Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Общи приказки (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=19)
-   -   .... (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=8892)

lestat125 22nd May 2009 16:03

....
 
....

Darini 22nd May 2009 17:53

Тъжна история,Лестат!Но на колко години все пак е приятелката ти?Защото секса е доста определящ връзката,но чак пък до такава степен....

apoklistika 22nd May 2009 18:08

Кво тъжна, аз честно казано се изприщих, докато прочета всичко, то бива бива драма, ама... ножове, неродени деца, които някой откраднал... :2005: ако и тя ги слуша тия работи, нормално да се отдръпне. Според мен си има някой и просто не знае как да те разкара, заради драматичното ти и леко фанатично поведение... може би просто трябва да се примириш, че света не свършва с първата жена, с която имаш сексуален контакт, напротив.

Darini 22nd May 2009 18:14

:lol: В интерес на истината,Апо,това е 2-рата толкова дълга изтория във форума,която имам нерви да прочета!

ледено_sЪrце 22nd May 2009 18:23

Лестат, проблемът е изцяло в теб и ще ти носи много разочарования занапред, ако не го преодолееш.
Явно това просто не е жената за теб- хубаво, правили сте си планове, мислели сте, че сте един за друг, но се оказва, че не е така- не е болка за умиране, много хора си правят планове, които никога не се осъществяват...но това не значи, че само заради някакви общи минали планове трябва да сте заедно. То е просто очевадно, че това момиче вече не иска да е с теб- не я задушавай и не се опитвай да върнеш любовта- нещата няма да са същите така или иначе. Тя ти е казала, че няма да е с теб, ако не те обича и цени- не пречи да е привързана към теб, но да не иска да се обвърже сериозно точно с теб.
Знаеш ли, много хора говорят разни неща, без да влагат много смисъл в тях- може тя да е от тези, които правят планове, които не са убедени, че искат да изпълнят...разликата е там, че ти явно си от тези, които приемат на сериозно всичко, което им се каже и това ще ти изиграе лоша шега.
И според мен трябва да се радваш, че така са се развили обстоятелствата- не мисля, че тази възраст е най-подходящата за едно момче да се обвърже. Вярно, че си е до човек, но при жените и мъжете е съвсем различно- повечето мъже, оженили се рано съжаляват.

lestat125 22nd May 2009 18:44

....

ледено_sЪrце 22nd May 2009 18:53

Защо да го изгубваш? Просто тази жена ти показва, че грешно си градил планове с нея- ще намериш друга, с която ще можеш да ги осъществиш.
Сам ще видиш, че след време ще ти е смешно, че си си мислил, че светът се свършва с един човек, който дори не е държал на теб както ти.

вещица 22nd May 2009 18:54

Лестат, ако си бил искрен и това всичкото е истина, което си написал, прекалено си млад да мислиш за деца и задомяване. Живей си живота, сега са ти най-хубавите години да се развиваш и да постигнеш нещо за себе си, а по-късно и за деца. Не знам как се издържаш и с какво се занимаваш, но едно семейство и дете има не само нужда от любов. Успех

lestat125 22nd May 2009 19:04

....

Darini 22nd May 2009 19:11

Ми започни като за начало да се държиш по-резервирано,да не я притискаш!Отдръпни се малко,за да изпиташ чувствата й!
п.п.:пак не каза на колко е години ТЯ!!!


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:51.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.