Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Мечта 23rd June 2013 12:45

ai6erasimova , писала съм Ви на лични, но не ми отговорихте. Първия ми въпрос е за цена на първична операция при д-р Дилбер. Нелка се включи, но разбира се ориентировъчно. Посочила сте и сайта на доктора, но аз освен на български и на английски на друг език не мога да му пиша. Има ли кой да преведе написаното?
Извинете ме останалите, че в темата дискутирам лични въпроси.

Elly Stefanov 23rd June 2013 12:46

Цитирай:

Първоначално написано от Мечта (Публикация 789392)
Не знам дали комплиментите за носа продължават да ти носят радост, но след тази операция - много ти отива. Браво на д-р Дилбер.
Аз също мисля да се насоча към него. Нелка, можеш ли пак да напишеш цената за първа операция, ако я знаеш. Коментирахте още двама хирурзи и аз се обърках.

Доктора работи с няколко болници и цената варира според лукса на болницата. Аз избрах най-евтината болница - Етика, която се намира на една спирка разстояние от кабинета на доктора. За първа операция цената ми беше 3000 евро или 7000 лири, които включват операцията, болничните такси и престоя за една вечер. Консултациите са безплатни!

Аз се прибрах във Варна, вчера доктора ми махна конците. Не бяха заеастнали някои напълно и леко ме заболя и се разкърви, аз понеже лежах и не разбирах какво ми правят малко се разревах от болка и страх :)
Доктора предложи да ми сложи пак лепенки заради пътя, да се чувствам по-сигурна и приех на драго сърце. Преди малко си ги махнах, сега ще вляза в банята да си отмия последната засъхнала кръв и ще пусна снимки. Помолих доктора да ми прати снимките от консултацията преди операцита, за да видите колко е фрапантна разликата.

Помолих доктора за епикриза, смятам да я занеса на преводач и превода да го дам наличната лекарка за досието ми - за всеки случай :)

И едно лично впечатление - доктора е супер, нямам думи да го опиша колко е добър и човечен, според мен е и страхотен специалист. Мисля, че извадих голям късмет с него :girl_flirt:

Мечта 23rd June 2013 12:56

Elly Stefanov и Нелка, благодаря ви!
Аз планирам първо среща с него и обсъждане и след няколко месеца операция. Ако имам въпроси ще пиша на лични.
Чакам снимки с нетърпение.

rimi 23rd June 2013 16:14

Цитирай:

Първоначално написано от ai6erasimova (Публикация 789402)
Momi4eta napravete pravilniya izbor nossa e nesto mn vajno asmoga da vi da dam siveti as poznavam mn hirurzi ne vsi4ki sa dobri v taya nasoka

Айше можеш ли да ми кажеш какво е мнението ти за Авшар като доктор

rimi 23rd June 2013 16:17

Момичета ,дайте ми съвет сега на 12 ,като отида в Истамбул да си запиша ли час за консултация при Диобер ?

titi1 23rd June 2013 16:22

така и така ще ходиш, може да вземеш час, да чуеш още едно мнение.
Но да не вземеш да се объркаш нещо. Дала си маса пари на твоя доктор и ще настояваш да поправи и дооправи нослето. Така като слушам момичетата тук, турците не са като нашите доктори, искат да докарат всичко до успешен край.

Elly Stefanov 23rd June 2013 16:28

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 789417)
Момичета ,дайте ми съвет сега на 12 ,като отида в Истамбул да си запиша ли час за консултация при Диобер ?

Рими, толкова ли е зле положението? Според мен отиди на консултацията си и ако не си доволна или имаш съмнения, на място помоли жената с теб да се обади на Дилбер, сигурна съм, че още същия ден ще те прегледа, и без това кабинета му ще ви е по път.

Аз още не съм влизала в банята да се приведа в човешки вид след пътя, така му отпуснахме края, че отидохме двама човека с един куфар и се върнахме с още 3 чанти. В Истанбул е обратното на България - храните и напитките са много скъпи, особено по заведенията - две кафета и една кола в заведение в центъра на квартал ни излезе 15 лири (12 лева), но пък стоките за дома и дрехите са на половина от цените при нас, а разнообразието е огромно. Върнахме се с багаж, сякаш се пренасяме в нов дом :) та още мия, пера и подреждам.

rimi 23rd June 2013 16:30

Тити дано да си права че направо съм се побъркала вече Много ми се попариха надеждите този път мислих че е за последно дано да има решение на проблема А евентуално ако искам да отида на консултация при Дилбер как ставаше записването

titi1 23rd June 2013 16:34

Рими, не се отчайвай, трябва да намери решение твоят доктор.
Успокой се, малко остана, ей го 12-ти наближава, ще ти предложи вариант, така си мисля, не вярвам да допусне да останеш недоволна накрая, а и докторите си имат този спортен хъс...ако се сещаш какво искам да кажа.

rimi 23rd June 2013 16:37

Абе не е толкова зле положението но аз вече съм станала пълен ненормалник отгоре на костта си има проблем надявам се да е поправим Нямам търпение да идва 12 да видя какво ще ми кажат Сега съм на море с децата и вярвайте ми не мога да се зарадвам като хората Ели чакаме с нетърпение снимките на Нелка вече ги видях страхотен е станал Нели още е спаднал и е стана доста финичък


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:36.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.