Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Д-р Заякова, "Камий" (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=1479)

Dessislava 14th December 2012 15:44

Жени,успех с мазането и да се похвалиш с отличен резултат след време!:good_luck:

Жени 14th December 2012 16:43

Цитирай:

Първоначално написано от desislavaangelova9910 (Публикация 780648)
Жени,успех с мазането и да се похвалиш с отличен резултат след време!:good_luck:

Благодаря Деси......ще разказвам

ina.ina 14th December 2012 20:06

По-малко ще се гледате и по-точно вглеждате, милички. Няма как, така е в началото. Хич няма да се плашите. Между другото и аз се мажех с Контратубект, но редовно първия път, а втория се зарязах набързо с мазането. Няма разлика обаче.
Надявам се да съм ви подействала успокояващо. :D ;)

Жени 17th December 2012 11:27

Цитирай:

Първоначално написано от ina.ina (Публикация 780662)
По-малко ще се гледате и по-точно вглеждате, милички. Няма как, така е в началото. Хич няма да се плашите. Между другото и аз се мажех с Контратубект, но редовно първия път, а втория се зарязах набързо с мазането. Няма разлика обаче.
Надявам се да съм ви подействала успокояващо. :D ;)

Инче да ти кажа ,че от близо 5дена се мажа с контрактубекс и забелязвам промяна в цвета на белега освен това редувам и с Бионект силвър спрей на едната имам още коричка на другата падна,но взе да бледнее с всеки изминал ден така ,че има надежда:)

ina.ina 17th December 2012 19:20

Цитирай:

Първоначално написано от Жени (Публикация 780709)
Инче да ти кажа ,че от близо 5дена се мажа с контрактубекс и забелязвам промяна в цвета на белега освен това редувам и с Бионект силвър спрей на едната имам още коричка на другата падна,но взе да бледнее с всеки изминал ден така ,че има надежда:)

Е, браво, радвам се да го чуя. :) Ама при вас не надежда, ами гаранция ще има промяна на белега - толкова сте пресни още ...

Dessislava 18th December 2012 00:10

Жени,имаш ли идея с какво мога да почистя сивите петна по кожата,които ми оставя Bionect Silverspray?Преди да пръсна от спрейчето дезинфекцирам с Живасепт спрей/по съвет на доктора ми/.

Жени 20th December 2012 11:53

Цитирай:

Първоначално написано от desislavaangelova9910 (Публикация 780735)
Жени,имаш ли идея с какво мога да почистя сивите петна по кожата,които ми оставя Bionect Silverspray?Преди да пръсна от спрейчето дезинфекцирам с Живасепт спрей/по съвет на доктора ми/.

Деска,аз дезинфекцирам с кислородна вода и където остава от спрея почиствам с нея и не ми остават петна

Dessislava 20th December 2012 12:58

Жени,ще опитам с кислородната вода.От сутиена сивите петна излизат на 30 градуса и на кратка програма.А по кожата е трагедия.Незнам дали не си внушавам,но при къпане е най-зле.Тогава стават по-тъмно сиви петната:?Дали вода и сребро нещо не взаимодействат...химията съм я позабравила:2045:

Desy_Stz 5th January 2013 16:54

Здравейте на всички!
Искам да попитам - реших да си направя операция на гърдите за оправянето им след раждането ми. Спрях се на д-р Заякова - Варна и избрах кръгли импланти високо профилни на Макган 375 куб.
Искам да попитам, аз съм висока 169 см. и в момента съм с чашка В, но гърдите ми са отпуснати, дали не трябва да сложа например 400 или 425 куб.? Искам все пак да имам по-голям и добре сложен бюст и много се притеснявам да не сбъркам кубиците!

Шоки 6th January 2013 10:01

Слагай по-големите.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:42.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.