Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Устни (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=27)
-   -   устни (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=8606)

плешивата певица 17th April 2009 16:07

[quote="Francoise"]Охо,перфектна новина и аз последно се спрях на TEOSYAL :) Как ти го сложиха - с упойка,крем,гел, как > Боля ли?[/quote Предложиха ми местна упойка,но аз отказах.Намазаха ми устните с крем,стоях с него 20 мин.Боли, това е истината, но се търпи.Прагът на болка при мен е доста голям, но те съветвам да ти сложат упойка.Този филър е доста концентриран-като желе е, малко повече боли от слагането на предния.Нямах никакви хематоми след това и освен това ми направи впечатление,че с 1/2 от този се получи ефекта на цяла ампула от Сърджидерм 30,но.....всеки организъм е различен.....!

Francoise 17th April 2009 20:04

плешивата певица, много ти благодаря. Сега и снимки ако сложиш :oops:

nikitta_pl 17th April 2009 21:44

Цитирай:

Първоначално написано от apoklistika
Дани, правилно казваш :) Аз на Сисито исках да се скарам, че тъй неразумно препоръчва :) Снимки на мацките тук, дето са имали проблеми и аз не съм гледала, по- миналата година обаче изживях ходенето по мъките на моя много близка приятелка заедно с нея. За няма и месец дясната половина на горната й устна стана двойна и почти неподвижна, ей така от нищото, чак 5-6 години след инжектирането. Отиде с идеята да запълва другата половина, за да стане симетрично, което доктора категорично й отказа, междувременно и долната започна да се криви. Тогава реши да го маха, маха го в продължение на месеци- наведнъж не става. И всеки път същите болки отново и отново. Каза, че болката от слгането на цици е несравнима с тази. След като успяха да го изчистят и остана почти без устни, реши да направи липофилинг. Дали обаче заради стресираната тъкан или заради нещо друго, почти нищо не се абсорбира и до ден днешен е с толкова огромна уста, колкото и след запълването. Мен лично само от това ме е страх, че независимо колко години са минали, няма гаранция, че един ден няма да се събудиш с двойна уста например :1246:

как така е с толкова огромни устни като след запълването-от липофилинга или от силикона.нещо не разбрах от какво е останала с големи устни-след толкова рязане не й ли се оправи устата. :roll:

apoklistika 17th April 2009 22:51

След ваденето на силикона, направи липофилинг, от който почти нищо не се абсорбира. И сега, след липофилинга са толкова големи, колкото бяха и със силикона, да не кажа и по- големи- просто количеството мастна тъкан, което се очакваше да се резорбира, не се резорбира- всичко си остана.

sisiapostolova 18th April 2009 02:54

Цитирай:

Първоначално написано от apoklistika
След ваденето на силикона, направи липофилинг, от който почти нищо не се абсорбира. И сега, след липофилинга са толкова големи, колкото бяха и със силикона, да не кажа и по- големи- просто количеството мастна тъкан, което се очакваше да се резорбира, не се резорбира- всичко си остана.

баси късметлийката

nikitta_pl 18th April 2009 11:26

Цитирай:

Първоначално написано от apoklistika
След ваденето на силикона, направи липофилинг, от който почти нищо не се абсорбира. И сега, след липофилинга са толкова големи, колкото бяха и със силикона, да не кажа и по- големи- просто количеството мастна тъкан, което се очакваше да се резорбира, не се резорбира- всичко си остана.

горкото момиче, тя как се възприема. поне е със собствена тъкан :roll: ти спомняш ли си при кого успя да го изчисти силикона. само при един лекар или всеки път при различни. аз затова не искам абсолютно нищо да слагам в устните си.представям си какво е изживяла. наиситна е много, много тежка интеревенция, ако искаш да се маха много-при лека интервенция възстановяването става бързо, но когато искаш да изчистиш наведнъж много-болките са неописуеми... :?

ALEXIA 18th April 2009 11:44

Здравейте, момичета!

След като изчетох огромно количество инфо по въпроса с уголемяването на устните с временни филъри (най-вече тук, във форума) се реших да отида на консултация :roll: . Идната седмица, при д-р Радина Денкова (все пак реших да е при по-опитен/известен дерматолог). Извадила съм си списък с въпросчета, които да й задам (пак оттук), НО ме притеснява факта, че може да не са изцяло реалистични отговорите, които ще ми даде. Затова пак прибягвам до мнението ви, което от позицията на "препатили" и опитали, е важно за мен. Тези, които ме интересуват най-вече са:
1. Ще има ли видими следи веднага след интервенцията 9питам, защото не мога да отсъствам от работа и мисля да го направя преди началото на работния ден или през обедната почивка)?
2. Много възможни ли са отоци и синини (искам 1 мл. Restylane Lipp - за двете устни; моте са си обемни по принцип, но искам малко повече :? )
3. Има ли вероятност 3-4 дни след манипулацията (която мисля да бъде в края на април) да се появят някакви (каквито и да е) усложнения, видими неравности и т.н. неща (питам, защото ми предстои да присъствам на 3 мероприятия, на едно от които ще съм в центъра на вниманието :? )

Много благодаря предварително за отделеното време :2046: и се надявам, че ще ми помогнете за N-ти пореден път (въпреки, че съм тук от скоро, чета мненията от доста време и ми помагат наистина).

apoklistika 18th April 2009 11:54

При един лекар го чисти, д-р Бранко Глушац в Хърватия.
За възприемането... никак, как да се възприема, като ужилена от пчела е :? Не било невъзможно да се намали, но тя засега отказва категорично каквато и да е интервенция.

nikitta_pl 18th April 2009 12:55

Цитирай:

Първоначално написано от apoklistika
При един лекар го чисти, д-р Бранко Глушац в Хърватия.
За възприемането... никак, как да се възприема, като ужилена от пчела е :? Не било невъзможно да се намали, но тя засега отказва категорично каквато и да е интервенция.

В Бг отказваха ли подобна интервенция-между другото тук, в Бг, рядко някой се захваща с тази процедура :? аз обикалях като побъркана и малко бяха тези, които изявиха желание да ми помогнат. много ми е жал за приятелката ти...
:cry:

apoklistika 18th April 2009 14:04

Тя си е от Хърватия, никога не й е идвало на ума да търси някой в България. А за отказването, тук също двама преди този не се наеха- въобще оставам с впечатлението, че не е по силите на всеки доктор тази процедура.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:38.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.