Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Nose 17th March 2014 11:35

Ето ме,вече съм си вкъщи и ще ви разкажа по-подробно... значи на 11 вечерта отидох в болницата за изследвания.На сутринта на 12ти ме приеха и ме настаниха в стая,дойде сестра и ми взе отново кръв,мериха кръвно,температура,попълва х разни въпроси,дойде анестезиолог - и той те слуша със слушалка,гледа гърлото(заради интубацията)... и тн. Към 10 дойде док,последно да се доуточним какво ще се прави. И така,взимат те към операционната,около 2ч е продължило всичко... Събудих се съвсем нормално,чувах да ми се говори на турски,но после видях Айше и тя ми каза,че всичко е минало ок.Качиха ме в стаята.. честно казано ми беше зле 1вия ден,ужасно ми се гадеше,имах и зверско сърцебиене,повърнах обаче само 2пъти( само кръв,явно дето се стича отзад)... на следващия ден бях доста добре,док дойде отново и ме изписаха... на 3тия ден вече бях в близкия парк на разходка и кафенце:) В събота вечерта док ме извика да ми махне пластмасата от носа,но понеже си пътувах в неделя сутринта за Бг,той ми сложи марлени тампони в носа и ми каза да си ги изкарам сама като се прибера...Вчера си ги изкарах и мога да кажа,че съм спала като труп цяла нощ без да мръдна... няма такъв кеф! Отоци нямах 1вите два дни,но после се надух доста и станах червена на клепачите,сега съм само жълта под очите на върха на носа,все едно с риванол съм се мазала.

Док. каза,че е много доволен от работата,скъсил е леко носа,изправил го е в анфас,заоблил е връхчето и го е повдигнал.. каза,че с едната ноздра изобщо не съм можела да дишам,човекът недоумява кой доктор може да направи такава грешка и такъв леш в носа !!! (" Благодаря ти",Емил ГЕОРГИЕВ,малък гаден гном) Сега док ми каза,че ще дишам като бик:)))

В момента приличам на Алф,доста ми е голяма носягата,но пък формата мн ми харесва.НАдявам се да не остане така огромен:)
А Дилбер е един изключително внимателен и добър човек,нямам думи просто.Както и Айше - голяма сладурка!
Ако нещо пропускам в разказа,а някой го интересува,с удоволствие ще споделя...

Martin_N 17th March 2014 21:16

Здравейте!
И аз вече с нов, надявам се, по-хубав нос. Операцията ми беше в петък 14 март. Още се възстановявам и съм запушен, но за сега всичко изглежда добре!
Искам да благодаря на Айше за помощта относно организацията на прегледа и операцията. Изключително отзивчива и позитивно настроена. Без нея нямаше дори да успея да се свържа с доктора.
Ели Стефанов също ми помогна много - съвети, инфо и напътствия. Много ми беше полезна!
Гостоприемството на семейството на Зюлейха също се заслужава да се спомене! Просто без тях нямаше да се оправя в Истанбул.
Не на последно място трябва да благодаря на доктор Дилбер. Голям професионалист и добър човек. Преди операцията каза, че 100% ще стане хубаво, а след операцията каза същото.
Дано възстановяването мине по план и да няма проблеми.
Утре ми махат тампоните и ще видя какво е станало. За монента всичко изглежда добре.

ai6erasimova 18th March 2014 21:04

Birzo ozdravyavane na vas i da ste mn stastlivi s novite nosleta

Chocolate9 23rd March 2014 00:13

Здравейте и от мен. :) От известно време чета форума и най-после успях да прегледам всичко. И аз съм в отбора на пострадалите от нашите "специалисти." Макар, че от операцията ми са минали само 2 месеца, вече страшно много си личи изкривеният ми нос, който изобщо не ми отива на лицето. От известно време съм в страшна депресия и само този форум успя да ме успокои, за което съм ви изключително благодарна! Планирам операция в Турция след няколко месеца, но още не мога да се спра на хирург, много се колебая между Дилбер и Илхан, ако може да ми помогнете в избора. Има ли някой друг опериран от Илхан освен Rabiosa? Иначе, резултатите на всички ви са впечатляващи, дано и аз скоро да мога да се похваля със същото!

alexxandra 23rd March 2014 00:30

здравей на всички... za да се знаете че в турция е най добър хирурз е доктор ЕМРЕ İЛХАН ... имам си много познати които са били хеговии пациенти. и всички са много доволни... ako имате въпроси можете да me питате.сега си мисля да ми оперира той. но моята ще стане 2.то . неговият уеб сайт е https://www.facebook.com/dremreilhan?fref=ts

alexxandra 23rd March 2014 00:48

Emre İlhan
 
здравей на всички... za да се знаете че в турция е най добър хирурз е доктор ЕМРЕ İЛХАН ... имам си много познати които са били хеговии пациенти. и всички са много доволни... ako имате въпроси можете да me питате.сега си мисля да ми оперира той. но моята ще стане 2.то . неговият уеб сайт е https://www.facebook.com/dremreilhan?fref=ts

Martin_N 23rd March 2014 13:51

Малко като реклама ми изглежда това.. Първи 2 поста и... :)

Дай снимки на "многото" оперирани, де?

Chocolate9 ти при кой се оперира?
Според мен зависи какво трябва да ти се прави - тогава трябва да прецениш. А и второ рино е сериозна работа. Трябва и да минат поне 8 месеца преди първото.

Chocolate9 23rd March 2014 14:08

При Емил Георгиев се оперирах. Това, което искам да се коригира е носът ми да се изправи, защото целият е изкривен на една страна. Също така формата изобщо не ми отива на лицето, прекалено е вирнат, а и ноздрите ми не са еднакви. Знам, че трявба да изчакам поне 8 месеца за следваща операция, планирам я някъде към края на годината, но от сега започнах да разучавам, защото първия път се доверих насляпо на една моя позната и сега страшно съжалявам, голяма глупост направих! Интересува ме кой от турските специалисти е най-добър в ревизиите, наистина ми се иска следващата ми ринопластика да е и последна!

Martin_N 23rd March 2014 14:22

Ужас. Аз бях ходил на консултация при Христо Златанов преди но се отказах. Реших да дам повече пари, но да съм сигурен. За Георгиев трябваше да прочетеш може би..
Имай предвид, че носът ще спадне и връхчето ще слезне надолу - и аз сега съм с чип (9 ден), но ще се оформи.
Все пак за 2 месеца се добива представа, така че явно наистина не са се справили с твоя нос. :(
За мен лично Дилбер е супер. Чух, че Илхан е леко надут, нахакан и самоуверен. Взима и повече пари, ако са ти от значение.
В Турция май консултациите са безплатни - нищо не пречи да скокнеш до Истанул за ден и да се видиш с докторите. Така ще прецениш на кой ще повярваш.
Примерно Дилбер не лъже - на мен ми каза - 100% ще стане. Докато на Нели (авторката на темата, да ме извинява, че я споменавам без да я познавам) й е казал 60% гаранция. Но тя е била 4 операция.
Все пак всеки решава за себе си... Аз порових и реших Турция и Дилбер - за момента не съжалявам! :)

Chocolate9 23rd March 2014 14:33

Прав си, трябваше да се поровя повече и ако бях намерила тази тема преди 2 месеца, сега нямаше да съм в такава депресия, но било каквото било. Само се надявам да успея да си поправя грешката. Със сигурност ще отида до Истанбул да си направя консултация с лекарите, но мисля, че и за това трябва да почакам още няколко месеца.
Ако не е прекалено нахално, можеш ли да ми пратиш снимки на лично съобщение да видя твоя резултат? Не се притеснявай да ми откажеш, разбира се, ще те разбера, ако нямаш желание. И благодаря за инфото! :)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:17.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.