Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Кой е най-добрият хирург на нослетата? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=7052)

olqlq 2nd August 2008 15:09

Кой е най-добрият хирург на нослетата?
 
Здравеите всички :!: Много време посветих в четене на какво ли не за риното и от толкова много инфо останах с влечатление,че неможах сама да намеря отговора на главния интересуващ ме въпрос,а именно кой е най-кадърния хирург на нослетата в БГ?Затова предлагам тук да направим класация на най-добрите х-зи за ринопластика :) Всеки може да каже кой го е оперирал и каква оценка му поставя по 6-балната с-ма :arrow: също така всеки да напише кой-д-р му е оправдал очакванията :idea: Смятам,че ще бъдем много полезни на всички,които им предсои рино :D

olqlq 3rd August 2008 14:32

така понеже никой не иска да изкаже мнение по въпроса ще го направя аз :) След много четене разбрах,че най-добрит майстор на нослетата в БГ е Емил Георгиев :P Свидетелство за това е и съвършеното носле,което е направил на Ани :1203: С него тя прилича на кукла Барби :)

Reason 3rd August 2008 15:01

Най-добрия хирург що се отнася до ринопластика със сигурност ще ти кажа, че не е българин.Дали е Е. Георгиев, от едно носле не можея да съдиш.Веднага мога да ти извадя тема с много отрицателна негова ринопластика, която не знам, но мен ме побиха тръпки.
Не очаквай някой да ти каже кой е най-добрия, а чети из форума и то изчети ВСИЧКО, изяж го ако трябва и тогава прецени, кой е за теб най-подходящия, отиди на консултация при него и прецени дали искаш той да е твоя хирург!

i_ani 3rd August 2008 15:11

Цитирай:

Първоначално написано от olqlq
така понеже никой не иска да изкаже мнение по въпроса ще го направя аз :) След много четене разбрах,че най-добрит майстор на нослетата в БГ е Емил Георгиев :P Свидетелство за това е и съвършеното носле,което е направил на Ани :1203: С него тя прилича на кукла Барби :)

Благодаря ти , мила :1252: :girl_kiss2: , но мисля че Reason е прав :1246:
И от моя док има много доволни и недоволни .
Важното е , че аз като видях за първи път , усетих че той е моят ДОК :D (може и банално да звучи , но е факт ).

olqlq 3rd August 2008 15:29

много сте готини и много ви благодаря,така е не бива да прибързвам,трябва да изчета всичко и тогава да констатирам :roll:

i_ani 3rd August 2008 15:43

Цитирай:

Първоначално написано от olqlq
много сте готини и много ви благодаря,така е не бива да прибързвам,трябва да изчета всичко и тогава да констатирам :roll:

:2043:

sisiapostolova 5th August 2008 18:38

въпрос на късмет...май тука в БГ е така ...

myrti6a 5th August 2008 19:47

сиси мисля 4е те видях на живо и нослето ти е просто перфектно :2043: .още повече се надахах да се оперирам при доцента. :2020:

sisiapostolova 6th August 2008 10:40

муртиша къде ме видя бе милинка....
а за моето носле има още какво да се желае

myrti6a 6th August 2008 16:21

в Приморско на един бар.беше с лилави спортни боти, лилав топ и къса пола.почти съм сигурна че беше ти и ако е било така можеш да бъдеш сигурна че нослето е No.1


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:29.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.