Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Въпроси към оперираните (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9215)

valusha1981 2nd November 2011 18:48

Здравейте на всички които вече преминахте през всичко.Аз тепърва ще се обаждам за час за консултация.Моля ви кажете ми на 100 %ли сте убедени че Джамбазов е най-добрия защото мен все още много ме е страх за евентуални усложнения или непрофесионално свършена работа.Разгледах почти всички снимки преди-след наистина сте страхотни.Това е и моята мечта да имам малко суперско носле но и много ме е страх.Така че дайте малко кураж на нобобранката!

DimchevaD 2nd November 2011 22:54

[QUOTE=valusha1981;760882]Здравейте на всички които вече преминахте през всичко.Аз тепърва ще се обаждам за час за консултация.Моля ви кажете ми на 100 %ли сте убедени че Джамбазов е най-добрия защото мен все още много ме е страх за евентуални усложнения или непрофесионално свършена работа.Разгледах почти всички снимки преди-след наистина сте страхотни.Това е и моята мечта да имам малко суперско носле но и много ме е страх.Така че дайте малко кураж на нобобранката![/QUOTE Здравей:)Само да ти кажа нещо-няма такова понятие като ''най-добрия'' и никой не би трябвало да го твърди,тъй като в България и по света има мнооого такива като него все пак.По коментарите и снимките до тук,аз за себе си реших,че ще е той,в което бях още по-сигурна след консултацията си с него,но никога няма да твърдя,че е най добрия.Харесвам резултата си,както и повечето,които са писали тук,100% сигурност и той не може да ти даде.Ако някой хирург го прави,обаче,не му е чиста работата...Желая ти успех в решението и да намериш най-правилния избор за теб!

Miss_ME 10th November 2011 13:42

Момичета, да ви попитам, лонгетата повдига ли малко носа нагоре, тоест да очаквам ли, че малко ще спадне надолу връхчето ми, след махането й? Благодаря ви! :)

sibi 10th November 2011 17:13

Цитирай:

Първоначално написано от Miss_ME (Публикация 761814)
Момичета, да ви попитам, лонгетата повдига ли малко носа нагоре, тоест да очаквам ли, че малко ще спадне надолу връхчето ми, след махането й? Благодаря ви! :)

Ще спадне, спокойно! :) От самия оток върхът също е по-повдигнат, със спадането на отока пада и върхът.

Miss_ME 10th November 2011 19:35

Дано да стане така!Много ти благодаря,Сиби :)

suonsan 14th November 2011 13:46

Здравейте! Бях се зарекла да не пиша във форума преди да мине поне седмица от операцията, но не можах да се стърпя..Имам въпросчета, а не ми се иска да звъня по телефона на доктора за щяло и нещяло. Синини почти нямам, имам големи отоци, които на 2-рия ден слезнаха към бузите, даже по-скоро към челюстта (като бобърче съм :) ). Вече 3-ти ден не спадат, а доктора каза, че ще спаднат много бързо. На всички снимки, които излгледах, няма подобни отоци. Другото ми притеснение са многото секрети, които само се трупат и почти няма как да излезнат. По много малко се стичат от ноздрите и засъхват, а през гърлото почти не изкарвам. Направо ми е задръстен носът. За дишане да не говорим-все едно съм все още с тампони.Нормално ли е?

Oompa Loompa 14th November 2011 19:25

Всичко е нормално и всеки се възстановява за различно време :) Аз бях с запушен нос месеци наред, а гледам някои момичета са ОК само няколко седмици след операцията .Не се шашкай излишно , просто се зареди с търпение :)

suonsan 14th November 2011 21:36

Цитирай:

Първоначално написано от Susan (Публикация 762128)
Всичко е нормално и всеки се възстановява за различно време :) Аз бях с запушен нос месеци наред, а гледам някои момичета са ОК само няколко седмици след операцията .Не се шашкай излишно , просто се зареди с търпение :)

Много си мила, Susan! Имах нужда да го чуя!! Май наистина се шашкам излишно- следоперационен синдром! :D
Доц. Джамбазов одобри фотошопа! Аз очаквах да каже, че е малко нереален, но каза да го взема в операционната! Много ти благодаря! :)

DimchevaD 14th November 2011 23:10

Цитирай:

Първоначално написано от suonsan (Публикация 762104)
Здравейте! Бях се зарекла да не пиша във форума преди да мине поне седмица от операцията, но не можах да се стърпя..Имам въпросчета, а не ми се иска да звъня по телефона на доктора за щяло и нещяло. Синини почти нямам, имам големи отоци, които на 2-рия ден слезнаха към бузите, даже по-скоро към челюстта (като бобърче съм :) ). Вече 3-ти ден не спадат, а доктора каза, че ще спаднат много бързо. На всички снимки, които излгледах, няма подобни отоци. Другото ми притеснение са многото секрети, които само се трупат и почти няма как да излезнат. По много малко се стичат от ноздрите и засъхват, а през гърлото почти не изкарвам. Направо ми е задръстен носът. За дишане да не говорим-все едно съм все още с тампони.Нормално ли е?

И аз да се намеся:)Не бях качила снимки от няколкото дни,в които бях и аз като бобърче до 8-ми 9-ти ден,иначе и на мен ми казаха,че бързо се възстановявам,но не е точно така,месец и половина мина и все още ми се появяват отоци на различни места по нослето,дори и по бузите,после спадат и се появяват на други,и с дишането не съм добре,наистина трябва търпение,спокойно,мила:)Сю-благодаря и аз,че се включи,тъй като и при мен дишането все още е затруднено,ще чакамммм,пък дано се оправи с времето.

suonsan 15th November 2011 11:51

Търпение, търпение и пак търпение... Аз знам, че възстановяването е дълго и няма как да стане за няколко дни. Не знам защо си въобразиявам, че отоците ще спаднат за 5 дена :razz: Благодаря Дил! Явно доста преминаваме през фази "бобър", "драма", "мрън-мрън" и т.н. :1246:
Днес отоците на бузите са поспаднали и съм в очакване на други трансформации.. (а колко много ми е любопитно какво ли се крие под покрива :roll: )

suonsan 15th November 2011 11:55

Дил, само едно уточнение: нали под "с дишането не съм добре" имаш в предвид, че имаш много секрети и носът ти е запушен. Аз съм почти сигурна, че е това, просто се притеснявам някой друг, който чете, да не се обърка, че причината е друга..

DimchevaD 15th November 2011 13:33

Да(хаа,защото аз си знам),запушен ,но по малко от 2-те ноздри,един път едната повече,друг път другата,което ме успокоява,че не е само с едната запушването,значи се предполага за нормално явление.Тези дни ми свърши Стеримар'а и си изварих минерална вода,около литър с 2 супени лъжици морска сол и с капкомер си слагам по няколко капки.Ефекта е същия както със спрея.Доктор Крема беше казал за този вариант с подсолената вода на една пациентка със септопластика и реших да пробвам и аз.

suonsan 15th November 2011 14:35

Та значи ... позната история :D Аз със стеримар все още се усъвършенствам..В началолото вместо в ноздрата, си пръсках в очите, защото ме е страх да пъхам навътре каквото и да е..С клечка за уши почиствам това, което застава съвсем накрая, а когато е по-засъхнало, намокрям клечката със стеримар..(дано не съм неприлично описателна :D) Иначе рецептата с морска сол и вода може да я ползвам като свърши спрея..
Едно въпросче: отпушва ли ви се носът като си пръснете стеримар? на мен ми ми се отпуши само 2-3 пъти за много кратко и след това още повече се запушва. Нещо не го правя както трябва май. Уж впръсквам, вдишвам дълбоко..и нищо. Нито към гърлото, само леко се стича обратно от ноздрите.

galausa 21st November 2011 17:06

Здравейте
Изкушавам се отдавна да се регистрирам тук. Откакто взех решение да се оперирам. Не го направих тогава, не го направих след операцията, нито докато тампоните ме задушаваха и прочие...
Но днес, след окончатено сваляне на гипса....реве ми се....

Носът изглежда перфектно. Но...!
Нямам вече отоци по очите, лилавото почти изчезна, но...останаха ми тъмни кръгове под очите (сенки) чак до бузите и очите ми стоят доста разделени и едни такива - кръгли и малки.Все едно съм плъх.

Имахте ли такива проблеми вие, имахте ли такова усещане, след свалянето на гипса? Дали ще мине тази грозотия?
В момента съм невероятно грозна :(

Операцията беше на 10 Ноември

Благодаря ви предварително!

Oompa Loompa 21st November 2011 17:23

Имах ужасни сенки , с годините леко избледняха но все още ги имам .
Ти при кой се оперира ?

galausa 21st November 2011 18:34

при Цветков
от колко време ги имаш тия сенки?
с какво да се мажа?

много съжалявам, че се оперирах
ама много
направо се съсипах с тая операция...

mishelle1607 21st November 2011 18:39

Цитирай:

Първоначално написано от galausa (Публикация 762797)
при Цветков
от колко време ги имаш тия сенки?
с какво да се мажа?

много съжалявам, че се оперирах
ама много
направо се съсипах с тая операция...

Искаш да кажеш Венцислав Цветков ли?

galausa 21st November 2011 18:43

да

с какво се мажете за тия сенки
нямам вече нито отоци, нито лилавщини...
само се чудя и рева днес...така ли ще остана?

за 11 дни дали съм се възстановила напълно?

да допълня, че излезе сега анти-реклама на доктора...
операцията се е получила...
дали е успешна, ще кажа поне след месец, защото сега мисля, че е още рано

но този ефект на "преобразените" ми, погрознели очи и тия безкрайни сенки...
това ме задушава..
имам чувството, че ще умра

така ли ще остана?

Oompa Loompa 21st November 2011 18:51

При мен си останаха макар да минаха 6-7 години !Леко избледняха но все пак си ги имам . Мазах се с какво ли не полза никаква :( единственото което помага е фондьотен .

Rabiosa 21st November 2011 18:58

Цитирай:

Първоначално написано от galausa (Публикация 762802)
да

с какво се мажете за тия сенки
нямам вече нито отоци, нито лилавщини...
само се чудя и рева днес...така ли ще остана?

за 11 дни дали съм се възстановила напълно?

да допълня, че излезе сега анти-реклама на доктора...
операцията се е получила...
дали е успешна, ще кажа поне след месец, защото сега мисля, че е още рано

но този ефект на "преобразените" ми, погрознели очи и тия безкрайни сенки...
това ме задушава..
имам чувството, че ще умра

така ли ще остана?

Мила, дишай и се успокой! Аз също съм се оперирала при него, после при друг... През първите 2-3 месеца имах същия проблем. Погледа ми беше като на теле и все едно имам някакви психически проблеми. И аз много се бях стресирала. Едно, че не се харесвах, друго, че приличах на невменяема. Само си скрий огледалата и чакай, защото това мъчение може наистина да доведе до здравословни проблеми. Всичко е до организъм. Аз си ходих с тъмните кръгове близо 4 месеца. В момента вече нямам нищо и погледа си ми е нормален. Ти просто си още отекла, но това не е видимо. Когато бях при Джамбазов още имах кръгове и го попитах може ли да останат така. Той каза, че такава вероятност няма и че просто се разнасят много бавно. В момента имаш чувството, че си с 10 години по- стара и супер погрозняла, но това ще мине, спокойно. Аз бях в същото положение ( Сиби и Тити1 ще го потвърдят), но се примирих и в един момент вече заприличах на себе си. Спокойствие и търпение!!!

galausa 21st November 2011 19:30

Благодаря ти
Четири месеца -четири месеца
ще ги чакам тези месеци, но дано да е така!
Леле, що ми трябваше...
Не е лош носа, на този етап, мисля, че се е получило, но цялата физиономия, очите, увеличеното разстояние между тях, смалените и закръглени очи...теле...плъх...онази, от Аватар. Ей на таквоз приличам :(((((


Имам въпрос до теб. Защо си правила след това друга операция?
Аз си представях, че с тази ще приключа това чудо завинаги....

Rabiosa 21st November 2011 19:51

Аз си направих друга, защото не се харесах след първата- носа ми увисна много и имах хрущялня гърбица, която още имам. Ти обаче не си мисли сега за такива неща. Щом от самото начало ти се вижда, че не е лош носа, след 3 месеца ще се харесаш. А това за очите не го мисли! Няма да останеш като плъх със сигурност

galausa 21st November 2011 22:17

Цитирай:

Първоначално написано от susan_88 (Публикация 762821)
Аз си направих друга, защото не се харесах след първата- носа ми увисна много и имах хрущялня гърбица, която още имам. Ти обаче не си мисли сега за такива неща. Щом от самото начало ти се вижда, че не е лош носа, след 3 месеца ще се харесаш. А това за очите не го мисли! Няма да останеш като плъх със сигурност

Ако верно се оправя, обещавам ти, че ще те намеря и ще те черпя до откат :)))))
Само да си върна предишното личице, че сега очите ми са отврат...едни такива...в роговицата са се врезли в най-горната част на носа ...все едно...отекла...но пък отоци нямам...та...плаша се да не остана така за в бъдеще :((((

ще черпя, ако се оправя :drinking_more:

Rabiosa 21st November 2011 22:52

Хахаха ако аз трябваше да черпя хората от форума, които ми даваха кураж и ме успокояваха след втората операция трябваше да направя направо едно голямо парти (не че е лоша идеята де :P).

sibi 22nd November 2011 19:16

Цитирай:

Първоначално написано от galausa (Публикация 762860)
Ако верно се оправя, обещавам ти, че ще те намеря и ще те черпя до откат :)))))
Само да си върна предишното личице, че сега очите ми са отврат...едни такива...в роговицата са се врезли в най-горната част на носа ...все едно...отекла...но пък отоци нямам...та...плаша се да не остана така за в бъдеще :((((

ще черпя, ако се оправя :drinking_more:

Няма как да нямаш отоци толкова скоро след операцията, повярвай ми, просто не си даваш сметка, че са отоци. Ще мине време, преди лицето ти да се възстанови, поне няколко месеца, пък тогава си прави преценките.
Има обаче и друг момент - ако преди операцията гърбът на носа ти е бил по-масивен, а след операцията е доста по-тесен, наистина е възможно очите да изглеждат по-раздалечени. Но според мен най-вероятно в момента имаш оток между очите и от това идва всичко. Цветков малко грубичко действа ;)

galausa 22nd November 2011 21:18

Цитирай:

Първоначално написано от sibi (Публикация 762921)
Няма как да нямаш отоци толкова скоро след операцията, повярвай ми, просто не си даваш сметка, че са отоци. Ще мине време, преди лицето ти да се възстанови, поне няколко месеца, пък тогава си прави преценките.
Има обаче и друг момент - ако преди операцията гърбът на носа ти е бил по-масивен, а след операцията е доста по-тесен, наистина е възможно очите да изглеждат по-раздалечени. Но според мен най-вероятно в момента имаш оток между очите и от това идва всичко. Цветков малко грубичко действа ;)

"проблемът" е, че те стоят раздалечени и оттам идва и смаляване на големината им и тотална промяна на формата им. Преди бяха такива - долната линия на окото стоеше почти права, а горната се извиваше като дъга над нея. Беше красиво око. И стоеше голямо, хубаво. Сега е малко, кръгло и едно сивто. Като на плъх точно. А пък сенките си стоят чак до бузите. Лилавото днес тотално изчезна. Тъпите сенки стоят :((((((((((
Очите и те си стоят с грозната форма.
Като пипна носа в най-горната част - точно между очите - боли. Докторът е разрушил основата на носа - най-широката част, че беше широка. Мислех, че разрушените кости се изкарват навън, но той каза, че нищо не е изкарано. Ако ги е натъпкал навътре, нагоре към носа...край. Оставам така завинаги.
Нещо ме задушава от няколко дни и се чувствам ужасно зле. Не искам да остана с тези очи. Верно ви казвам, като плъх съм.

Ако някой иска да се оперира, да помисли добре какво точно желае. Тия операции май не са препоръчителни. Аз определено не се разкрасих, да ви кажа. Поне не и на тоя етап.

Утре се връщам на работа. Не издържам у нас. Дет' викаше Сюзън'88 - иде ми верно да скрия огледалата :(

sibi 22nd November 2011 22:01

Цитирай:

Първоначално написано от galausa (Публикация 762929)
Като пипна носа в най-горната част - точно между очите - боли.

Значи имаш оток там, обикновено след ринопластика с премахване на гърбица е така. Ще спадне, спокойно, но си трябва време. Колкото и да не ти се вярва, в момента цялото ти лице е оточно.
А това с "натъпкването на костите нагоре" няма как да стане... Разбира се, че изрязаните части от костите се вадят, нещо не сте се разбрали с доктора.
Хубаво е, че си решила да тръгнеш на работа. Така или иначе трябва да мине време - и за възстановяването, и за оценка на крайния резултат.
Ако се решиш, може да пуснеш и снимки, така няма да говорим наизуст.

galausa 23rd November 2011 00:06

:2015:
Ми аз нямам нито една нормална снимка
или съм снимала само носа
или само очите
ще пробвам да се щракна утре, на работата, но не обещавам че ще успея, че от утре съм сама с децата - мъжът ми изчезва командировка :(

Има и още едно нещо, което исках да ви питам:
раните в носа...
имам едни като рани, така ги есущам, като втвърдени засъхнали малки ранички по стените на носа. Като направя гримаса, ги усещам вътре как болят. Имам и конци - две кончета ги виждам от двете ноздри, но са къси, дотолкова, че не могат да се отрежат. Като ми пресъхне носа, и ги пипна с ръка, тези кончета боцкат на пръста. Твърди са, а аз мислех, че са нежни (нали се очаква сами да се разградят и да паднат; и доктора потвърди, че ще паднат). Но...не падат.

Кога ви паднаха конците?
Кога изчезнаха раните?
Носа отвътре го усещам сух. Изписаха ми ринолекс. Като се мажа с него, потича над горната устна, пък не мога и с кърпичка да натисна, че боли. Само попивам. Като не мажа с него, става сух носа отвътре и тези "рани" почват да теглят и болят.
Промих със Стеримар, но само си изплакнах носа - нито ми овлажни отвътре стените на носа, нито раните нещо минават....


И най-важното - проблем, ама голям проблем: Момичета, навън, на студа, умирам от болка. Умирам. Носа не го усещам точно къде е - само една невероятна лютяща болка вътре в него. Имам чувството, че студа се концентрира на торнадо-фуния и влиза право в ноздрите ми. Леле, как боли това. Не е истина. При това носа е опакован с шал. Така и шофирам - със шала на носа, че да си задържам влагата от дишането и да ми"влиза" в носа и да топли... Мале, ма го обясних ...

Как е (било) при вас?

sibi 23rd November 2011 15:00

Всичко това, което описваш, е нормално - и засилената чувствителност от студ, и раничките в носа (все пак там лигавицата е рязана), и кончетата, и всичко. Мажи се с ринолекс, това е важно. Кончетата ще паднат все някога, другото също ще отшуми. Просто за всичко си трябва време. Намирай си други занимания и не го мисли толкова. ;)

Krissstin4enceto 27th November 2011 10:25

Цитирай:

Първоначално написано от galausa (Публикация 762939)
:2015:
Имам и конци Но...не падат.
Кога ви паднаха конците?
Кога изчезнаха раните?
Носа отвътре го усещам сух. Изписаха ми ринолекс. Като се мажа с него, потича над горната устна, пък не мога и с кърпичка да натисна, че боли. Само попивам. Като не мажа с него, става сух носа отвътре и тези "рани" почват да теглят и болят.
Промих със Стеримар, но само си изплакнах носа - нито ми овлажни отвътре стените на носа, нито раните нещо минават....
Как е (било) при вас?

galausa разрових се в темите /тъй като аз все още не съм оперирана/ и виждам, че при всеки е различно падането на конците, зависи от организма, от това, какво е правено и т.н. При някои започват да падат 2 седмици след махането на лонгетата /т.е през първия месец/, при други падат чак след втория месец...всички казват, че е много важен крема за омекването на коричките в носа /и те така са ги чувствали/...Просто -търпение и сила :2021: Бързо възстановяване :)

galausa 28th November 2011 11:55

Цитирай:

Първоначално написано от Kris-Pis (Публикация 763187)
galausa разрових се в темите /тъй като аз все още не съм оперирана/ и виждам, че при всеки е различно падането на конците, зависи от организма, от това, какво е правено и т.н. При някои започват да падат 2 седмици след махането на лонгетата /т.е през първия месец/, при други падат чак след втория месец...всички казват, че е много важен крема за омекването на коричките в носа /и те така са ги чувствали/...Просто -търпение и сила :2021: Бързо възстановяване :)

благодаря, Крис-Пис :)

XIKS 29th November 2011 20:13

Привет момичета, много съм притеснена. Напипах едно твърдо топче между слъзния канал на окото и носа, струва ми се, че е кост. Дали е възможно да е плаката, но като натисна не се мести.На някой случвало ли се е подобни нещо?

svoboda 29th November 2011 21:01

Цитирай:

Първоначално написано от Kris-Pis (Публикация 763187)
galausa разрових се в темите /тъй като аз все още не съм оперирана/ и виждам, че при всеки е различно падането на конците, зависи от организма, от това, какво е правено и т.н. При някои започват да падат 2 седмици след махането на лонгетата /т.е през първия месец/, при други падат чак след втория месец...всички казват, че е много важен крема за омекването на коричките в носа /и те така са ги чувствали/...Просто -търпение и сила :2021: Бързо възстановяване :)

Кой е крема и от кога почваме да го мажем?

Krissstin4enceto 29th November 2011 21:38

Цитирай:

Първоначално написано от svoboda (Публикация 763355)
Кой е крема и от кога почваме да го мажем?

Ринолекс мажат всички след операцията, мисля, че след 7-мия ден може да се маже. На едно тампонче за почистване на уши слагаш от кремчето и съвсем леко започваш да мажеш носът от вътрешната страна. Без агресивни движения и не пъхай много навътре тампона. Някои пък намазват памучета с този крем и си ги слагат в ноздрите, стоят около 20 мин. и така коричките/секретите вътре омеквали и падали.

svoboda 30th November 2011 10:49

Цитирай:

Първоначално написано от Kris-Pis (Публикация 763358)
Ринолекс мажат всички след операцията, мисля, че след 7-мия ден може да се маже. На едно тампонче за почистване на уши слагаш от кремчето и съвсем леко започваш да мажеш носът от вътрешната страна. Без агресивни движения и не пъхай много навътре тампона. Някои пък намазват памучета с този крем и си ги слагат в ноздрите, стоят около 20 мин. и така коричките/секретите вътре омеквали и падали.

Мерси, Крис-Пис ти стана направо спец по ринопластиките :P

Krissstin4enceto 1st December 2011 10:01

Цитирай:

Първоначално написано от svoboda (Публикация 763371)
Мерси, Крис-Пис ти стана направо спец по ринопластиките :P

хахаха е как ме разсмя :lol: ми от толкова четене съм запомнила това онова /пък и записки си водя, за моята операция/ :chating::looking_at_mirror::reading:

Miss_ME 1st December 2011 16:07

Аз не съм се мазала с нищо, само пръсках Стеримар.

svoboda 2nd December 2011 14:25

След операцията имахте ли подувания тук таме и по-този начин да изглежда носа крив?
Също така усещам нещо като натиск там където ми е била гърбицата. Все едно някой ми е седнал на носа...:(

galausa 2nd December 2011 14:43

Цитирай:

Първоначално написано от svoboda (Публикация 763459)
След операцията имахте ли подувания тук таме и по-този начин да изглежда носа крив?
Също така усещам нещо като натиск там където ми е била гърбицата. Все едно някой ми е седнал на носа...:(

аз нямам такива усещания
имам гадни усещания ВЪТРЕ в носа, нещо като дърпане, като болка, особено, ако се опитам да се намажа с крем по бузите :(
Подувания имах, и изглеждах крива къде ли не, но носа беше перфектен!

Момичета, аз не мога да повярвам, че при всички козметики и лекарства НЯМА НЕЩО СРЕЩУ сенките. Не минават Моите не минават. направо са ужасни. Сякаш ми се изчистиха бузите, но сенките, дето стигнаха до бузите, стоят и сега се открояват още повече. Вчера детето на масата ми каза, че под очите съм черна чак до бузите :(((((
Днес една колежка ме пита кви са тия грозни сенки, дето се виждат от километри
Вчера вечерта в спалнята на огледалото, как минах и случайно се погледнах и направо се уплаших - все едно съм от с-во Адамс..

Верно ли няма нищо за мазане на сенки?
Ми ако остана така? това може ли да се опрерира? Лелееее! Да си направя втора операция, заради първата!!!!!!!!!! Направо съм пишман вече :((((((((((((((((((

svoboda 2nd December 2011 15:09

Galausa, спокойно не изпадай в паника! Според мен не е минало достатъчно време от операцията, за да отшумят напълно. Аз все още имам жълто по бузите. Някои момичета са споделяли, че и синините са им стояли месец.. Защо не се консултираш с личния лекар и да ти изпише нещо. Според мен има някакви лекарства за кръвта, които повлияват синини и сенки от травми.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:12.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.