Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Красота (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Мацки какъв крем за лице ползвате? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=7234)

Benti 30th October 2008 22:33

До скоро ползвах само chanel, но една козметичка, на която имам доверие каза да сменя с биодерма и като си оправя хидробаланса на кожата да се върна на каквато искам селективна козметика. Та в момента - Bioderma. Серията за чувствителна кожа.

Целувчица 30th October 2008 22:46

ми в момента някакъв матиращ за да не ми лъщи много кожата

bi4am 30th October 2008 23:54

виж в каталога на COLLIN.Сигурна съм че имаше такъв защото скоро разглеждах техен каталог

Celine 31st October 2008 09:23

Още една марка био козметика Plante System

_bebo_ 31st October 2008 14:39

Аз ползвам Nivea и Dove и съм доволна :) Някой са ми казвали,че крема на Dove не е хубав.Вие какво мислите за него ,ако сте го пробвали :) на 18 години съм и мисла,че нямам нужда от маски и тем подобни :D

Izabo 3rd November 2008 12:19

Не е много по темата, но тук говорихме за натурална козметика и т.н...., та по повода..., в сп. Бела има хубава статия за консервантите в козметиката. (и за още много други интересни и полезни неща, много е хубаво това списание :D )

Celine 3rd November 2008 17:04

Няма ли го в нета ?

Izabo 4th November 2008 10:49

Май не, аз поне не намерих. (и аз си мислех да я пейстна тук :)). Купи си го, има и други много полезни неща там, аз лично го чета с удоволствие. :D (и не печеля от продажбите :lol: , да пресека евентуални обвинения в безплатна реклама :lol: )

Т-Е-Д-И 6th November 2008 17:34

Ползвам ANEW на AVON, в момента съм доволна от него

Galinka 13th November 2008 13:31

Здравейте на всички мацки.Аз съм нова прясна току що регистрирана досега само съм чела и разглеждала темите но реших да се включа може пък на някоя да бъда полезна НАДЯВАМ СЕ. :2020: : Та по темата преди седмица си купих две кремчета на Есте Лаудер.Кожата по принцип ми е доста суха и от студа още по гадна става и мога да кажа,че са супер макар само за седмица кожата ми е по хубава и я чувствам по добре.Стига да можете да си го позволите козметиката си заслужава.

ka 19th November 2008 22:14

Какво мислите за кремовете на URIAGE и по-точно Suppleance Visage? В момента си търся крем за суха и чувствителна кожа и все още не съм си избрала. Вие какво ще ми препоръчате? :)

Gia 19th November 2008 23:35

Не съм чувала за последните...
Моят в мом е Диор HydrAction и кожата ми се чувства много приятно.

Liana 21st November 2008 15:50

Eucerin Q 10, дневен, нощен и околоочен. Понася ми, през целия ден кожата ми е мека и изглежда много жизнена.

xxxxx 21st November 2008 17:27

Аз в момента съм просто влюбена в този на PLANTE SYSTEM срещу стареене. :P Скоро ще атакувам пак магазините за околоочен от тази серия.

Първоначално ми мирешеше гадно като на окосена тревица, но след това започнах да свиквам, даже да се пристрастявам. Това тревата е голямо нещо! :3000:

Galina Ganeva 21st November 2008 17:38

Здравейте всички!
Аз съм работила 3 години ж магазин за селективна парфюмерия и козметика и съм ползвала почти всичко което се предлага.
За почистването на кожата си използвам само 3-те стъпки на Клиник няма по - добра почистваща система от тази. кожата ти просто сияе и винаги се усеща много чиста. За дневен крем ви препоръчвам нещо което да има фактор защото в днешно време е много важно да пазим кажата си от вредното влияние на слънцето има много добри предлиожения от Есте Лаудер за всяка възраст и нужда, както и околоочните също са добри.
А за тези които предпочитат да ползват по натурална козметика препоръчвам Дарфен и Сисле.
За по-подробна информация или консултация мове сда ми пишете на лични.
Надяжам се че съм ви помогнала

ka 21st November 2008 18:18

Добре тогава, щом нямате мнение за тази марка /била медицинска козметика/, препоръчайте ми някакъв друг крем, подходящ за суха и чувствителна кожа. Ползвах на Ла Рош Посе, но сега искам друг. :)

milena127 22nd November 2008 14:36

Цитирай:

Първоначално написано от Galina Ganeva
А за тези които предпочитат да ползват по натурална козметика препоръчвам Дарфен и Сисле.

Сисле откога е натурална козметика :roll: ? Сигурна ли си, че е НАТУРАЛНА, т.е с естетсвени съставки и без вредни такива? Например парабени и прочее? Или е от "натуралните" в кавички такива, понеже напоследък доста марки си прикачат този етикет.

Ето в тази тема съм написала изискванията една козметика да е натурална. Дълбоко се съмнявам, че Сисли отговаря на тях.

Galina Ganeva 22nd November 2008 17:05

Да сигурна съм защото съм я продавала те дори не използват консерванти а стабилизатори.
ако познаваше историята на марката щеше да знаеш, но няма как да стане това освен ако не влезеш в техния сайт

milena127 23rd November 2008 21:45

Цитирай:

Първоначално написано от Galina Ganeva
Да сигурна съм защото съм я продавала те дори не използват консерванти а стабилизатори.
ако познаваше историята на марката щеше да знаеш, но няма как да стане това освен ако не влезеш в техния сайт

Би ли ми дала линк към тази страница от сайта им, която показва съставките на продуктите да ги прегледам? Имам предвид ВСИЧКИ съставки, защото аз успявам само да открия че имало еди каква си натурална съставка в даден крем, което далеч не означава че всички съставки са натурални в този крем.
Благодаря предварително!

Galina Ganeva 24th November 2008 09:15

ами незнам аз съм ги чела в учебника им затова съм сигурна не съм ги търсила в нета

Briseis 24th November 2008 10:31

мнооооого ме съмнява, че Сисле са изцяло натурални. :roll: най-малкото ги рекламират като кремове с доста силни коригиращи ефекти, което само от природата няма как да дойде! химия му казват на това :lol:

Galina Ganeva 24th November 2008 13:19

мислете си каквото искате аз ви казвам че съм я продавала
всеки си има право на мнение

franchi 24th November 2008 13:56

Jericho- с минерали от мъртво море :girl_dance:

sretna 25th November 2008 21:23

много съм доволна от SOTHYS .Използвам този за чувствитена кожа.

ck029 8th December 2008 14:09

използвам от скоро на ести лаудер и съм страшно доволна!смятам и други продукти да си взема!!!

jolifille 8th December 2008 14:42

Крем за лице не използвам,а имам желание.Имам смесен тип кожа :!: Ако можете да ми препорачате нешто качествено,вез значение за марка или цена :?: Благодария :)

Persefona 8th December 2008 17:02

сега ползвам този:
Gernetic Tropo

много съм доволна - кажата ми е със свити пори, матирана, същевременно нежна и подхранена :D

nasi77 11th December 2008 21:58

Аз пък от няколко месеца ползвам Natural Being, много си я харесвам защото направи чудеса за мен.

Silmarillien 9th January 2009 17:29

Цитирай:

Първоначално написано от Thomi
Аз ползвам кремовете на JEAN Darcel ,нощен рдневен и около очен .Много съм доволна


И аз ползвам кремове на Jean D`Arcel. И има голямо разнообразие. даже си ги намерих и в България.

Т-Е-Д-И 9th January 2009 17:47

И аз много се чудих какъв накрая купих Филорга слийп анд пийл, много е добър.

Divinemouse 9th January 2009 19:24

Цитирай:

Първоначално написано от Silmarillien
Цитирай:

Първоначално написано от Thomi
Аз ползвам кремовете на JEAN Darcel ,нощен рдневен и около очен .Много съм доволна


И аз ползвам кремове на Jean D`Arcel. И има голямо разнообразие. даже си ги намерих и в България.


Аз си взех преди една седмица витаминозния и съм много доволна защото е мазен а аз съм със суха кожа...
Къде си ги намери в България

ka 9th January 2009 21:19

Аз си взех кремът на д-р Тайс Нахтхерцен - в малка синя кутийка е. Наистина е страхотен! Аз също съм със суха кожа и особено в тези студове я чувствам нежна, мекичка и хидратирана :)

aniK 9th January 2009 22:02

Цитирай:

Първоначално написано от Silmarillien
Цитирай:

Първоначално написано от Thomi
Аз ползвам кремовете на JEAN Darcel ,нощен рдневен и около очен .Много съм доволна


И аз ползвам кремове на Jean D`Arcel. И има голямо разнообразие. даже си ги намерих и в България.

Къде ги намери, къде?

Nelina_02 10th January 2009 10:11

Мацката пише, че е от Ст.Загора,ето какво намерих,
http://www.chambersz.com/index.php/c...iew/54528/112/
звъните, разпитвате и стигате до отговора. :wink:

NESCAFE 10th January 2009 10:37

''Мисис Чар'' , винаги сте толкова отзивчива и полезна :2020: :girl_flirt: !

Аз в момента ползвам на Виши - дневен и околоочен на серията MYOKINE , не е нещо особено :roll: , май не съм очарована.

elitoo 13th January 2009 13:22

Аз ползвам Лореал от около година,но сега ефекта,който имаше в началото изчезна.Преди кожата ми беше мека и еластична,а сега нещо сякаш не е хидратирана.Незнам дали развалиха качеството на крема или просто не е хубаво да се ползва дълго време един и същи крем.

Izabo 13th January 2009 14:07

Пиеш ли достатъчно вода? Защото в противен случай хидратиращ крем няма да помогне много. Прекаленото поглъщане на течности пък води до отмиване на полезни соли и т.н. и отново до не добър вид на кожата. Има и много други причини, поради които състоянието на кожата се променя, разбира се, може и кремът да е виновен :).

Аз сега ползвам на Лумене дневен с витамин С за смесен тип кожа, 25+ (години) и съм доволна в общи линии.
Нощният ми е на Виши за проблемна кожа (но не го ползвам редовно и не мога да кажа, доколко съм доволна).

Мисля да пробвам Апотекер Шелер след това - има крем, измиващ гел и лосион за проблемна кожа, а и уж са натурална козметика. Ще пиша отзиви.

elitoo 13th January 2009 14:31

Вода пия в нормални количества нито много нито малко.Ще пробвам с друг крем и ще видя какъв ще е резултата.

angels86 13th January 2009 16:14

Аз ползвам продуктите на Avene, серия "Нежност" и съм доволна! :D

want 13th January 2009 21:36

Ползвам Идеалист на Estee Lauder и съм много доволна, крема е много лек и не омазнява кожата.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:17.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.