Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

karrina 30th March 2016 22:34

Здравейте!
От известно време следя темата, но до сега не съм писала.
От лекарите, за които пишете ми харесват Авшар и Илхан. Има ли някой, който в близките месеци се е опрерирал при тях, да сподели впечатления, как седят нещата в момента. Прочетох по-назад, че цените за опреациите зависят от това в коя болница ще оперират лекарите, може ли някой да ми каже за Авшар и Илхан какви са опциите за болници? Знаете ли дали Авшар идва за консултации до България или при него само в Истанбул може да се отиде?
Много ще съм благодарна някой да ми отговори :)

Chocolate9 31st March 2016 08:01

Здравей, karrina. Илхан до скоро оперираше в Мемориал, новата болница, в която ще оперира, се казва Diyabet Hastanesi.

Teazel 31st March 2016 09:20

Каква е цената при Илхан в лева?
Каква сума трябва да мога да отделя за всичко, ако се реша?

Това открих в интернет, явно момичето се е оперирало при Илхан, има доста снимки през целия процес.
https://www.realself.com/review/ista...6-image-575472

Konstantina91 31st March 2016 15:14

Здравей, Teazel !

Цените са при д-р Емре Илхан са 12000 лири до ноември 2016, след което ще станат 14000 лири. Като това е за първа ринопластика. До колкото разбрах няма значение дали ти е малък или голям проблема - цената е еднаква. Аз си запазих дата за септември и много се вълнувам. Половината му пациентки ги следя в Instagram и Facebook.
Момичето, което ти си показала е лондончанка и можеш ако искаш да я видиш в Intangram - пише се JESSICAREES15. Резултата и е много добър.

Също искам да използвам случая да благодаря искрено на Chocolate9 за съдействието. :2035:

И ако има момичета, които четат темата сега и са се оперирали при д-р Илхан, много ще се радвам ако ми изпратят снимки, тъй като повечето качени не ги отварям. :2003:

karrina 31st March 2016 21:28

Мерси Chocolate9!
Някой има ли информация и за Авшар?
Ако някой от скоро опериралите се при тези двама лекари ми изпрати снимки на лични ще съм много благодарна.
Ако отида на първоначални консултации до Истанбул, ще ми направят ли фотошоп на това, което се очаква да се получи след опреацията или само, ако реша да се оперирам се прави преди операцията?

krisivi 31st March 2016 22:25

Здравейте! Може ли да попитам от кога ще се премести Илхан в новата болница, тъй като аз имам дата за операция през септември, но не са ме уведомили, че ще се мести? А ми се иска вече да си запазя хотел и бих искала да е в близост до болницата.

Chocolate9 1st April 2016 10:26

Здравейте на всички! Както каза Константина, първичната ринопластика при д-р Илхан е 12 000 турски лири до ноември 2016г., след ноември ще стане 14 000 турски лири, като цената включва всичко - прегледи и 1 нощ престой в болницата. Прави фотошоп само на консултацията преди самата операция, като целта е да направите план на бъдещия нос заедно, обсъждайки го.

krisivi, Илхан вече оперира в новата болница - Diyabet Hastanesi. :)

Teazel 1st April 2016 13:45

А дали може да се мине само с тази цена или задължително трябва да отседна и в хотел за повече време за прегледи след операцията?

Chocolate9 1st April 2016 14:25

Teazel, целият престой в Истанбул е около 2 седмици, така че ако случайно решиш да се оперираш, ще трябва да отседнеш някъде със сигурност. :)

Teazel 5th April 2016 15:17

Майка ми имала позната, която е в хирургиите и и казала "много гадна операция, по - добре да не го прави", обаче толкова се изкуших, от години опитвам да навия майка да не е против това и мисля, че успях /за мен е важно нейното мнение/ и тя ми зададе един кофти въпрос:

"Добре, ами, представи си, че ти орезилят носа, какво ще правиш?"

Дами, вие зададохте ли си този въпрос? Какво мислите? Това не било салам да го разрежеш, а нос... сериозно е и няма гаранция. Вие рискувахте просто, така ли?

Има ли въобще поне един български хирург към който мога да се обърна или е най - добре твърдо в Турция? В Турция правят ли грешки, орезиляват ли носове? След операцията дишате ли както преди?


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:50.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.