Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   J&D Medicals (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=31)
-   -   Въпроси всякакви за естестичната медицина (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=6490)

J&D Medicals 12th May 2008 08:17

Въпроси всякакви за естестичната медицина
 
Добре дошли в категорията на Дже и Ди Медикалс – специалистите по естетична медицина в България!
Ние сме компания, специализирана в дистрибуцията на продукти и оборудване в областта на естетичната медицина и пластичната хирургия в България. Повече за нас може да видите на www.jdmedicals.com.

Със създаването на тази категория ще се опитаме да отговорим и да Ви посъветваме за всички въпроси, свързани с естетичната медицина – процедури за подмладяване, заличаване на белези, видове импланти, дерматокозметика (и каквото още сметнете за добре).

Понякога ще имаме нужда от компетентния съвет на специалист по конкретния Ваш въпрос и може да не получите веднага нашия отговор, но такъв със сигурност ще има.

Затова не се колебайте да споделите с нас Вашия естетически проблем тук.

i_ani 12th May 2008 10:21

:bravo: Много интересна тема ! :2043:

За сега нямам въпроси , но ми харесва идеята :idea: :D :D :D

Glesanka 12th May 2008 12:23

СТРАХОТНО!

Поздрави! :1203: :1203:

maryana 12th May 2008 12:44

Започвам да питам
 
Имам 25 см оперативен белег на една година- шева е класически, не естетичен. Търся начин за заличаването му. До този период е третиран с Контрактубекс. Не мога да преценя дали има ефект или не, мажех го целия :)
Все още е цветен, изпъкнал, макар че зепочна да се посвива на ширина. Какво се предлага като интервенция на такъв етап от образуването му? В каква степен се заличава и каква е цената за постигане на аптимален резултат?

deriel 12th May 2008 13:53

Браво!!!
Темата е чудесна, сега вече ще сме много по информирани

J&D Medicals 12th May 2008 14:29

Re: Започвам да питам
 
Цитирай:

Първоначално написано от maryana
Имам 25 см оперативен белег на една година- шева е класически, не естетичен. Търся начин за заличаването му. До този период е третиран с Контрактубекс. Не мога да преценя дали има ефект или не, мажех го целия :)
Все още е цветен, изпъкнал, макар че зепочна да се посвива на ширина. Какво се предлага като интервенция на такъв етап от образуването му? В каква степен се заличава и каква е цената за постигане на аптимален резултат?

Здравейте,
Радваме се, че има такъв интерес към нашата тема!
По описанието, което давате за Вашия белег, разбираме, че е хипертрофичен /т.е. изпъкнал"/. Един от подходящите продукти за такъв тип белези е Zeraderm Ultra/виж повече за продукта на http://jdmedicals.com/display.php?sh...=5&show_sub=10 Това е гел на силиконова основа, който третира всякакви хипертрофични белези и свързаното с тях зачервяване. Гелът се нанася сутрин и вечер върху белега, без да се втрива, така че да образува защитна мембрана. Минималният курс на третиране е 2 месеца.

dedektiv_p 12th May 2008 21:04

Здравейте
 
Моя въпрос е следният . На 33 години съм и ползвам от скоро Серум Флаво-С. Дерматолога който ми го препоръча и достави не ми каза да ползвам друг ваш продукт. Въпроса ми е за употребата на крема Флаво-С в комбинация със серума, необходимо ли е за по-добър ефект при третирането на бръчки. Да допълня че състоянието в което е кожата ми не отговаря на възраста ми, въпреки че полагам грижи за нея от години.
Благодаря предварително!

sibi 12th May 2008 21:43

Здравейте, от един месец ползвам вашия продукт Mela Clear, но честно казано не виждам особен резултат. Имам пигментирани участъци по скулите, които получих преди 2 години след излагане на слънце в планината. На цвят са по-скоро червеникави, отколкото кафяви. След колко време би трябвало да има ефект от продукта?

dedektiv_p 12th May 2008 21:52

Цитирай:

Първоначално написано от sibi
Здравейте, от един месец ползвам вашия продукт Mela Clear, но честно казано не виждам особен резултат. Имам пигментирани участъци по скулите, които получих преди 2 години след излагане на слънце в планината. На цвят са по-скоро червеникави, отколкото кафяви. След колко време би трябвало да има ефект от продукта?

И мен ме вълнува въпроса който постави Сиби. При мен петната се появиха между две операции без да съм излизала от в къщи, но на цвят са кафяви и до сега не са се повлиявали от нищо. Позаличават се през зимата, като и тогава за да изляза нанасям крем със слънцезащитен фактор 50. Бях се замислила да пробвам предлагания от вас продукт, но и изчаквах да чуя отзиви за него от съфорумките.

J&D Medicals 13th May 2008 09:58

Re: Здравейте
 
Цитирай:

Първоначално написано от dedektiv_p
Моя въпрос е следният . На 33 години съм и ползвам от скоро Серум Флаво-С. Дерматолога който ми го препоръча и достави не ми каза да ползвам друг ваш продукт. Въпроса ми е за употребата на крема Флаво-С в комбинация със серума, необходимо ли е за по-добър ефект при третирането на бръчки. Да допълня че състоянието в което е кожата ми не отговаря на възраста ми, въпреки че полагам грижи за нея от години.
Благодаря предварително!

Здравейте,
Кремът Flavo-C съдържа хиалуронова киселина и полизахариден комплекс, което определя поддържащата му роля към серума Flavo-C. По принцип е хубаво да се изпозлват 2-та продукта в комбинация - първо се нанася серума Flavo-C, изчаква се няколко минути и после върху него, се слага крема Flavo-C. Определено лифтинг ефектът при комбинираната терапия от 2-та продукта е много по-добър. Но серумът Flavo-C може да се комбинира и с козметиката, която ползвате по принцип. Повече за употребата на крема Flavo-C може да видите на http://jdmedicals.com/display.php?sh...=5&show_sub=43
Успех!

J&D Medicals 13th May 2008 10:04

Цитирай:

Първоначално написано от sibi
Здравейте, от един месец ползвам вашия продукт Mela Clear, но честно казано не виждам особен резултат. Имам пигментирани участъци по скулите, които получих преди 2 години след излагане на слънце в планината. На цвят са по-скоро червеникави, отколкото кафяви. След колко време би трябвало да има ефект от продукта?

Здравейте,
Melaclear е един от най-новите продукти от дерматокозметичната серия на Дже и Ди Медикалс. Именно затова в края на миналата година направихме медицинско проучване за него. Резултатите показаха, че за да се наблюдава видим ефект е необходимо серумът да се нанася поне 2-3 месеца, като разбира се, не се пренебрегва факторът за индивидуалност в тази пердиодичност при пигментациите на всеки пациент.

Inkaaa 13th May 2008 14:09

:)
 
Искам да попитам имплантите на Евросиликон имат ли праграма за подмяна и до какъв период!?Благодаря

J&D Medicals 13th May 2008 14:25

Re: :)
 
Цитирай:

Първоначално написано от Inkaaa
Искам да попитам имплантите на Евросиликон имат ли праграма за подмяна и до какъв период!?Благодаря

Здравейте,
Доколкото имаме информация, програмата Гаранция на нашите силиконови импланти PIP е единствена към момента. Повече за нея може да видите на http://jdmedicals.com/display.php?sh...16&show_sub=87. Само бихме искали да отбележим, че в този форум няма да имаме за цел да коментираме продукти на други фирми.

gwendoline 13th May 2008 15:19

Re: :)
 
Цитирай:

Първоначално написано от Inkaaa
Искам да попитам имплантите на Евросиликон имат ли праграма за подмяна и до какъв период!?Благодаря

Има програма, но J&D Medicals няма да ти дадат инфо, защото не внасят техни продукти, както поясниха...

Slyn4islava 13th May 2008 17:20

Flavo-C крема и серума за каква възраст са подходящи? Също така искам да попитам, какво става, когато 20-годишно момиче използва крем, предназначен за по-възрастни жени?

боряна христова 13th May 2008 23:36

В сертификата за гаранция видях че пише че до 1 месец след операцията трябва да се прати формуляра за регистрация на импланти Пип (обаче това го видях месец и 10 дена след операцията ми)Да пращам ли въобще формуляра или не при положение че съм изтървала срока..??

J&D Medicals 14th May 2008 09:07

Цитирай:

Първоначално написано от Slyn4islava
Flavo-C крема и серума за каква възраст са подходящи? Също така искам да попитам, какво става, когато 20-годишно момиче използва крем, предназначен за по-възрастни жени?

Здравейте,
По принцип кремът и серумът се препоръчват за употреба от жени над 25 години. Но, разбира се, няма нищо лошо във факта, кремът Flavo-C да се използва по-рано, ако кожата има нужда от такъв тип козметика. По-ранната употреба на крема Flavo-C, който съдържа хиалуронова киселина и полизахариди, не е вредна, дори напротив - може да бъде една превантивна мярка срещу стареенето на кожата. Това се дължи на факта, че хиалуроновата киселина в крема, спомага за хидратирането на кожата и регенерацията й. Повече за крема Flavo-C може да видите на http://jdmedicals.com/display.php?sh...=5&show_sub=43

J&D Medicals 14th May 2008 09:13

Цитирай:

Първоначално написано от боряна христова
В сертификата за гаранция видях че пише че до 1 месец след операцията трябва да се прати формуляра за регистрация на импланти Пип (обаче това го видях месец и 10 дена след операцията ми)Да пращам ли въобще формуляра или не при положение че съм изтървала срока..??

Здравейте,
Няма никакъв проблем да изпратите сертификата по пощата, дори и с това закъснение. Ако Ви е по-удобно, може да го сканирате и да го пуснете на info@jdmedicals.com

боряна христова 14th May 2008 16:05

Цитирай:

Първоначално написано от J&D Medicals
Цитирай:

Първоначално написано от боряна христова
В сертификата за гаранция видях че пише че до 1 месец след операцията трябва да се прати формуляра за регистрация на импланти Пип (обаче това го видях месец и 10 дена след операцията ми)Да пращам ли въобще формуляра или не при положение че съм изтървала срока..??

Здравейте,
Няма никакъв проблем да изпратите сертификата по пощата, дори и с това закъснение. Ако Ви е по-удобно, може да го сканирате и да го пуснете на info@jdmedicals.com

Това означава ли че ще мога да ползвам безплатна подмяна на импланти?Ще бъда ли удобрена за тази гаранция?

J&D Medicals 14th May 2008 16:13

Цитирай:

Първоначално написано от боряна христова
Цитирай:

Първоначално написано от J&D Medicals
Цитирай:

Първоначално написано от боряна христова
В сертификата за гаранция видях че пише че до 1 месец след операцията трябва да се прати формуляра за регистрация на импланти Пип (обаче това го видях месец и 10 дена след операцията ми)Да пращам ли въобще формуляра или не при положение че съм изтървала срока..??

Здравейте,
Няма никакъв проблем да изпратите сертификата по пощата, дори и с това закъснение. Ако Ви е по-удобно, може да го сканирате и да го пуснете на info@jdmedicals.com

Това означава ли че ще мога да ползвам безплатна подмяна на импланти?Ще бъда ли удобрена за тази гаранция?

Здравейте,
Да, означава, че ще можете да се възползвате от безплатната подмяна на имплантите.

боряна христова 14th May 2008 16:26

Благодаря много за бързия отговор! :kiss_me:

dedektiv_p 15th May 2008 17:22

Благодарности и от мен, че отговаряте на нашите въпроси!

боряна христова 24th June 2008 06:43

Здравейте! След опрерация за увеличаване на бюста ми се появиха червени вени и капиляри.Предлагате ли някакъв вид крем с които да се премахнат? До скоро се мазах с Auriderm XO - но ефект нямаше..

J&D Medicals 24th June 2008 09:53

Цитирай:

Първоначално написано от боряна христова
Здравейте! След опрерация за увеличаване на бюста ми се появиха червени вени и капиляри.Предлагате ли някакъв вид крем с които да се премахнат? До скоро се мазах с Auriderm XO - но ефект нямаше..

Zdraveite!
Parvo bihme iskali da utotcnim, tce za da ima vidim efekt ot prilojenieto na Auriderm XO e neobhodimo terapiata s nego da prodalji pone 2 mesetca. Osven tova produkta e prednaznatcen samo za tretirane na kapiliari, a ne na veni.
Ako sa spazeni tezi dve uslovia i niamate vidim efekt Vi savetvame da se obarnete kam Vashia lekar.
Pozdravi

боряна христова 24th June 2008 18:55

Здравейте! Наистина че не съм се мазала два месеца с крема.. Сега тярбва д а отида на лекар и да ми каже какво е това в крайна сметка-дали вена или капиляр! Мерси много..

The Shadow 11th September 2008 01:18

Цитирай:

Първоначално написано от боряна христова
Здравейте! След опрерация за увеличаване на бюста ми се появиха червени вени и капиляри.Предлагате ли някакъв вид крем с които да се премахнат? До скоро се мазах с Auriderm XO - но ефект нямаше..

Мога да дам съвет до степен познанията и компетенцията ми.
Козметика: ГЕРНЕТИК
Кремове в група по реда на мазане и ползване сутрин и вечер и да не се очакват светкавични резултати.Те идват по-бавно но сигурно.:
1 Синхро /влияе и работи върху черния дроб/ следва в/у него
2 Васко Артера /влияе и работи в/у васколаторната система/[size=12][/size]
3 Сумито /работи в/у мускултурта/
И накрая Вит. Е/пробива се капсула за орално приложение и се втрива локално върху проблемното място/
Пробвай :wink:

боряна христова 11th September 2008 16:09

Цитирай:

Първоначално написано от The Shadow
Цитирай:

Първоначално написано от боряна христова
Здравейте! След опрерация за увеличаване на бюста ми се появиха червени вени и капиляри.Предлагате ли някакъв вид крем с които да се премахнат? До скоро се мазах с Auriderm XO - но ефект нямаше..

Мога да дам съвет до степен познанията и компетенцията ми.
Козметика: ГЕРНЕТИК
Кремове в група по реда на мазане и ползване сутрин и вечер и да не се очакват светкавични резултати.Те идват по-бавно но сигурно.:
1 Синхро /влияе и работи върху черния дроб/ следва в/у него
2 Васко Артера /влияе и работи в/у васколаторната система/[size=12][/size]
3 Сумито /работи в/у мускултурта/
И накрая Вит. Е/пробива се капсула за орално приложение и се втрива локално върху проблемното място/
Пробвай :wink:

Mерси много за съвета и за кремовете,ама сега съм доста черничка от морето и почти не се виждат.Мисля и през зимата да остана така :!:

J&D Medicals 15th September 2008 13:12

Цитирай:

Първоначално написано от боряна христова
Цитирай:

Първоначално написано от The Shadow
Цитирай:

Първоначално написано от боряна христова
Здравейте! След опрерация за увеличаване на бюста ми се появиха червени вени и капиляри.Предлагате ли някакъв вид крем с които да се премахнат? До скоро се мазах с Auriderm XO - но ефект нямаше..

Мога да дам съвет до степен познанията и компетенцията ми.
Козметика: ГЕРНЕТИК
Кремове в група по реда на мазане и ползване сутрин и вечер и да не се очакват светкавични резултати.Те идват по-бавно но сигурно.:
1 Синхро /влияе и работи върху черния дроб/ следва в/у него
2 Васко Артера /влияе и работи в/у васколаторната система/[size=12][/size]
3 Сумито /работи в/у мускултурта/
И накрая Вит. Е/пробива се капсула за орално приложение и се втрива локално върху проблемното място/
Пробвай :wink:

Mерси много за съвета и за кремовете,ама сега съм доста черничка от морето и почти не се виждат.Мисля и през зимата да остана така :!:

Здравейте!
Екипът на Дже и Ди Медикалс, би искал да уточни, че Auriderm XO е изключително подходящ за използване след пластични-хирургични интервенции. Гелът се нанася на тънък слой върху проблемните области, като в същото време и леко се масажира. Прилага се два пъти дневно - сутрин и вечер, като употребата на продукта следва да продължи до пълното изчезване на синините!
Успех от екипът на Дже и Ди Медикалс

dimitriq76 16th September 2008 18:33

по темата
 
Аз ползвам Серията против стареене FLAVO-C И съм много доволна от резолтатите ,просто трябва постоянно да се ползват продуктите !

Den4i 30th December 2008 10:17

Здравейте,
искам да попитам за конците Happy Lift Revitalizing.
http://www.jdmedicals.com/display.ph...88&show_sub=89
На мен ми звучи много интересно, но искам да разбера повече подробности и във Варна кои лекари работят с тях.

J&D Medicals 5th January 2009 09:40

Цитирай:

Първоначално написано от Den4i
Здравейте,
искам да попитам за конците Happy Lift Revitalizing.
http://www.jdmedicals.com/display.ph...88&show_sub=89
На мен ми звучи много интересно, но искам да разбера повече подробности и във Варна кои лекари работят с тях.

Здравейте!
Най-напред - ЧНГ и благодарим за интереса към нашите конци!
Повече обща информация за тях може да научите от нашия сайт - www.jdmedicals.com. Ако имате някакви по-конкретни въпроси - също може да ги отнесете директно към нас!
Във Варна тези конци могат да Ви бъдат поставени в клиника Валем от д-р Веселин Динев. Ето и телефоните - 0899 121 205 и 0888 401 537
Желаем ви успех!

esmer 11th December 2014 21:28

Здравейте,интересува ме въпросът за разширените пори с какво се заличават?
Благодаря


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:20.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.