Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

surita 79 25th March 2014 14:10

Благодаря titi1 :) има още да спада и да се оформя,но като цяло засега съм доволна и аз :)

valq 31st March 2014 21:16

Цитирай:

Първоначално написано от keery (Публикация 797808)
Това е чиста реклама от сътрудничката на Илхан, мината през google translate :) Освен много доволни, аз знам и за недоволни българи от него. Да не говорим, че той българите ги има за измамници и лъжци и не гледа с добро око на нас. Освен ако не си някоя сладурана, тъй-като той си пада женкар ще преглътне факта, че си от БГ.

Keery, от къде имаш това инфо? Дай линк ако си го чел в някой форум. Аз гледах нослето на Раби и много ми хареса, но освен нейното не се сещам за друго негово носле поне в този форум.

alexxandra 1st April 2014 00:29

2Прикачено(и)
момичета това не е реклама. което искам хора да имат мнение и на Емре Илхан. не съм преводила от гоогле. само слаба ми е български език, в една година си научих български. но знам че си разбираме. ето ви е един пример на ДР.Илхан. ще ви кача още снимки. които има въпроси ; да ми пита. даже имам си гсм на глобул.

alexxandra 1st April 2014 01:04

3Прикачено(и)
ревизия на моя приятелка .хрущиялите са от ребро.

alexxandra 1st April 2014 01:11

4Прикачено(и)
последната 2 снимки й е пак ревизия при др емре илхан...

keery 1st April 2014 06:13

Цитирай:

Първоначално написано от valq (Публикация 798028)
Keery, от къде имаш това инфо? Дай линк ако си го чел в някой форум. Аз гледах нослето на Раби и много ми хареса, но освен нейното не се сещам за друго негово носле поне в този форум.

Ако прочетеш темата от начало ще разбереш , че имам личен опит с него . Да сигурно е добър , но е човек с предразсъдъци и лошо мнение към нас , което за мен беше обидно и непрофесионално.

Мечта 1st April 2014 07:01

Цитирай:

Първоначално написано от keery (Публикация 798032)
Ако прочетеш темата от начало ще разбереш , че имам личен опит с него . Да сигурно е добър , но е човек с предразсъдъци и лошо мнение към нас , което за мен беше обидно и непрофесионално.

Подкрепям напълно!:2043:

Аз бях на консултация при д-р Дилбер. Имам му доверие на този човек и това си е.
Нелке, благодаря ти. Ти си знаеш защо.

ai6erasimova 2nd April 2014 08:10

Vsi4ki doktori sa dobri s nyakoi izklu4eniyaa as rabotih s mn ot tyah znam nay dobre koy kakvo moje za sivet moje dase obirnete kim men

Pipito77 4th April 2014 11:48

Здравей,Айше!!Колебая се между д-р Онур Ерол и д-р Якуп Авшар.Кой би ми препоръчала ти?Благодаря!

Pufpaf 4th April 2014 12:25

Опиши и случая и тогава питай за специалисти, защото нали се сещаш, че всеки има силни и слаби страни, едни са по добри в ревизиите от други или се справят по добре с камбести носове от други и т.н. Според спецификата на случая Айшето по лесно ще може да ти препоръча някой !


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:28.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.