благодаря на Зара, че от време на време ми казва някакво инфо, защото иначе бях стигнала до под кривата круша.

Elly Stefanov 6th April 2013 12:48

Здравей, Катя, добре дошла! И аз избрах за първо рино др.Дилбер, писах му триизречения във Фейса и отговори човека :) В предните микоментари постнах отговора му, където си е дал мейла. Пиши му и прати свои снимки, много е отзивчив. Аз подготвих един дълъг мейл, където съм задала въпроси по цените, престоя и възстановяването и ще ви пиша какво ми е казал. Питах го дали вболницата няма някой, който говори английски, както Нелка каза, самия доктор не говори.

Rabiosa 6th April 2013 12:51

Цитирай:

Първоначално написано от Nose (Публикация 785299)
Редактирам се: Написах в гугъл : недоволни Емре Илхан и 1вото,което ми излезе : http://www.kadinlarkulubu.com/burun-...etigi-215.html Това момиче Sevgi1980 .. Доколкото разбирам има асиметрия.С гугъл преводача,толкова...

Еми не е така. Момичето има албум, който се нарича "Емре Илхан, благодаря" и нослето й е идеално. Може би коментира, че преди операцията е имала асиметрии.... С Гуугъл нищо не става, наистина...

Nose 6th April 2013 13:01

Рабиоса,напълно е възможно! Наистина с гугъл преводача е ужасно да се превежда,смисълът на изречението съвсем се изменя,съгласна съм...

Иначе аз също съм на мнение,че не само е възможно,а е и нормално да има И недоволни.Както от Илхан,така и от който и да е друг ...
Затова и като ми спомена дружката,че е чела негативи ,аз не я разпитах подробно,умишлено. :wink:
Виж,ако бях намерила форума преди да легна под ножа при Емил Г.,друго щеше да е... ама всяко зло за добро,надявам се.

rimi 6th April 2013 14:18

Здравейте момичета. Катя добре дошла. Нелка съжалявам че така се получи много се надявах операциите да са ни в един и същи ден но дано не се отложи с много защото чакането е кофти. На мен ми остават 3 дни и ако всичко мине добре ще пиша после. Много се радвам че се увеличаваме в тази тема надявам се за добро и всички да сме щастливи на края.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:29.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.