Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Rabiosa 20th July 2013 15:37

Цитирай:

Първоначално написано от extatic79 (Публикация 790722)
Rabiosa ti kolko rinoplastiki imash ili e samo edna?

Цели три. Последната е успешна. По-назад съм пускала снимки преди и след. А на въпроса дали има добри хирурзи тек, които не знаем, отговора е НЕ. Все пак не зная какъв е случая ти, ако искаш пусни снимки на ЛС, за да ти кажа дали наистина е толкова зле положението или е в твоята глава. При всички положения ревизиите са най-трудни, така че внимавай при избора си.

extatic79 20th July 2013 16:10

Da shte napravia edna snimka da me vidite :-))) kakuv rezil i pri tova sum praven v Shveicaria no uvi ne me napraviha bih kazal che beshe dori ispadnah chak v depresia tolkova biah shokiran sega mnogo triabva da vnimavam za 4-tata

ai6erasimova 20th July 2013 16:14

Da trabva da vnimavate mnogo da napravite pravilen izbor moje i v tursiya da idvate ako iskate

extatic79 20th July 2013 16:58

Rabiosa s goliam zor namerih snimkata ti ... ami niamam dumi- naistina nosa ti e PREKRASEN pone as taka go namiram a po profesia sum hudojnik, to i tova mnogo me izmuchva che nie hudojnicite vijdame neshtata mnogo poveche ot ostanalite makarche to kogato edno neshto e krivo... si e krivo :-))) No ti si Super! Bi li mi kazala kakvo ti e imalo na nosa predi operaciata? Zashtoto taka na snimkata dori nemoga da razbera che si se opperirvala ta da ne govorim che e bilo za 3-ti put.

extatic79 20th July 2013 17:05

...as puk sum se tolkova naplashil che neznsm dali Emre niama da mi otkaje ama shte gledam da se svurja s nego... Ti *-tata operacia na kolko vreme ia napravi? Chaka pulnata godina ili malko po-rano?

extatic79 20th July 2013 17:17

keery ti na koia operacia si? As kato gledam mai as sum s nai-mnogo :-( Za cerkes mi kazaha che e stanal Profesor minalata godina i e hodi i obuchava dosta hora

Rabiosa 20th July 2013 18:27

Благодаря ти! Аз ти писах и на лични, не видях, че тук си писала. По принцип трябва да изчакаш поне година до следваща операция. Аз изчакар 2 (с 300 зора). Защо си мислиш, че Емре Илхан ще ти откаже....ако ти откаже ще е защото нямаш нужда от операция. За друго не отказва.

extatic79 20th July 2013 18:50

2 godini napravo neznam kak si go napravila- mojebi ne e bil tolkova zle , as s goliam zor chakam da mine ednata godina i da se operiram izobshto nemoga i da si pomislia da chakam...A inache mislia che mi triabva doktor s mnogo goliam opit v povtornite revizii che inache ne se davam... Niakoi kazvat che i sled 10-tia mesec veche mojelo da se operira...

extatic79 20th July 2013 19:13

i as ti pisah na lichna, ami da shte gledam do godina da se operiram che niama kak da izdurja do 2 godini ... mnogo stres prosto. i tozi stres doide v goliama stepen ot cikatriksa koito mi napraviha- as dori ne biah chuval che e mojelo da se kusa kojata taka pri otvarianeto na nosa :-( I na vsichkoto odgore dori i ne mi kazaha do svalianeto na shinata...choka beshe totalen. Dano samo sledvashtia da moje da mine pod cikatriksa za da stigne do gore...

кукумицинка 20th July 2013 19:15

Извинявам се, но нещо против пишещите във форума да пишете на кирилица или да използвате кирилизатор? Ужасно е мъчително за четене, а и не е разрешено според правилата.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:50.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.