Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

ai6erasimova 18th September 2014 20:37

Цитирай:

Първоначално написано от ai6erasimova (Публикация 789362)
Mmm pri kogo mislite da se operirate sled treta operasiya

Zdr as moga da pomogna na vseki pri kogoto iskate poznnavam vsi4kite za sivet moje da se svirjete 00905312487950 ai6erasimova@abv.bg

ai6erasimova 18th September 2014 20:41

Ako se interesuvate ot nesto svirjete se s men ste vi obesna vsi4ko podrobno operasiyona sestra sim vlizam v operssiite

want 19th September 2014 13:09

Цитирай:

Първоначално написано от Мечта (Публикация 800630)
Е, не... с този номер в тази тема няма да минеш!

.

Tи май се обърка тотално :)
Като ви чета на някои коментарите ме напушва такъв луд смях, че направо се чудя на тази жена как изобщо ви помага ...

swony 19th September 2014 14:56

Аз също съм объркана... Просто търся координати и малко инфо

Мечта 20th September 2014 06:58

Цитирай:

Първоначално написано от want (Публикация 800646)
Tи май се обърка тотално :)
Като ви чета на някои коментарите ме напушва такъв луд смях, че направо се чудя на тази жена как изобщо ви помага ...

Не разбирам какво провокира това отношение. Ако нещо в написаното от мен не ти харесва, това е съвсем естествено и няма нищо лошо. Пропускай постовете ми, както ще направя и аз с твоите.
Ако имаш опит с турските хирурзи можеш да го споделиш. Предполагам ще е полезно и интересно за другите. Освен това е по-зрелият начин за търсене на внимание.
В случай, че желанието ти е просто да "скапеш" темата, аз няма да ти партнирам в това.

swony, писах ти на лични.

want 20th September 2014 20:13

Да търся внимание ?? хахаххах казвам ти ,че си тотално объркана. На такива с безумни мнения като твоите, няма какво да помагам. Само се чудя на жената, която ви помага ... или има огромно търпение, или и се плаща както трябва, за да ви трае безумията.

marta_1 21st September 2014 01:28

want-чето пак е в серия и ака ли ака :d015:

surita 79 23rd September 2014 12:03

3Прикачено(и)
Здравейте,минаха 7 месеца от мойта ринопластика.Продължавам да не си харесвам носа,особедно в профил който според мен дори още има отоци :(започвам да си мисля че дори тази кожа няма да слегне вече:(

Мечта 23rd September 2014 13:23

surita 79 , аз не ти различавам отока. Къде е?
Ти ходи ли на 3-4-месечната контрола при Дилбер? Какво обсъдихте?
При мен нещата се развиват добре, но върха ми още е отточен, с тази разлика, че на снимка си личи.
На контролния преглед ще питам д-р Дилбер какво и колко още ще се променя. Ако е в състояние да предвиди. Все пак всеки организъм реагира индивидуално.
Иначе всеки ден получавам положителна обратна връзка от колеги и познати, която дори не съм очаквала. Имам интересни истории.

surita 79 23rd September 2014 14:17

Цитирай:

Първоначално написано от Мечта (Публикация 800662)
surita 79 , аз не ти различавам отока. Къде е?
Ти ходи ли на 3-4-месечната контрола при Дилбер? Какво обсъдихте?
При мен нещата се развиват добре, но върха ми още е отточен, с тази разлика, че на снимка си личи.
На контролния преглед ще питам д-р Дилбер какво и колко още ще се променя. Ако е в състояние да предвиди. Все пак всеки организъм реагира индивидуално.
Иначе всеки ден получавам положителна обратна връзка от колеги и познати, която дори не съм очаквала. Имам интересни истории.

Мечта радвам се за теб :)Незнам дали аз си го определям като оток най -вече се вижда на снимката в профил,там има едни леки издутини.Мисля ,че е оток защото когато ги натисна с пръст седи меко и не напипвам коста.Незнам но според мен ако е слегнал добре би трябвало да се напипва коста.Да ходих на контролен преглед на 4тия месец,доктора каза че носа ми тогава бил спаднал на 50 % и че чак след 9 месеца щял да изглежда добре:)Иска ми се да му вярвам ,но като цяло аз лично не си го харесвам много.Малко хора даже ми намират разлика от преди :(Качи снимки ако искаш :)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:01.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.