Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Красота (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Мацки какъв крем за лице ползвате? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=7234)

misheto7 19th March 2009 17:57

Гуен мило не съм имала конкретно теб предвид.Твоя пост ми попадна с линк към кремовете :roll: И не съм те цитирала с цена.Виж в линка които си дала трите продукта колко излизат.Това имах предвид.Не съм искала да засегна никого,най-малко теб с поста си :2020: :girl_kiss2: А и говорех за себе си ,че не бих ги дала.Макар и причината за това да не ме радва много :?

gwendoline 19th March 2009 18:19

Цитирай:

Първоначално написано от misheto7
Виж в линка които си дала трите продукта колко излизат.Това имах предвид.

О, да... завиждам на тези, дето могат да си ги купят и трите, щото марката наистина е добра... Моа приятелка, която е със свръхчувствителна нежна бяла и прозрачна кожа и с около 100 алергии ползва тази марка откакто я познавам (има няма 20-тина години :wink: ) Мен такива неща ме впечатляват предимно...аз също имам доста алергии, не само към козм. продукти... затова и доста внимавам какво ще ползвам :? :idea:
Мише, на теб ти пожелавам да можеш да си купуваш продукти според желанието ти и мнението ти за тях като качество, без да те притеснява цената им! :2020: :1219:
P.S. Само се преследваме с теб в темички за маркова козметика и парфюмерия, забелязваш ли...? :girl_haha: :girl_kiss2: Но пък и съм им благодарна, че там се "забелязахме" :idea: :2035: :lol:

misheto7 19th March 2009 19:11

Цитирай:

Първоначално написано от gwendoline
Мише, на теб ти пожелавам да можеш да си купуваш продукти според желанието ти и мнението ти за тях като качество, без да те притеснява цената им! :2020: :1219:
P.S. Само се преследваме с теб в темички за маркова козметика и парфюмерия, забелязваш ли...? :girl_haha: :girl_kiss2: Но пък и съм им благодарна, че там се "забелязахме" :idea: :2035: :lol:

Тъпкано да ти се връща :2024:
И все пак ми се вижда прахосничество 300 лева ,като за оня крем показан по-нагоре в темата .Т'ва знаЙш ли колко чифта обувки са :girl_haha: Пък като се сбръчкам ше ги дам накуп да ме изпънат.То ако с кремове ставаше пластичните хирурзи да са били кепенците вече :girl_haha:

п.с тц тц тц как помниш само :girl_haha: :girl_kiss2:

Solver 19th March 2009 20:31

Цитирай:

Първоначално написано от misheto7
Пък като се сбръчкам...

Значи е време :twisted:

misheto7 20th March 2009 09:10

Цитирай:

Първоначално написано от Ivanin
Цитирай:

Първоначално написано от misheto7
Пък като се сбръчкам...

Значи е време :twisted:

Не си ми критерии :2033:

aniK 20th March 2009 10:09

Аз за други дала-недала пари, за бялата козметика давам. Като си слагам нещо на фейса, гледам да е уж "качествено" (не, че цената е гаранция де...)
Винаги сменям кремовете, когато свършат, както и шампоаните - въртя такива, които съм харесала и ми понасят. Чела съм за насищането и как определена съставка спира да действа, затова сменям.

Solver 20th March 2009 10:15

Цитирай:

Първоначално написано от misheto7
Цитирай:

Първоначално написано от Ivanin
Цитирай:

Първоначално написано от misheto7
Пък като се сбръчкам...

Значи е време :twisted:

Не си ми критерии :2033:

Това е добре, значи остава вероятността да съм ти критериЙ :lol:

misheto7 20th March 2009 10:41

Цитирай:

Първоначално написано от Ivanin
Това е добре, значи остава вероятността да съм ти критериЙ :lol:

:offtopic: Не ми сочи грешките Mr. Правопис защото кирилизатора толкова може:evil:

И не виждам какво правиш в тази тема освен да се заяждаш .Няма да започна да си обръщам повече внимание така че си намери друго забавление :bubblegum:

Solver 20th March 2009 10:44

Търсех подходящ крем за лице, но твоят образ ме отклони от целта ; )

miss_sixty_ 22nd March 2009 00:21

Аз ползвам на Гарниер,преди имах на Юсерин.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:31.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.