Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Д-р Заякова, "Камий" (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=1479)

mimka85 31st October 2016 23:34

Здравейте, момичета. Някой може ли да се включи с " прясна" информация за цените при Заякова и дали е доволен от резултата.

Caprice® 24th November 2017 02:14

Почти година след интервенциите ми при нея, и гледайки снимките от "преди" и "след" (когато събера сили ще кача материал, след малко качвам гърдите) , имайки предвид че обърнах процеса консултация-манипулация т.е. след манипулацията потърсих второ мнение съм доволна от резултата постигнат по отношение на абдоминопластиката. Все още посещавам консултации за да определя резултата от гърдите. Въпреки това, дали от грешка в комуникацията /очакванията/представите идеята за бюста,който очаквах по отношение на имплант,корекция на ареола не беше задоволителен. Може би защото Natrelle бяха прекалено нови 2016 година или аз не бях достатъчно конкретна и настоятелна в обяснението си, съветвам да работите с конкретни снимки (т.е. ефекта,който желаете да постигнете) и дали това е постижимо в ситуацията ви.

wanesia 27th November 2017 12:50

Здравейте, красиви момичета, мина вече месец от повдигането ми на бюста при доктор Заякова, изключително съм доволна от резултата и отношението към мен. Докторката ме спечели още на консултацията. Разбира се, че имаше и болки и дискомфорт, но всичко си заслужава когато се погледнеш. Винаги бих препоръчвала доктор Заякова, а и планирам блефаропластика пак при нея СЪС СИГУРНОСТ.

Зори 8th December 2017 18:13

Здравейте и от мен!
от личен опит мога да кажа, че повече за нищо на света няма да стъпа в тази клиника!
Много не приятно впечетление ми направи самото държание на д-р Заякова , дори и при консултацията... исках колкото се може по скорошна дата да ми даде за операция , защото имах заминаване за чужбина, отговорът и беше - " Да,да то вие все за чужбина заминавате, и все много бързате " и някакви такива глупости взе да дрънка...
случеят ми е следния:
първата ми операция беше поставяне на импланти, след месец и полувина десният ми имплант се свлече на долу, а левият беше изкривен от вътрешната страна на гърдата.
втората операция беше за корекция, което излезе по не споучлива дори и от първата!!!
след месец левият ми имплант се свлече на долу, и след още месец и десния. грозна гледка...
сега вече ме е страх да се доверя на такива прехвалени доктори , който само имената им са големи, а уменията са ги сложили на втори план!!!

ina.ina 9th December 2017 09:33

Цитирай:

Първоначално написано от zorka6orka (Публикация 812446)
Здравейте и от мен!
от личен опит мога да кажа, че повече за нищо на света няма да стъпа в тази клиника!
Много не приятно впечетление ми направи самото държание на д-р Заякова , дори и при консултацията... исках колкото се може по скорошна дата да ми даде за операция , защото имах заминаване за чужбина, отговорът и беше - " Да,да то вие все за чужбина заминавате, и все много бързате " и някакви такива глупости взе да дрънка...
случеят ми е следния:
първата ми операция беше поставяне на импланти, след месец и полувина десният ми имплант се свлече на долу, а левият беше изкривен от вътрешната страна на гърдата.
втората операция беше за корекция, което излезе по не споучлива дори и от първата!!!
след месец левият ми имплант се свлече на долу, и след още месец и десния. грозна гледка...
сега вече ме е страх да се доверя на такива прехвалени доктори , който само имената им са големи, а уменията са ги сложили на втори план!!!

Както ти го описваш/казваш - свличане надолу на имплант - не съм чувала. Освен да са надмускулно? Обаче кой сега поставя по този метод? :2005: А ти спазва ли всички препоръки за пазене в следоперативния период - сутиен, невдигане на тежко, невдигане на ръцете повече от 90 градуса и т.н.?

Зори 9th December 2017 11:53

Ооо повярвай ми , има случаи с изпаднали 2-3 см. надолу импланти.Дори самата докторка като ме видя- постави тази диагноза!
Спазвах всичко казано от нея...
подмускулно са ми имплантите!
при първата операция само десният ми имплат беше изпаднал , а след втора операция /уж за корекция/ стана по страшно - и левия тръгна надолу месец след операцията , малко след това десния също :(
Тя дори пак ми заговори ,да съм си запиша час за трета операция :О що за наглост... два пъти ми сасипа гърдите тази жена!
моята първа операция беше малко по сложна - повдигане на млечни жлези, леко обиране на излишната кожа и импланти, явно вообще в това не и е силата!

El_83 9th December 2017 19:56

Тези, които са с повдигане, как са белезите при вас?
При мен всичко вървеше прекрасно, докато доктора не реши да махне коричките...На вертикалните разрези от ареолата надолу, бяха станали ранички с корички в горната част, където се събират и в долната където се събират.
След като махна коричките там станаха отворени ранички :( През 3 дни ходех на превръзки, мазаха ме с лекарство....Сега остана само една отворена, и много ме притеснява.
Доктора каза, че това е от кожата и от тежеста на импланта ( 405 кубика)
При вас как беше? Все си мисля, че ако не ги беше отчупил щеше да се оправят по бързо :(

Шоки 9th December 2017 21:44

Цитирай:

Първоначално написано от Зори (Публикация 812454)
Ооо повярвай ми , има случаи с изпаднали 2-3 см. надолу импланти.Дори самата докторка като ме видя- постави тази диагноза!
Спазвах всичко казано от нея...
подмускулно са ми имплантите!
при първата операция само десният ми имплат беше изпаднал , а след втора операция /уж за корекция/ стана по страшно - и левия тръгна надолу месец след операцията , малко след това десния също :(
Тя дори пак ми заговори ,да съм си запиша час за трета операция :О що за наглост... два пъти ми сасипа гърдите тази жена!
моята първа операция беше малко по сложна - повдигане на млечни жлези, леко обиране на излишната кожа и импланти, явно вообще в това не и е силата!

Щом два пъти не се е справила НЕДЕЙ ДА ХОДИШ ПАК ПРИ НЕЯ. То даже втория път е могло да премислиш, но хайде.

Зори 11th December 2017 09:31

както каза, за нищо на света вече няма да стъпя в тази клиника...
постъпих наивно и повярвах,че тази д-р Заякова е наистина много добър специалист, но уви....
искам просто да го кажа тук в този форум, момичетата които са решили да легнат под ножа , точно в неината клинника , да си имат едно на ум за нея!

Шоки 12th December 2017 09:53

Цитирай:

Първоначално написано от Зори (Публикация 812461)
както каза, за нищо на света вече няма да стъпя в тази клиника...
постъпих наивно и повярвах,че тази д-р Заякова е наистина много добър специалист, но уви....
искам просто да го кажа тук в този форум, момичетата които са решили да легнат под ножа , точно в неината клинника , да си имат едно на ум за нея!

Правилно постъпваш. Всички грешки трябва да се казват.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:04.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.