Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Д-р Заякова, "Камий" (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=1479)

Estel 11th February 2008 11:23

Цената се заплаща на участъци . Аз платих 3200 лв. За бричове и паласки цената беше 2400 лв . Аз реших да си направя и на корема не че имах нужда , но реших че след като ще се подлагам на тази процедура като ще е гарга да е рошава . Няма да съжаляваш ако отидеш при нея , страхотна жена. :)
Между другото Заякова също си е правила липосукция и тя много добре знае как се чувства човек след това . Един месец трябва да си почиваш и след това е много хубаво да ходиш на масажи , но тя сама всичко ще ти обясни. Само не я питай за нейната липосукция , знам го от друго място.

The Princess 11th February 2008 11:46

Аз имам операция при нея на 26.02.(увеличаване на бюст) и доста се страхувам...искам да вися снимчици на нейни творения.Ще се радвам,ако някой сподели...

ev4eto 11th February 2008 13:25

estel, много ти благодаря!Много си изчерпателна!аз искам само на паласките и май ще се наканя да отида при нея!всички много я хвалят,дано и аз остана доволна! още веднъж ти благодаря! А ти как си? как се чувстваш след операцията! Възтанови ли се вече?

Estel 11th February 2008 14:43

Усещането че си променил нещо в себе си което ти е пречело е незаменимо. Чувствам се прекрасно и не съжалявам ,че го направих.
При мен нещата не бяха много зле , най- много исках да се лиша от бричовете си не бяха големи но предполагам знаеш как е една жена науми ли си, че нещо й пречи по добре да го махне. Нямам странични ефекти което е по важно и сега се чувствам по добре в собствената си кожа. :dirty_dance: :dirty_dance: :dirty_dance:

Единственото досадно нещо ми беше , че трябваше да ходя цял месец с някакъв стегнат колан . С него лягаш с него ставаш , мъжът ми как ме изтърпя не знам. Но в името на красотата на какво ли още не сме способни ..................Смятам и гърдите да си направя при нея но още не съм решила кога. Не бих я заменила за нищо.
Между другото когато реших да си правя липосукция , не съм търсила консултации при други лекари. Още от първия път отидох при Заякова и тази жена ми грабна вниманието от първия път. Не съжалявам ,че се доверих на интоицията си . Не искам да си натрапвам моето мнение на когото и да било ти сама трябва да решиш при кого да отидеш.Успех

ev4eto 11th February 2008 15:21

Много се радвам за теб ,мила!Дано и за напред всичко да е все така хубаво!Аз преди няколко дена ходих до София пи доц.Евстатиев за консултация!Аз съм от Бургас и отидох до София специално за това и честно да ти кажа не останх мн очарована нито от клиниката,нито от отношението и...Продължавам да търся!Да не забравя да спомена и че 1 консултация е 45лв. и че освен самата операция,леглото и упойката трябва да платя на доцента 500лв само за това,че съм избрала именно той да ме оперира. :twisted:


А ти от каде си? От Варна ли си? :2015:

Estel 11th February 2008 17:12

Да от Варна съм , и това улеснява избора ми .

А тези 500 лв защо трябва да ги плащаш, нещо не мога да разбера.
Той няма ли си някаква тарифа точно и ясно колко струва процедурата.
:?: :?: :?:

diastemma 11th February 2008 21:26

Tова е такса, определена от болницата, за избор на лекар. Отива в касата на болницата.

ev4eto 11th February 2008 22:50

Незнам точно каква е тази такса!До вратата на кабинета на доцента има едно ценоразписче,на което пише,че ако избереш да те лекува еди си кой лекар трябва да заплатиш съответната тарифа!

Меги 19th February 2008 15:20

Здравейте .Някой знае ли как вървят размерите на PIP.В смисъл поредни номера на кубиците?Много ще съм ви благодарна ако някой ми каже, че нещо ми се разминава информацията или е непълна.Намерих едни таблици но те са на английски а аз този език не го владея и пак не ми стана ясно.

Stefiela 25th February 2008 12:15

Цитирай:

Първоначално написано от The Princess
Аз имам операция при нея на 26.02.(увеличаване на бюст) и доста се страхувам...искам да вися снимчици на нейни творения.Ще се радвам,ако някой сподели...

Направила си добър избор , няма смисъл да се страхуваш , аз също се оперирах при нея и съм много доволна .
Успех на 26-ти и после да се похвалиш :wink:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:27.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.