Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

zara_6666 27th May 2013 18:58

Вече ме хвана страх след като прочетох написаното от рими,защото аз съм си същата,искам перфектен нос,но маѝ това не е възможно.Направо не знам какво да правя....дали да дам хиляди и пак да не съм доволна или да си остана така и да похарча парите за друго....така и така все ще има нещо което няма да ми харесва:looking_at_mirror:Писна ми от този глупав нос!Коѝ дявол ме накара изобщо да си го коригирам:girl_cry:Сега като се замисля не е бил грозен ами всичко е било в моята глава проста и е жалко да търпиш толкова болка и да хвърлиш хиляди на вятъра.Съгласна съм и виждам всеки ден по улиците и по заведенията хора с много големи и грозни носове,но моят съвсем не беше толкова зле и сега като съм се хванала на хорото трябва да го изиграя пък вече нямам сили.И днес на работата една колежка(не знае че преди е бил друг) като каза какво чипо носленце имаш....веднага отклоних темата,защото аз пък никога не съм искала чип нос и ми стана супер криво,защото на мен не ми отива такъв а някои искат точно това...а извивката тотално ще ме довърши:girl_cry:

Elly Stefanov 27th May 2013 19:00

Зара, не говори така, отчайваш и мен :( при кой си се оперирала, че не се харесваш? Проблеми с дошането имала ли си?

Pufpaf 27th May 2013 19:19

Аз бях написал нещо точно в тази посока и за някои от нещата, които zara е споменала, но някой неадекватен модератор, който сега се крие и не знае какво да каже ми е изтрил мнението, което беше към rimi за първият и пост от последните два.

Nose 27th May 2013 19:51

Нещо е станало тук,но не схванах какво? :2016:

Pufpaf, много ли е сложно да напишеш на две,на три отново,поне да знаем за какво иде реч?
А ако мод. са изтрили написаното,верно е много глупаво така...

Рими,съжалявам,че не си доволна от резултата!
Вече не знам какво да си мисля,тотално съм объркана!Да се вярва,или не И на турските хирурзи?

Pufpaf 27th May 2013 20:13

Не искам да ви занимавам с моите лични драми, но ми е трудно да го приема, написаното беше повече от 10 реда, и аз когато пиша може и да ви е смешно това, което ще кажа, но го правя с душа и сърце и ме боли, защото няма причина и точно и за това този, които го е изтрил мълчи сега, а беше положително и смилено мнение. То аз и да се опитам да го напиша пак няма да е едно към едно, защото когато пиша мисълта ми идва на момента и не в въпроса да го напиша пак, не че няма да мога, а защо така постъпиха и то без никакво обяснение.

Нелка 27th May 2013 20:16

Лелее, хора, какво ви е ударило?...
:2016:

[B]

Пуфпаф, отдавна няма модератор във този форум. Ила хиляди глупости, за които сме се молили да бъдат изтрити, но на са бивали..
Сигурен ли си, че не е станало някакъв фал с публикуването?

Рими, от Бургас до Истанбул е най-кратко. Аз засякох 5 часа навръщане. Ти защо си се психясала така? Нослето ти е толкова хубаво!!! А знаеш колко сложен ти беше носът след първото рино, не ти ли обясни Авшар , че всяка ревизия е с непредвидим резултат? Мен Дилбер доста обстойно ми обясни, че след всяка следваша ревизия % на успеваемост спада с 20%. Т.е. ако при първо рино може да гарантира близо 100% краен резултат, в моя случайми каза, че пада на 60%. И ако трябва да бъда честна, резултатът е точно такъв, какъвто ми обеща. И аз се надявах на чудо, ама нейсе.

Хора, знам, че много сме изстрадали и искаме... имаме право на перфектни носове. Но трябва да бъдем честни и пред себе си и пред операторите, че в нашите случаи това е почти невъзможно.

Аз също имам забележки по носа си, но смятам ревизията си за повече от успешна. Проблемите, които най-много ме тормозиха, бяха успешно коригирани. Имам едно калциране, и едно прищипано хрющялче, което стои като пъпка. Това са ми забележките. Но не знам дали изобщо ми се разбутва отново заради такива подробности.
Не е ли по-добре да се радваме, че генерално носовете ни са в пъти по-добре, от колкото да изфирясваме за глупости? Освен това, до колкото съм чувала, турските хирурзи си коригират грешките. Може би за това Авшар те вика след 2 месеца пак - следи възстановяването ти. Мисля, че трябва да си спокойна - там много си държат на имиджа, не си позволяват недовеолни клиенти.
Ако не ти е проблем направи снимка да видим това хлътване?

Зара, за мен твоя нос е супер. Казвала съм ти го, аз не бих се подложила на ревизия в твоя случай. Но решението си е абсолютно лично и тук бихме те подкрепили ако не си доволна от носа си.



Избийти си мислите за перфектни носове веднъж за винаги!! Ревизиите в ринопластиката са най-сложните естетични операции, най-вече заради невъзможността да се предвиди резултата. Знам, че е кофти, но така стоят нещата при нас, ревизионерите...

rimi 28th May 2013 00:03

Нелка пак много точно си го казала а явно аз малко съм ви заблудила не че не съм доволна от резултата той е идеален като се има предвид на какво приличах но и аз кото Нелка имам дребни недостатъци е те ми бодат очите толкова мъничко е трябвало за да бъде перфектно Но доктора е много внимателен и загрижен и това ме успокоява до някъде може би ако бях за първи път при него сега щях да се радвам на уникален нос защото дъм виждала негови носове много са изпипани ама не ги е пипал и никой друг преди това

Nose 28th May 2013 07:37

А аз се чудя защо Катя не влезе изобщо да напише как е минало при нея?

Нелка 28th May 2013 10:37

Рими, аз съм убедена на 1000% , че Авшар е дал всичко от себе си и това не е недоискусуряване. Специално моя док беше притеснен, че аз съм му първа пациентка от Бг, а пък съм с толкова сложен нос - убедена съм, че е дал всичко от себе си на масата. :)
Но няма начин при ревизия да няма косур - носът си зараства на къде си иска. Аз вярвам, че ако чак толкова ти вадят очите тези косури, могат да се коригират след време. Тук ще си позволя лично мнение обаче - този път изчакай повече от година, сигурна съм, че може да живееш с този нос. За мен е от голямо значение до каква степен се е е възстановил носа от предната оп, за изхода от ревизията.

Ноус, имаме новини от Катя, че е ок, харесва се, но няма нет. Щяла да пусне снимки като се върне от Турция.

titi1 28th May 2013 11:05

Цитирай:

Първоначално написано от Нелка (Публикация 788004)
Рими,
Но няма начин при ревизия да няма косур - носът си зараства на къде си иска.

Защо да няма начин?


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:19.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.