Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Pufpaf 8th December 2013 17:48

EDIT: Намерих я снимката на друго място и няма нужда да я пращаш !

cicico 8th December 2013 21:38

Пуф Паф: :2039: Благодаря! Ели и на теб предварително! :2008:

ai6erasimova 9th December 2013 14:01

Ne se pritesnyavayte izbyagvayte kompleksite elate pri nas ste opravim vsi4ko nyama za ko da se pretesnyavate

Ellsan 13th December 2013 18:19

Здравейте всички, аз съм нова във форума и от няколко дни чета постоянно вашата тема :),изчетох половината страници,но вече не издържах и искам да се включа.
Много ме зарадвахте с тази тема. Аз се бях насочила да ходя при д-р Джамбазов,но след като почнах да чета темата ви се отказах набързо.
Докато четях дори успях да си запиша час за консултация при Авшар,за 8-ми Януари, само че ме притеснява цената му,четох че е наи-добрият,но доколкото виждам и Дилбер се справя много добре,и то за по-малко пари.
Много се притеснявам, на мен ще ми бъде първата операция,а имам и друг проблем,не живея в България и ще си бъда у дома до края на Февруари, и незнам дали до тогава ще имам достатъчно време да направя всичко,да избера правилният доктор (всъщност се чудя между Авшар и Дилбер ), да отида на консултация и след това да се подложа на самата операция. Някой знае ли каква е цената на Авшар за първо рино?

terezzza 17th December 2013 00:18

Zdraveite nqkoi moje li da mi kaje kakva e cenata za rino pri doktor Dilber?

terezzza 17th December 2013 00:28

Цитирай:

Първоначално написано от ai6erasimova (Публикация 794494)
ka4vam snımkı na edna moya poznata za ınteresuvastıte za rınoplastıkata predı operasıya ı sled opersasıya ako ımate vıprosı moje da mı pısıte po vsyako vreme

Zdraveite , pri kogo se e operirala vashata poznata?Moq sluchai e podoben kato na tova momiche?Kakva e cenata

Pufpaf 17th December 2013 02:25

Сега видях и най новата снимка във фейсбук страницата на д-р Дилбер - https://www.facebook.com/opdrmuhammetdilber/photos и това са много малка част от всичките му много добри ринопластики.

Това момиче е поредният шедьовър на Дилбер подобно на Ели -

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.n...35583483_n.jpg

Pufpaf 17th December 2013 02:31

Сега ще обясня на хората които тепърва търсят информация за специалисти и всичко свързано с ринопластиката, защо в Турция хирурзите са по добри от нашите.

Първо в Турция са започнали да правят ринопластики много по рано от колкото в България и второ във Турция почти всички хора или по голямата част са със големи камбести и гърбави носове ! Това е отличителна черта на турското население и точно там хирурзите имат най-голям опит със такива носове като на момичето от по горната снимка. Също там има и много по голяма конкуренция между хирурзите и това нямам как да не се отрази и на качеството и резултатите !


В Турция се правят много повече такива корекции на големи гърбави и виснали носове, а в България видях как някои хирурзи се затрудняват и със съвсем леки гърбици, а въобще не искам да говоря пък за стесняване на върхове и корекция на ноздри, където нашите специалисти има още много да учат !

На горната снимката видях, че на това момиче са му направили и корекция на брадичката и тъй като преди си спомням, че имаше запитване от едно момиче, дали Дилбер прави и такива корекции е добре Айшето да сподели, той ли е правил тази корекция на брадичката или друг специалист ?

На това момиче се вижда в анфас, че е коригиран и много добре оформен и върха на носа, а това си е най сложната корекция като цяло !

ai6erasimova 17th December 2013 17:07

Zdr da moga da vi obesna kakvoto vi interesuva po prinsip plasti4nite hirurzi gi pravyat niy ste utedim vsi4ko ako nyakoy ima nujda ot takova nesto moje da se napravi

terezzza 17th December 2013 18:33

rinoplastika
 
Mnogo e dobyr i az gi gledah tezi snimki vyv facebook no vse si misleh che i nie v bg si imame nqkoe svetilo ,qvno gresha...az shte si pravq tri operacii,imam skysan miniskus na kolqnoto ,edno topche mi izlezna na kitkata na rykata do kolkoto razbrah e myrtva kost i rinoto...kato rinoto e poslednata...Az imam edna ne golqma gyrbica na nosa ot padane v detskite mi godini koqto vinagi me e draznila i sega sym go reshila che shte si napravq rino,no se boq da ne stane nqkoq greshaka ot takava lekarska greshka zagubih bashta si ne jelaq da se povtarq...ako mojete da mi pomognete s mneniq za Ilio Stoqnov, Enchev, Georgiev shte sym vi bezkraino blagodarna..Razbrah che pri Dilber cenata e 3000 euro no tova sigurno e bez prestoq v bolnicata...i cenata ima znachenie..blagodarq predvaritelno na vsichki

Pufpaf 17th December 2013 19:28

Цитирай:

Първоначално написано от terezzza (Публикация 795036)
ako mojete da mi pomognete s mneniq za Ilio Stoqnov, Enchev, Georgiev shte sym vi bezkraino blagodarna

Това е най лошият избор ако говорим за ринопластика !!!
Това са хирурзи на които силата им е в други области, като цици, липофилинги и т.н. а тоя Енчев трябва човек да е много заблуден, че да иде при него. Цените са му като на добрите хирурзи във Европа, но не малко хора са се заблудили от силният маркетинг които прилага !

Аз само ще спомена, че много сложни носове които са били окепазени от някои български специалисти, тези хора и то с по няколко неуспешни операции са намерили решение във чужбина и много от тях именно в Турция. И щом са отишли в друга държава, мисля не е нужно да казвам, че не е имало кой да им помогне в България и това е показателно за нивото на специалистите у нас !!!

Аз и преди съм казвал, ако е нещо дребно като малка гърбица само и у нас биха се справили добре, но ако е нещо по сложно лично аз не бих рискувал !


terezzza 17th December 2013 19:37

i az chetoh mnogo loshi neshta za tqh ..sega cheta za Djambazov ima dosta dobri otzivi za nego....do kraq na fevruari trqbva da sym reshila,togava se prebiram v bg ..nova sym v tozi sait neznaq kak da pusna snimka no na lichno syobshtenie moga da ti pratq facebook-a mi az lichno gyrbicata ne haresvam i e malko kriv ..

Tytik 2 17th December 2013 23:20

Момичета,здравейте! Този лекар в Турция прави ли устни?И по какъв начин да кореспондирам с него,след като не зная турски език?

Beauty_on_Duty 18th December 2013 00:13

Цитирай:

Първоначално написано от Tytik 2 (Публикация 795042)
Момичета,здравейте! Този лекар в Турция прави ли устни?И по какъв начин да кореспондирам с него,след като не зная турски език?

Някъде бях мернала, че прави, но не искам да те подвеждам! Но специално за устни и в БГ си има хора, аз примерно видях един уникален липофилинг /направо изумителен/ и немога да проумея защо док. не е качил този резултат в галерията на сайта си !!!

Мечта 18th December 2013 13:38

Лично аз съм окуражена най-много от резултатите именно на д-р Дилбер след видяното от мен и споделеното от Нелка и Ели.
Но ПуфПаф, все пак впечатляващите снимки, които си публикувал, не са съпроводени с подробности след кое поред рино е този резултат. Просто си мисля, че от първо рино това е невъзможно.
Айше,не разбрах за упойките и продължителността на първична ринопластика. Опитах с гугъл преводача да прочета публикациите на страницата на Дилбер, но не се получи.

P.P. И ПуфПаф, момичето няма никаква корекция на брадата, ако имаш в предвид снимките, които си качил.

ai6erasimova 18th December 2013 13:39

Da pravim i ustni spored men da napravite pravelniya izbor da se operrate vednij niy moje daaa vi pomognem s koto mojem

ai6erasimova 18th December 2013 14:13

24asa nyakide nay mn operasiyata prodiljava opoykata e obsta

Elly Stefanov 20th December 2013 11:36

Операцията на носа продължава час и половина - два часа в Турция. Дилбер не знам дали прави устни, Авшар прави, той е пластичен хирург, докато Дилбер и Илхан са УНГ.
Мечта, кат огледам снимките, които ПуфПаф е качил - това е първото рино на момичето. Причината с Нелка да изберем Дилбер е, че той реже смело :)

Да отговоря и на един въпрос от по-рано - при др. Дилбер 3000 евро е цената за операция + престой в болница Етика. Това е най-евтината болница, с която доктора работи. Ако искате по-луксозна, цените стават около 6000 и 9000 евро за операция. Но да ви кажа Етика си струва ;)

кукумицинка 28th December 2013 16:30

Цитирай:

Първоначално написано от Pufpaf (Публикация 795027)
Сега видях и най новата снимка във фейсбук страницата на д-р Дилбер - https://www.facebook.com/opdrmuhammetdilber/photos и това са много малка част от всичките му много добри ринопластики.

Това момиче е поредният шедьовър на Дилбер подобно на Ели -

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.n...35583483_n.jpg

Оф, отдавна не бях влизала тук, затова - Весели празници на всички! :)

Само на мен ли ми се струва неособено естетично върхът на носа да е толкова pointed - издаден напред и заострен? Вярно, че е по-добре от първоначалното положение, но дори аз, която не съм чак толкова капризна, не го приемам това за добър и естествен нос. И при други пациентки забелязах този резултат.

Мечта 28th December 2013 16:55

кукумицинка без да съм експерт в следоперативните периоди на ринопластиката, съм чела, че връхчето се отпуска с течение на времето и дори да е леко вирнато в началото, впоследстние "застава" по-различно.

Pufpaf 28th December 2013 16:56

Перфектен, просто се опитваш да намериш някакво несъвършенство и за това така ти се струва. Виж на Ели, че нейният не е остър и то е много важно какво е било и преди и чертите на лицето, а ако забележиш на тази снимка в полупрофил за каква камба става на въпрос и какъв връх широк, ръбест и виснал и от това нещо се е получил идеален нос, който перфектно подхожда на това лице !

Тука в България само могат да си мечтаят за такива резултати. Това за оценката - "харесва ми и не ми харесва" е много индивидуално и сега ако се направи една анкета точно за този резултат, ще разбереш за какво говоря ! Забележи формата на брадичката, устните очите, скули и т.н. вгледай се в цялото лице не само в носа и ще видиш, че този нос и стои перфектно, но така го виждам аз !

кукумицинка 28th December 2013 18:22

Не, напротив, опитвам се да го харесам, за да мога спокойно да се подложа на реоперация в Турция, обаче много ми вади очите този заострен нос. Вярно, че предишният е бил много огромен и издаден напред и предполагам, че просто анатомично е невъзможно да го приберат повече, обаче пак ме е страх, че може да ми направят такъв нос.

simona_80 28th December 2013 19:11

кукумицинка, това вече е въпрос на вкус и различни очаквания. На един му харесва едно, на друг, нещо друго ! За мен лично това е уникален нос. Точно такова връхче на мен лично много ми харесва.
Затова е важно да се говори с лекаря преди това и той да е наясно какви очаквания има пациента и кое му допада.

kamkata 28th December 2013 19:45

Здравейте!
От много дълго време не съм влизала във форума (над 1 година). Аз имам една ринопластика 2010 г. при Джамбазов. В началото бях доволна, после ... да кажем, че поне я няма гадната ми гърбица, която ме съсипваше. (Още сънувам кошмари , че ми се е появила пак на носа.)
Случайно попаднах на темата за турските хирурзи -гледам турска сапунка и някои от актрисите там ми се струваха с пипани нослета, та от любопитство в Google и така стигнах пак във форума.
Очарована съм от резултатите тук в темата. Веднага ми стана фаворит др. Дилбер. В момента нямам възможност за операция при него ( искам 2-ра операция) , но това ми цел.
Поздрави на всички !

кукумицинка 30th December 2013 15:00

Цитирай:

Първоначално написано от simona_80 (Публикация 795294)
кукумицинка, това вече е въпрос на вкус и различни очаквания. На един му харесва едно, на друг, нещо друго ! За мен лично това е уникален нос. Точно такова връхче на мен лично много ми харесва.
Затова е важно да се говори с лекаря преди това и той да е наясно какви очаквания има пациента и кое му допада.

Гледала съм го на широк екран носът, сега на лаптопа не ми изглежда толкова ужасен :2005:

ivetpetkova1 1st January 2014 09:56

Здравейте на всички!
Поздравявам Ви с настъпилата Нова година и желая само успешни ринопластики!
Аз имам дата за др Дилбер на 15,за мен ще бъде първо рино и съм изпълнена с много страхове и колебания,но вярвам че съм направила правилния избор и това ми дава кураж!
Ще ви държа в течение,понеже зная колко хора посещават този форум и е мн важно всички да сме добре инфрмирани!А ако някой своевременно е минал вече операция,то моля споделяйте!

Мечта 1st January 2014 10:59

Здрава, щастлива и успешна 2014 година за всичка нас и за тези, които обичаме!

ivetpetkova1, стискам палци. И аз вярвам, че избора ти е правилен. Ще чакам с нетърпение снимки и отзиви от теб.

titi1 1st January 2014 14:36

ivetpetkova1, аз също те подкрепям и приветствам за избора ти на хирург.
Нещата ще са ок, ще чакаме да се похвалиш!

Весела и щастлива Нова година пожелавам на всички,
здраве, късмет, щастливи моменти и повече красота!

ai6erasimova 2nd January 2014 13:15

4ng na vsi4ki mnogo uspehi prez novata godina

simona_80 2nd January 2014 20:43

Честита нова година на всички !

ivetpetkova1, ще чакаме впечатления и резултати и от теб. Стискаме ти палци.
Споделяй колкото се можеш повече повече във форума, че след теб има и други желаещи за Дилбер...:)

Ачелия 2nd January 2014 22:50

Цитирай:

Първоначално написано от кукумицинка (Публикация 795286)
Оф, отдавна не бях влизала тук, затова - Весели празници на всички! :)

Само на мен ли ми се струва неособено естетично върхът на носа да е толкова pointed - издаден напред и заострен? Вярно, че е по-добре от първоначалното положение, но дори аз, която не съм чак толкова капризна, не го приемам това за добър и естествен нос. И при други пациентки забелязах този резултат.

На мен пък резултата много ми харесва!

sweetcurse 7th January 2014 15:47

Здравейте на всички....
На 25.11.2013 г. беше моята ринопластика при др. Дилбер в болница Ethica. На този етап мога да кажа, че съм доволна от резултата. Др. Дилбер е много любезен и добър специалист. От четири години обмислях корекцията. Първо бях решила да се оперирам при др. Джамбазов, но така и не успях да си уредя консултация. След това изчетох темата за турските хирурзи. Благодаря на всички, които са споделили и писали относно тази тема, и най - вече искам да благодаря на Нелка за смелостта да публикува темата за турските хирурзи. Благодаря много и на Elly Stefanov за подкрепата преди и след операцията. Да не пропусна да благодаря и на сестра Айше Расимова, която много ми помогна. Тя е много мила и действително е много красива :) Готова съм да отговоря на всички, които се интересуват от ринотопластиката при др. Дилбер. Сминки ще изпратя на тези които желаят само на лични.

Pufpaf 7th January 2014 16:59

Цитирай:

Първоначално написано от sweetcurse (Публикация 795463)
Да не пропусна да благодаря и на сестра Айше Расимова, която много ми помогна. Тя е много мила и действително е много красива :)

Определено д-р Дилбер е моят избор ако си правя рино, сърцето не ми дава да отида при друг :first_move:

simona_80 7th January 2014 20:33

sweetcurse, честито ! :)
Бързо възстановяване ти желая и само положителни емоции от тук нататък.
Аз съм първата, която се нарежда за снимки :)

Момичета това ли е болницата? http://www.ethicaincirlihastanesi.co...r/Default.aspx

Nansi@Nansi 8th January 2014 11:42

Цитирай:

Първоначално написано от sweetcurse (Публикация 795463)
Здравейте на всички....
На 25.11.2013 г. беше моята ринопластика при др. Дилбер в болница Ethica. На този етап мога да кажа, че съм доволна от резултата. Др. Дилбер е много любезен и добър специалист. От четири години обмислях корекцията. Първо бях решила да се оперирам при др. Джамбазов, но така и не успях да си уредя консултация. След това изчетох темата за турските хирурзи. Благодаря на всички, които са споделили и писали относно тази тема, и най - вече искам да благодаря на Нелка за смелостта да публикува темата за турските хирурзи. Благодаря много и на Elly Stefanov за подкрепата преди и след операцията. Да не пропусна да благодаря и на сестра Айше Расимова, която много ми помогна. Тя е много мила и действително е много красива :) Готова съм да отговоря на всички, които се интересуват от ринотопластиката при др. Дилбер. Сминки ще изпратя на тези които желаят само на лични.

Привет и мерси много за инфото, понеже след мамопластиката планирам и аз рино и то точно при този лекар (в по-далечното бъдеще), ще съм много щастлива да ми пратиш снимчици. Мерси!

sweetcurse 8th January 2014 13:41

Да, този линк е на болницата.
Благодаря на всички за прекрасните пожелания :)

ai6erasimova 8th January 2014 16:27

I az blagodarya na vsi4ki az sim tuka za da vi pomogna jelaestite da zapovyadat asim tuka nya strasno ste pomagam za vsi4ko

Ачелия 9th January 2014 19:42

Цитирай:

Първоначално написано от sweetcurse (Публикация 795463)
Здравейте на всички....
На 25.11.2013 г. беше моята ринопластика при др. Дилбер в болница Ethica. На този етап мога да кажа, че съм доволна от резултата. Др. Дилбер е много любезен и добър специалист. От четири години обмислях корекцията. Първо бях решила да се оперирам при др. Джамбазов, но така и не успях да си уредя консултация. След това изчетох темата за турските хирурзи. Благодаря на всички, които са споделили и писали относно тази тема, и най - вече искам да благодаря на Нелка за смелостта да публикува темата за турските хирурзи. Благодаря много и на Elly Stefanov за подкрепата преди и след операцията. Да не пропусна да благодаря и на сестра Айше Расимова, която много ми помогна. Тя е много мила и действително е много красива :) Готова съм да отговоря на всички, които се интересуват от ринотопластиката при др. Дилбер. Сминки ще изпратя на тези които желаят само на лични.

Здравей!радвам се,че си направила добър избор и че не си се оперирала при Джамбазов,аз обаче направих тази грешка!Би ли ми изпратила снимка на имейла silvia_kalin@abv.bg ? Благодаря ти предварително!И още веднъж честито за новото носле!

mariq1111 12th January 2014 00:16

Ринопластика
 
Здравейте, относно д-р Дилбер, коя страница трябва да разглеждам
Тази http://www.muhammetdilber.com/ или http://www.ethicaincirlihastanesi.co...r/Default.aspx Също немога да намеря превод на сайта на английски ез. и ако реша да се свържа с него кои контакти да гледам на клиниката или на неговата страница?може ли малко помощ? Благодаря !

sweetcurse 14th January 2014 13:57

Сайта на др. Дилбер е http://www.muhammetdilber.com/ и фейсбук страницата му е https://www.facebook.com/opdrmuhamme...ref=ts&fref=ts


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:13.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.